padání hry

Vychovej si svojí královskou rodinu a dobyj středověkou Evropu diplomaticií, násilím či vhodnou sňatkovou politikou. Důvěřuj svým vazalům, popřípadě je zkroť nebo rovnou znič.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
wilou
Desátník
Desátník

padání hry

Příspěvek od wilou » 21 pro 2008, 23:42

potřebuju pomoct, hra mi padá když dám f6 a najedu do nabídky hledání nevěst. :evil: Doteď mi to nedělalo, mám CK Deus Vult verze 2.1. koušel jsem to přeinstalovat, ale bez výsledku. Má někdo podobný zkušennosti? pls poraďte

wilou
Desátník
Desátník

Re: padání hry

Příspěvek od wilou » 23 pro 2008, 17:23

No, vidím, že tady se asi pomoci nedovolám :D , ale nevadí, porozhlídl jsem se po cizích fórech a trochu si s tím pohrál. Způsob jak tento problém odstranit jsem sice nenašel, ale lze snadno obejít. Kdyby měl někdo stejné potíže, tak ať si zkusí nahodit do hry nejaktuálnější DVIP a pokud to nepomůže (můj případ), tak ať prostě nehrajte scénáře od r.1204 (zjistil jsem, že u těch jediných mi hra při hledání nevěst padá) a když už, tak ať to vyhledávání nevěst nepoužívá (aspoň to bude reálnější :wink: ).
Bohužel jsem se dočetl, že některým hra padala i v určitý rok, tak doufám, že to není můj případ a pokud by měl někdo takovou smůlu, ať si zkusí ty fóra od pradoxu projít, ale co vím, tak žádné jednoznačně funkční řešení tam nebylo, prostě chyba kterou ještě neopravil žádnej patch a asi už ani neopraví. Každopádně si zjistěte jakej hrajete scénář (od kterýho roku) - je totiž pravděpodobné, že se tato chyba vyskytuje opravdu jen ve scénáři od r.1204, který nám přibyl v datadisku - alespoň doufám, jinak bůh semnou a dalšími nešťastníky :( :worship: :frusty: :D

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings“