Co změnit na fóru?

Zde je místečko pro vaše stížnosti nebo chválu toho co vás napadne.

Moderátor: Vals

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Co změnit na fóru?

Příspěvek od Jajjun » 05 led 2014, 22:26

Zdravím,
jelikož fórum poslední dobou (rok a kus) výrazně stagnuje a nové členy, aby tu člověk pohledal lupou, rozhodl jsem se trošku předělat rozložení, pravomoce a vytvořit další změny zde ve fóru, které v následující době odhalím. Což doufám, povede k přilákání dalších hráčů paradox her, zájemců o historii a celkově další aktivní s kterými bude kloudná rozmluva.
Jelikož bych nerad opomněl Váš názor. Ptám se, co byste na tomto fóru změnili VY?
Obrázek

pan Ahoj
Major
Major

Re: Co změnit na fóru?

Příspěvek od pan Ahoj » 05 led 2014, 22:50

Hlavně tu chybí nějaká spamovací místnost "volný pokec light". (I když je otázkou, zdali by se něco takhle duálního ujalo, když většina starý gardy bude v normálním pokecu... a nováčků zase tolik asi nebude aby si vystačili spolu)

Spousta nováčků zůstává imho pasivních, protože nemají tolik možností se tu zabydlet nenáročnými posty. Ano, můžou sepsat něco do historie (napsat sloh je náročný jen tak pro nic za nic) nebo sbírat posty v hádačkách a časem na sebe upozornit a dostat přístup do volného... Jenže proč by to dělali když o tom, že je tu milión podsekcí s různými podmínkami vstupu a různě omezeným přístupem, neví? Takový nováček o prasárnách třeba nemůže vůbec vědět, tak ani nemá motivaci se tu aspoň trochu socializovat a postupně se do nich propracovat... Takhle sem přijde pro češtinu; po roce že mu třeba něco nejde; třeba si přečte nějaké tipy a... konec.

Teď si ani nejsem jistý, ale mám pocit, že nováčci nevidí ani třeba "jiné hry". Když se podívám do skupin, tak za rok 2013 dostal jen jeden uživatel přístup do volnýho tématu - a to uživatel Tifík s registrací "pát říj 18, 2013 6:54 pm". Kdežto za rok 2013+pár dní roku 14 se tu zaregistrovalo 39 účtů s minimálně pěti příspěvky (samozřejmě jejich ne/kvalitu jsem dál nijak nezkoumal)...

Viz. třeba uživatel Hodon... Chtěl se s námi podělit o jeho dojmy z Democracy 3, tak to šlehnul do "zpráv pro Jajjuna". Možná kdyby měl přístup do jiných her, tak by se podělili i další lidi o to co právě hrají...

Plus jak jsem psal, dřív -> kdyby se sjednotilo nějakým způsobem téma na slevy a akce. Teď si nepamatuju, ale ten návrch co jsem ti psal, tak to nešlo technicky, že? Tak to třeba zkusit zpracovat jiným způsobem... Takhle je těch slevových a akčních témat hodně... v CK2 je jich hned několik, EUIV má vlastní, v jajjun zprávách je taky jedno, ve volným je zase steam vlákno ve kterým taky člověk někdy slevy najde...

Edit: A když už jsem u změn, tak to není změna u fóra, ale měl bych výhradu k doméně. hoi.jajjun.com poddoména je jednak ošklivá a hlavně je docela nevypovídající. Když budu hledat informace o Crusader Kings, tak mě doména hoi.jajjun.com opravdu nezajímá. Hledám informace v cz. Když budu hledat anglicky, tak jdu rovnou na orig. forum. Dál nemusím vědět, že CK2 spadá pod paradox hry. A ani nemusím vědět co to značí to hoi... Takže takový alias jajjun.cz by nebyl k zahození... Vzhledem k neaktivitě stránek by bylo zbytečné kupovat pořádné související domény jako crusaderkings.cz apod... takže aspoň vytvořit adekvátní subdomény... Tedy pokud tvůj hoster dovoluje vytvořit více subdomén bez cálování...

K výše zmíněnému víc propagovat stránky... Já bych prostě narval globální topic všude do fóra, který by směřoval do sekce "HoI web". A pokud to je možné, tak aby v něm někde nahoře byl odkaz na stránky. Banner není všechno. Dál by chtělo trochu té aktivity... Stačí krátké novinky... Co třeba zkusit dát aktivním redaktorům nějakou barvičku jména? Rychlá a snadná cesta pro nováčky, aby se cítili jako mazáci...

+ možná vytvořit nějaký stručný rozcestník, pro nové uživatele? Když si představím, že jsem se právě zaregistroval a najedu na "pravidla a info fóra", tak to zhodnotím zhruba následovně-
Máte potíže při registraci? - už jsem zaregistrovanej
BANoměr - aneb jak má kdo blízko k BANu - teď jsem se regnul
Káznice - tresty pro uživatele Jajjun.com fóra - viz předchozí myšlenka [Návrch nemůže být nepoužívaný BANoměr uvnitř káznice?]
Pravidla o nezávadnosti fóra jako celku - 10. řijna '06 - zajímavé co tam mají? Fuj malý písmenka! Hmm, takový ty obecný řeči... fórum je apolitické, zív, nebude tolerováno... křížek.
Pravidla a info fóra. - Bude to tady lepší? Tak to ani náhodou číst nebudu... rychle pryč [Návrch - sjednotit pravidla do jednoho, dvou postů ať je to u sebe a ne ve dvaceti]
Sex spam bot... - Huh 8) zajímavé... :creepy wink: Tak nic :(
Umístění avataru - dejme tomu
Aktivace uživatelů nuda...
A přání k novému roku...
A hlášení výpadku, který pamatuje ještě moje babička...
Burgundské vévodství 1419 (aktualizováno 31.08.14)
EUIV: Janovská republika 1444-1821 [DOHRÁNO] (aktualizováno 17.06.15)
Země Samurajů 1936 (aktualizováno 19.05.13)
Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl » 06 led 2014, 17:01

Ta barevně odlišená skupina pro aktivní moderátory stránek je výborný nápad, jenom vybrat barvu.
Má to jediný háček, a to sice: udělal bych to, ale nevím, kdo je aktivní moderátor stránek.
Plus: jak se pozná aktivní moderátor? Měli by se tam lidé dostat a i když se posléze stanou pasivními, barva by jim zůstala?

Co do rozcestníku -- co by měl podle tebe obsahovat? Mám za to, že názvy subfór jsou poměrně jednoznačné...

pan Ahoj
Major
Major

Příspěvek od pan Ahoj » 06 led 2014, 18:46

Kdo je aktivní na stránkách? To je právě to - on tam skoro nikdo aktivní není :mrgreen: Leda tak Vals a já a my zrovna další "metál" zas tak nepotřebujeme, protože mně se líbí růžová a Vals už takhle má barviček víc než duhová vlajka a "hodností" než severokorejský generál...

A jak se pozná aktivní přispěvatel na stránky? Že jednou za x čas bude mít aspoň jeden článek na stránkách. Za x bych dosadil cca 3-4 měsíce. To by bylo zhruba tak akorát. Napsat jeden článek za 90-120 dní by snad zvládl opravdu každý za barvičku by to lidem snad i stálo. Myslím, že je načase se vzdát myšlenky aktualizovanějších stránek...

Zhruba takhle bych si to představoval:
pokud za dané období - třeba 1.1-1.4. postnul článek dostane na další období 1.4.-1.7. právo na barvičku na fóru. (Případně si může o barvičku napsat hned - předpokládám, že pokud by ti někdo napsal SZ, že napsal článek na web + přiloží odkaz a tu barvičku prostě potřebuje hned, tak by s jejím přidělením nebyl problém). Akorát by někdo pak musel v cca přibližnou dobu (tj. 1.1. + 1.4. + 1.7. + 1.10.) překontrolovat jestli za to období někdo něco napsal, což je opruz. Ale ono tam tolik lidí aktivních zase asi nebude... Vyzkoušet to a když ani to nepomůže tak se to za půl roku zabalí...

Co do rozcestníku -- co by měl podle tebe obsahovat? Mám za to, že názvy subfór jsou poměrně jednoznačné...
To bych pojmul zhruba v podobě jako měl ten mail, co jajjun před pár měsíci rozesílal. Takže zhruba takhle -
1) Koukejte diskutujeme tu o Paradox hrách.
2) Vypíchnul bych zajímavější věci - Koukejte dělali jsme tu češtinu! (Případně si i přihřál polívčičku - chcete se zapojit do týmu a s češtinou pomoci? Samozřejmě jen pokud by měl Gulde, zájem o případné další překladatele... a jestli probíhá nějaký překlad té EUIV - někdo psal, že na tom dělá...)
3) Vypíchnul bych AAR - hlavně bych vysvětlil co to vůbec je za sekci. Pokud přijdu jako nováček, tak ani pravděpodobně nebudu vědět, že něco takového je...
4) Vypíchnul bych MP komunitu - sic je aktuálně nulová... :| A to jak ve formě postupky, tak klasického MP. Zhruba včera (předevčírem?) mi psal jeden uživatel, že plánují rozjet CK2 hru (zhruba v příštím týdnu), že hráli zatím ve třech a chtěli by to zkusit ve více lidech...
5) Vypíchnul (a založil kde nejsou) bych i "chlubárny" - jako udělal sedlyboy352 v EUIV... většina lidí psát AARko nechce, ale jedním dvěma screeny by se i pochlubila. Ideální na socializaci komunity - tyhle témata jsou na Paradox fóru ty nejpopulárnější ze všech... Hry (hlavně EUIV a CK2) tu hraje pořád spousta lidí... Třeba postrčit i starou gardu ať se "chlubí" i "nevýjimečnou" hrou. Třeba když se ozval Vals s módem Warrings States, tak mě ty screeny přišly fakt zajímavý ;)
6) Soutěže a hádanky též nejsou zrovna obvyklou sekcí, kterou člověk najde na internetovém fóru - já jsem se téhle části docela dlouho vyhýbal, protože no... prostě jsem nevěděl, co to je a ani jsem neměl potřebu to zjišťovat. Tak jsem tam prostě nechodil.
7) Možná bych i vyzdvihnul ty lepší články v historii. Polovina článků co tam je... je poměrně nezajímavá. Obrázek a pět řádků. To ani nemám chuť číst, radši zajdu na wikipedii... Ale naopak některé články jsou naprosto parádní do detailu propracované kousky! A je škoda si jich nevšimnout!
8.) Platí to co v bodu pět. Vlastně pořád nemam tušení, co se tam dole ve fóru vlastně děje. Když si otevřu nějakou sekci, tak tam jsou věci jako taverna, pravidla apod. Ale všechno má tak 20 stránek a to je vskutku demotivující pročítat. Takže zjednodušených pět řádků - Naše fórum hostí tenhle typ her (má tenhle styl her nějaké označení?); hráči komunikují s GM přes SZ, email či fórum. apod.; přihlásit se může ten a ten; podrobné informace a pavidla naleznete tady a tady...

Edit: úplně jsem zapomněl na bod 9.) máme stránky a 10) máme steam skupinu
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 06 led 2014, 20:51

Hlavně tu chybí nějaká spamovací místnost "volný pokec light". (I když je otázkou, zdali by se něco takhle duálního ujalo, když většina starý gardy bude v normálním pokecu... a nováčků zase tolik asi nebude aby si vystačili spolu)

přímo chat bych tu nerad zaváděl,to spíše dříve pustíme nováčky do volného, už tak od 50 příspěvků třeba

Spousta nováčků zůstává imho pasivních, protože nemají tolik možností se tu zabydlet nenáročnými posty. Ano, můžou sepsat něco do historie (napsat sloh je náročný jen tak pro nic za nic) nebo sbírat posty v hádačkách a časem na sebe upozornit a dostat přístup do volného... Jenže proč by to dělali když o tom, že je tu milión podsekcí s různými podmínkami vstupu a různě omezeným přístupem, neví? Takový nováček o prasárnách třeba nemůže vůbec vědět, tak ani nemá motivaci se tu aspoň trochu socializovat a postupně se do nich propracovat... Takhle sem přijde pro češtinu; po roce že mu třeba něco nejde; třeba si přečte nějaké tipy a... konec.

ok s tímhle souhlasím, zavedeme pro registrované přístup do hádanek, jiných her a pouze volné a určité další části budou od určitého počtu příspěvků

Teď si ani nejsem jistý, ale mám pocit, že nováčci nevidí ani třeba "jiné hry". Když se podívám do skupin, tak za rok 2013 dostal jen jeden uživatel přístup do volnýho tématu - a to uživatel Tifík s registrací "pát říj 18, 2013 6:54 pm". Kdežto za rok 2013+pár dní roku 14 se tu zaregistrovalo 39 účtů s minimálně pěti příspěvky (samozřejmě jejich ne/kvalitu jsem dál nijak nezkoumal)...
Viz. třeba uživatel Hodon... Chtěl se s námi podělit o jeho dojmy z Democracy 3, tak to šlehnul do "zpráv pro Jajjuna". Možná kdyby měl přístup do jiných her, tak by se podělili i další lidi o to co právě hrají...

ano to je problém, teď se občas dá někomu novému s více jak 100 zprávami možnost nahlížet do volného, ale další postup už není a ani není jasné kam všude může, musí se předělat skupiny a hlavně je zjednodušit

Plus jak jsem psal, dřív -> kdyby se sjednotilo nějakým způsobem téma na slevy a akce. Teď si nepamatuju, ale ten návrch co jsem ti psal, tak to nešlo technicky, že? Tak to třeba zkusit zpracovat jiným způsobem... Takhle je těch slevových a akčních témat hodně... v CK2 je jich hned několik, EUIV má vlastní, v jajjun zprávách je taky jedno, ve volným je zase steam vlákno ve kterým taky člověk někdy slevy najde...

K tomuto mám celkem jednoduchý názor, podle mě by bylo nejlepší dávat info o slevách na stránky, slevy nejsou každý den a na stránky by si takhle našlo cestu více lidí

Edit: A když už jsem u změn, tak to není změna u fóra, ale měl bych výhradu k doméně. hoi.jajjun.com poddoména je jednak ošklivá a hlavně je docela nevypovídající. Když budu hledat informace o Crusader Kings, tak mě doména hoi.jajjun.com opravdu nezajímá. Hledám informace v cz. Když budu hledat anglicky, tak jdu rovnou na orig. forum. Dál nemusím vědět, že CK2 spadá pod paradox hry. A ani nemusím vědět co to značí to hoi... Takže takový alias jajjun.cz by nebyl k zahození... Vzhledem k neaktivitě stránek by bylo zbytečné kupovat pořádné související domény jako crusaderkings.cz apod... takže aspoň vytvořit adekvátní subdomény... Tedy pokud tvůj hoster dovoluje vytvořit více subdomén bez cálování...

tak nebyl by problém dokoupit doménu dvě, pokud bych viděl, že to prospěje, nebo se mohou vytvořit alespoň ty subdomény a nalinkovat je na jednu hlavní

K výše zmíněnému víc propagovat stránky... Já bych prostě narval globální topic všude do fóra, který by směřoval do sekce "HoI web". A pokud to je možné, tak aby v něm někde nahoře byl odkaz na stránky. Banner není všechno. Dál by chtělo trochu té aktivity... Stačí krátké novinky... Co třeba zkusit dát aktivním redaktorům nějakou barvičku jména? Rychlá a snadná cesta pro nováčky, aby se cítili jako mazáci...

barvička je dobrý nápad, to bude, ono zvažuji i další alternativy k aktivaci lidí

+ možná vytvořit nějaký stručný rozcestník, pro nové uživatele? Když si představím, že jsem se právě zaregistroval a najedu na "pravidla a info fóra", tak to zhodnotím zhruba následovně-
Máte potíže při registraci? - už jsem zaregistrovanej
BANoměr - aneb jak má kdo blízko k BANu - teď jsem se regnul
Káznice - tresty pro uživatele Jajjun.com fóra - viz předchozí myšlenka [Návrch nemůže být nepoužívaný BANoměr uvnitř káznice?]
Pravidla o nezávadnosti fóra jako celku - 10. řijna '06 - zajímavé co tam mají? Fuj malý písmenka! Hmm, takový ty obecný řeči... fórum je apolitické, zív, nebude tolerováno... křížek.
Pravidla a info fóra. - Bude to tady lepší? Tak to ani náhodou číst nebudu... rychle pryč [Návrch - sjednotit pravidla do jednoho, dvou postů ať je to u sebe a ne ve dvaceti]
Sex spam bot... - Huh 8) zajímavé... :creepy wink: Tak nic :(
Umístění avataru - dejme tomu
Aktivace uživatelů nuda...
A přání k novému roku...
A hlášení výpadku, který pamatuje ještě moje babička...

ano to by chtělo předělat
Obrázek

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 06 led 2014, 20:54

Kdo je aktivní na stránkách? To je právě to - on tam skoro nikdo aktivní není :mrgreen: Leda tak Vals a já a my zrovna další "metál" zas tak nepotřebujeme, protože mně se líbí růžová a Vals už takhle má barviček víc než duhová vlajka a "hodností" než severokorejský generál...

A jak se pozná aktivní přispěvatel na stránky? Že jednou za x čas bude mít aspoň jeden článek na stránkách. Za x bych dosadil cca 3-4 měsíce. To by bylo zhruba tak akorát. Napsat jeden článek za 90-120 dní by snad zvládl opravdu každý za barvičku by to lidem snad i stálo. Myslím, že je načase se vzdát myšlenky aktualizovanějších stránek...

Zhruba takhle bych si to představoval:
pokud za dané období - třeba 1.1-1.4. postnul článek dostane na další období 1.4.-1.7. právo na barvičku na fóru. (Případně si může o barvičku napsat hned - předpokládám, že pokud by ti někdo napsal SZ, že napsal článek na web + přiloží odkaz a tu barvičku prostě potřebuje hned, tak by s jejím přidělením nebyl problém). Akorát by někdo pak musel v cca přibližnou dobu (tj. 1.1. + 1.4. + 1.7. + 1.10.) překontrolovat jestli za to období někdo něco napsal, což je opruz. Ale ono tam tolik lidí aktivních zase asi nebude... Vyzkoušet to a když ani to nepomůže tak se to za půl roku zabalí...

souhlasím dobrý návrh

To bych pojmul zhruba v podobě jako měl ten mail, co jajjun před pár měsíci rozesílal. Takže zhruba takhle -
1) Koukejte diskutujeme tu o Paradox hrách.
2) Vypíchnul bych zajímavější věci - Koukejte dělali jsme tu češtinu! (Případně si i přihřál polívčičku - chcete se zapojit do týmu a s češtinou pomoci? Samozřejmě jen pokud by měl Gulde, zájem o případné další překladatele... a jestli probíhá nějaký překlad té EUIV - někdo psal, že na tom dělá...)
3) Vypíchnul bych AAR - hlavně bych vysvětlil co to vůbec je za sekci. Pokud přijdu jako nováček, tak ani pravděpodobně nebudu vědět, že něco takového je...
4) Vypíchnul bych MP komunitu - sic je aktuálně nulová... :| A to jak ve formě postupky, tak klasického MP. Zhruba včera (předevčírem?) mi psal jeden uživatel, že plánují rozjet CK2 hru (zhruba v příštím týdnu), že hráli zatím ve třech a chtěli by to zkusit ve více lidech...
5) Vypíchnul (a založil kde nejsou) bych i "chlubárny" - jako udělal sedlyboy352 v EUIV... většina lidí psát AARko nechce, ale jedním dvěma screeny by se i pochlubila. Ideální na socializaci komunity - tyhle témata jsou na Paradox fóru ty nejpopulárnější ze všech... Hry (hlavně EUIV a CK2) tu hraje pořád spousta lidí... Třeba postrčit i starou gardu ať se "chlubí" i "nevýjimečnou" hrou. Třeba když se ozval Vals s módem Warrings States, tak mě ty screeny přišly fakt zajímavý ;)
6) Soutěže a hádanky též nejsou zrovna obvyklou sekcí, kterou člověk najde na internetovém fóru - já jsem se téhle části docela dlouho vyhýbal, protože no... prostě jsem nevěděl, co to je a ani jsem neměl potřebu to zjišťovat. Tak jsem tam prostě nechodil.
7) Možná bych i vyzdvihnul ty lepší články v historii. Polovina článků co tam je... je poměrně nezajímavá. Obrázek a pět řádků. To ani nemám chuť číst, radši zajdu na wikipedii... Ale naopak některé články jsou naprosto parádní do detailu propracované kousky! A je škoda si jich nevšimnout!
8.) Platí to co v bodu pět. Vlastně pořád nemam tušení, co se tam dole ve fóru vlastně děje. Když si otevřu nějakou sekci, tak tam jsou věci jako taverna, pravidla apod. Ale všechno má tak 20 stránek a to je vskutku demotivující pročítat. Takže zjednodušených pět řádků - Naše fórum hostí tenhle typ her (má tenhle styl her nějaké označení?); hráči komunikují s GM přes SZ, email či fórum. apod.; přihlásit se může ten a ten; podrobné informace a pavidla naleznete tady a tady...

Edit: úplně jsem zapomněl na bod 9.) máme stránky a 10) máme steam skupinu
emaily se mohou posílat třeba jednou měsíčně, jde jen o to zda by jsi byl ochoten sestavit základní informační text, já bych k tomu dodělal nějaký lepší systém, než je zde ve fóru a rozcestník je nutné předělat, na tom se bude muset zapracovat
Obrázek

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 06 led 2014, 21:20

S e-mailama opatrně, dle mých pracovních zkušeností je lidi velmi rychle začnou považovat automaticky za spam, pokud chodí častěji (a ještě více, pokud mají nějakou ustálenou podobu a obecné info).

pan Ahoj
Major
Major

Příspěvek od pan Ahoj » 06 led 2014, 21:31

Jak píše Vals pravidelné emaily radši ne - na posílání pravidelných emailů tu není obsah a materiál...

Praetorian
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Příspěvek od Praetorian » 10 led 2014, 22:22

Osobně mám pocit, že pokud chce užší vedení měnit na fóru něco k lepšímu, tak by bylo možná vhodné začít u vlastního prahu. Protože arogance některých "hodnotných" uživatelů, který nováčky odbudou v nejlepším případě sarkasmem k jejich aktivitě podle mého názoru příliš nepřispěje. Čest výjimkám. Až se tohle změní, tak možná budou noví účastníci psát do fóra s větší chutí. Druhým bodem je pak poměrně zajímavá nekontinuita mezi hodnocením některých přestupků. Pamatuji časy, kdy byl ban s určitou trvalostí udělen i za pouhé otevření "staré diskuze". Teď se tak děje prakticky na denním pořádku. Chtělo by si to nejdřív ujasnit základní parametry hodnocení přestupků, než se začnu pouštět do větších akcí.

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 12 led 2014, 18:31

Já Ti nevím, jestli tohle nové rozložení je lepší...osobně mám IMO radši opačný přístup, tj. jemnější dělení už na hlavní obrazovce. Scrollování vadí míň než proklikávání se do hloubky.

Pokud máš pocit, že je to zbytečně dlouhé, inspiroval bych se na paradoxím fóru o AAR, kde je hlavní sekce a příslušné podsekce jsou drobným písmem (ale rozkliknutelně) uvedeny pod ním...
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 12 led 2014, 19:23

tady máš také zobrazeny subfóra rozkliknutelná přímo pod hlavním fórem
Obrázek

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 14 led 2014, 09:18

A jo :tssa:

Ještě kdybys k nim přidal malé oznamovátko, zda tam je nebo není něco nového, tak je to dokonalé :)
("Stonewall" Jackson)

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 14 led 2014, 11:39

Praetorian píše:Osobně mám pocit, že pokud chce užší vedení měnit na fóru něco k lepšímu, tak by bylo možná vhodné začít u vlastního prahu. Protože arogance některých "hodnotných" uživatelů, který nováčky odbudou v nejlepším případě sarkasmem k jejich aktivitě podle mého názoru příliš nepřispěje. Čest výjimkám. Až se tohle změní, tak možná budou noví účastníci psát do fóra s větší chutí. Druhým bodem je pak poměrně zajímavá nekontinuita mezi hodnocením některých přestupků. Pamatuji časy, kdy byl ban s určitou trvalostí udělen i za pouhé otevření "staré diskuze". Teď se tak děje prakticky na denním pořádku. Chtělo by si to nejdřív ujasnit základní parametry hodnocení přestupků, než se začnu pouštět do větších akcí.
toto je bohužel o dobrovolnosti, všichni to tu nějak udržujeme sami o své vůli a někdy to prostě nefunguje. Ale budeme se snažit to držet v určitých mezích.
fóru se dostalo v poslední době určité volnosti, kvůli rozproudění diskuse, s novými skupinami a s následující dobou by se měla opět udržovat jasná pravidla
Atlantis píše:Ještě kdybys k nim přidal malé oznamovátko, zda tam je nebo není něco nového, tak je to dokonalé :)
hm kouknu na to
Obrázek

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 25 led 2014, 21:28

Tak jak? Stále čekám :)
("Stonewall" Jackson)

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 25 led 2014, 21:33

Atlantis píše:Tak jak? Stále čekám :)
já hledám a hledám, ale nějak nemůžu najít mód co bychom potřebovali
Obrázek

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 26 led 2014, 07:29

Zeptej se na Palbě...tam to nějak ošetřeno mají :)
http://www.palba.cz/index.php
("Stonewall" Jackson)

Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl » 30 led 2014, 12:04

Jelikož jsem náhodou jeden z adminů na Palbě, tak to musím uvést trošku na pravou míru. To, o čem mluví Atlantis, je Portál -- aplikace, kerá je s hpBB toliko propojená. Palbě ji pro phpBB3 dělal externí, najatý programátor Kamil a společně s konverzí z phpBB2 na 3 a dalšími úpravami to vyšlo tuším na 15000.

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 30 led 2014, 14:57

já se s tím patlám a oni si to zacálovali, no o víkendu zkusím nahodit drobnou úpravu a uvidíme - když tak nic
Obrázek

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 31 led 2014, 20:54

Atlantis píše:A jo :tssa:

Ještě kdybys k nim přidal malé oznamovátko, zda tam je nebo není něco nového, tak je to dokonalé :)

Tak co stačí to takhle? přidal jsem pro subfórum s novým nepřečteným příspěvkem, aby bylo zobrazeno červeně.
Obrázek

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 04 úno 2014, 21:33

co fachá to dobře?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zprávy pro Jajjuna“