Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 23 říj 2017, 02:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 09 říj 2012, 11:50 
Četař
Četař

Vážení spoluhráči,
vím, že v době kralování Crusader Kings 2 vás nějaký problém s CK: DV zajímá asi jako loňský sníh, ale nemůžu si ani s pomocí zahraničních fór dohledat nějakého řešení ....
Mám problém. Rozehrál jsem CK: DV v dobré víře, že si přes EU2 a Victorii udělám takovou postupku. Hra se vcelku vedla. Problém nastal, že století před koncem hry se mi na trůn dostala "jinokulturní" dynastie. Co čert nechtěl, podařilo se jí konvertovat mých pár klíčových provincií na vlastní (a úplně šejdr) kulturu.
Mám problém, že po marném cca. 70 ročním čekání se mi nepodařilo provincii konvertovat zpět.
Vím, že se snáze konvertují zaostalé provincie (což už dávno nejsou), že je nutnost mít hlavní provincii své kultury, že je lepší sdílet nějaké společné hranice atd. atd. Zkoušel jsem to i přes cheat. "provevent 9007" leč je problém, že tenhle event nejde spustit v konzoli. Hra po odenterování spadne.
Nemáte někdo nějakou radu, jak můj problém vyřešit? Opravdu nechci pokračovat do EU2 s takhle pomrvenými kulturami. Nevíte někdo, jak by to šlo třeba přepsat v savu? Nebo nemáte někdo jinou radu?

Díky za odpověď.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2012, 12:13 
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

No, jsi trochu v... zadeli. Buď si to naedituj v savu (musíš si najít číslo provincie, někde na stránkách paradoxu se válí myslím mapa s očíslovanými provinciemi, možná funguje cheat showid i v CK, pak bys to viděl přímo ve hře). Nebo to hold nech a naedituj si to až v EU2, tam by to mohlo být jednodušší (přehlednější save).

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]