Málo vojska

Vychovej si svojí královskou rodinu a dobyj středověkou Evropu diplomaticií, násilím či vhodnou sňatkovou politikou. Důvěřuj svým vazalům, popřípadě je zkroť nebo rovnou znič.

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Málo vojska

Příspěvek od Jajjun » 27 úno 2013, 16:52

Hola, v čem je problém když mohu z jedné oblasti zverbovat třeba pouze 15 vojáků a jiný vládce v sousední může klidně 1500 vojáků.
Díky
Obrázek

Red
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Re: Málo vojska

Příspěvek od Red » 27 úno 2013, 17:11

Každá provincie ma jiné limity, jiné má německá lidnatá provincie a jinou Island. Limity lze také zvyšovat jistými stavbami, jakými to už si přesně nepamatuju... Stavy se doplňují postupně. Pokud si pamatuju tak v jedničce při verbování je pod panáčkem indikátor kolik zbývá do limitu (zelený). Pokud si nedávno naverboval a měl v tom regimentu velký ztráty tak ten ukazatel bude skoro prázdný.

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 27 úno 2013, 17:18

jj to znám, tohle mě překvapilo, ale přišel jsem na to, když jsem zkoušel novou taktiku, nemít žádné vazaly, ale všechny provincie vlastnit, tak padne velikost příjmů i možné verbované armády
Obrázek

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 27 úno 2013, 21:37

Počet vojska se plně odvíjí od příjmů provincie. Tzn. masivní překročení limiitu vede ke ztrátě příjmů i vojska

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings“