Každý chce být můj vazal...

Vychovej si svojí královskou rodinu a dobyj středověkou Evropu diplomaticií, násilím či vhodnou sňatkovou politikou. Důvěřuj svým vazalům, popřípadě je zkroť nebo rovnou znič.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
J. G. Mendel
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Každý chce být můj vazal...

Příspěvek od J. G. Mendel » 31 říj 2012, 18:38

Předpokládám že všichni hrajete CK II, ale na pomoc s mojím trápením se starým dobrým Deus Vult si doufám čas najdete. :)

Stalo se mi to už druhou hru za sebou, obě za Čechy. Prostě si plánuju, intrikuju koho oddělám a jakou babu si král veze abych království rozšířil zase o jednu provincii :) ... Když v tom snad každé vévodství které není vazalem žádného krále mi začne nabízet že se ke mně chtějí přidat. Je to celkem k nasrání když si to člověk pomalu buduje a najednou je jeho země přes celou mapu. I když vytrvale odmítám, stále mi to tam naskakuje dokola. Je to dost otravný.

Máte někdo tip, čím to může být? Přeci Čechy nemůžou být tak atraktivní aby všichni chtěli aby jim jejich král šéfoval :D . Je to nějakej bug?
Naposledy upravil(a) J. G. Mendel dne 31 říj 2012, 22:50, celkem upraveno 1 x.
Nebojím se ničeho.Nebojím se pravice, nebojím se levice nebojím se ani středu.Všechny jsem už totiž uplatil.

K demokracii se člověk musí dopracovat absolutně nedemokratickými praktikami.

Jean Mendellois z Lyonu

Československá strana národně sociální s předsedou K. Velemanem v čele ve hře ČSR 1920

Lubis
Praporčík
Praporčík

Re: Každý chce být můj vazal...

Příspěvek od Lubis » 31 říj 2012, 20:43

Warez, nebo koupena, uz tu jednou bylo, ze ve warezove kopii, se k tobe pridala cela Zlata Horda :mrgreen:

J. G. Mendel
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J. G. Mendel » 31 říj 2012, 22:49

Pardon, moje chyba, z mého příspěvku nejde pochopit že jde o CK1. Nevíte tedy někdo co s tím? Stává se vám to za nějaké království?
Nebojím se ničeho.Nebojím se pravice, nebojím se levice nebojím se ani středu.Všechny jsem už totiž uplatil.

Jean Mendellois z Lyonu

Československá strana národně sociální s předsedou K. Velemanem v čele ve hře ČSR 1920

Josef81
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josef81 » 31 říj 2012, 22:51

Taky jsem přesvědčený,že to nemáš originál hru.Protože v originálce je docela problém přimět někoho,aby se stal tvým vazalem.A pokud jeho panství nespadá do tvé de jure působnosti,tak je to snad i zhola nemožné,ať už tě má rád sebevíc!

J. G. Mendel
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J. G. Mendel » 01 lis 2012, 08:45

Samozřejmě že nemám originální hru. :D

Ale mluvíš o jedničce? Jak jsem upozorňoval o příspěvek nad tebou, já mluvím o původním Crusader Kings. U toho mi přijde nepravděpodobné že by byla hra nějak protipirátsky ošetřena . Už existuje dost dlouho a nikdy sem nezaznamenal že by někdo říkal něco takového. Právě proto se obracím sem, kde je plno zkušených CK vlků :) aby mi poradili nebo alespoň řekli jestli se jim to stává také.

Jean Mendellois z Lyonu

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 01 lis 2012, 09:48

Jo, to je známý bug. Myslím, že nějaké módy to upravovaly...

J. G. Mendel
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J. G. Mendel » 01 lis 2012, 16:48

Dobře, to jsem potřeboval vědět, tušil jsem že to nakonec vyřeší Vals nebo někdo takový :D . Nemáš ale tušení jak se ten mód/módy jmenovaly? Zkoušel jsem hledat něco pod "crusader kings vassal bug", ale výsledek veskrze žádný.

Jean Mendellois z Lyonu

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 01 lis 2012, 18:02

Hehe, to už nevím, ale myslím, že to tvořil někdo s nickem "wiz" nebo možná "veldmarschaalk". Myslím, že to mělo něco společného s minimódem pro realm durres.

J. G. Mendel
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J. G. Mendel » 01 lis 2012, 18:27

Tak díky, zkusím to dohledat. Kdyby ale někdo věděl kde najít a napsal mi to, nezlobil bych se :wink: .

Jean Mendellois z Lyonu

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings“