Omezení

Vychovej si svojí královskou rodinu a dobyj středověkou Evropu diplomaticií, násilím či vhodnou sňatkovou politikou. Důvěřuj svým vazalům, popřípadě je zkroť nebo rovnou znič.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
Hans von Grobbell
Svobodník
Svobodník
Kontaktovat uživatele:

Omezení

Příspěvek od Hans von Grobbell » 23 úno 2009, 15:25

Zdravim, díky tomuto foru jsem se dozvěděl o této naprosto užasné hře a chci moc poděkovat. Sláva internetu.
Mám jen malý problém, pokud to jde, mohl by mi někdo popsat jak si upravit hru aby nebyla časově omezená? Když hraji a vim, že budu muset končit a hrat vše od začátku tak je mi na nic.
Předem děkuji za odpověď.
"Je dobře, že válka je tak strašná, jinak bychom si ji mohli příliš oblíbit."
Robert E. Lee

Gaarq
Desátník
Desátník
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení

Příspěvek od Gaarq » 26 úno 2009, 09:10

Hans von Grobbell píše:Mám jen malý problém, pokud to jde, mohl by mi někdo popsat jak si upravit hru aby nebyla časově omezená? Když hraji a vim, že budu muset končit a hrat vše od začátku tak je mi na nic.
Předem děkuji za odpověď.
na jiné paradoxí hry "no time limit mod" existují, ale nejsem si jist, jestli i na CK. teda o žádném takovém modu nevím a pradoxí fórum též nic (nejsem-li slepý :oops: ). na rozdíl od HoI, CK jedna hra od začátku do konce trvá i při drsném denním paření několik měsíců (moje zkušenost). pak už jí mám většinou plné zuby :mrgreen: popravdě, CK jsem do konce dohrál jen třikrát, pokaždé za české království, jednou na čerstvých CK, potom na nějakém tom posledním patchi a pak na aktuálním patchi k CK-DV. poslední hra mi trvala asi 6 měsíců a to jsem hrál v průměru 2 h denně :)

rada: až dojdeš na konec CK, hru si vyexportuj do EU (II nebo III) a mazej dál :) pak je tu ještě viki a HoI :lola:

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings“