CO smazat

Zde je místečko pro vaše stížnosti nebo chválu toho co vás napadne.

Moderátor: Vals

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Re: CO smazat

Příspěvek od Vals » 07 úno 2013, 11:13

Ach jo, kdo ho k tomu pustil? :)

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 07 úno 2013, 11:14

A to jsem byl na sebe tak pyšnej, že se mi to povedlo rozdělit dle mých představ...Bohužel In. nástěnka II., nevím proč, zůstala zatržená. :(
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 07 úno 2013, 15:01

Cover: :o Zlý deň, alebo čo? Klidne zmažte všetko, vy ste admini a ja s tym jič nespravím. Zrejme sa to ani inak nedá. Nechápem tvoje rozhorčenie... Záujem vo mne vyvolal, že týmto sa vlastne vyvracia ta podstata hodností :wink:
Taliansko 1796: Veľkovojvodstvo Toskánske - Ferdinand III

..Ani nebude dobre na svete, kým ruky, ktoré plnia náboje, nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv? Nech tečú nápoje! Nech miesto hromobitia kanónov je počuť krotký cengot fliaš...

Ján Smrek

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 07 úno 2013, 15:25

:frusty: :frusty: Myslim, ze vim, jak by se dalo usetrit cca. 340 prispevku. :roll: :)
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 07 úno 2013, 15:39

Patton píše::frusty: :frusty: Myslim, ze vim, jak by se dalo usetrit cca. 340 prispevku. :roll: :)
A to som myslel, že som našiel fórum, kde mnoho nového zistím od inteligentnej spoločnosti..

Patton..

EDIT: cenzurováno Vals - :spamm:

..Ani nebude dobre na svete, kým ruky, ktoré plnia náboje, nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv? Nech tečú nápoje! Nech miesto hromobitia kanónov je počuť krotký cengot fliaš...

Ján Smrek

Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl » 07 úno 2013, 16:21

Erdzo erdzo... Až se naučíš rozlišovat mezi rozhořčením a sarkasmem, možná se naučíš i rozlišovat mezi hodností tvrdě vydřenou kvalitními posty v herních tématech, která se nemažou, a mezi hodností vyspamovanou nad tlacháním v hospodě, jakou je VT.
Třeba na Palbě se hospodské tlachání nad politikou do příspěvků hodnosti vůbec nepočítá.
Ale mohl bych vytvořit specielní hodnost jen pro tebe, jako jsem onehdá vytvořil pro Trezzu. Ještě nevím jakou; návrhy může podat obecenstvo.
Pokud zakážeme děti, nikdy z nich nebudou moci vyrůst pachatelé trestných činů a tím si konečně zajistíme dokonalou bezpečnost v horizontu roku 2100. Už žádní nevychovaní spratci, šílení střelci, piráti silnic, zkorumpovaní politici ani tuneláři! Lobbujte za zákaz dětí u svého poslance.

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 07 úno 2013, 16:34

Cover: Tak mi bloknite pripočítavanie príspevkov :) Hodnosť je naozaj to posledné, o čo mi ide..
Akožto hráč HoI2 nemám problém debatovať a podávať reporty z hier na fórum o HoI, HoI2 DD Armagedon..
Pokus o MP nebodaj postupku nemá žiadne šance.. 70% fóra vedie debaty vo VT.

Ján Smrek

Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar » 07 úno 2013, 16:38

jdeš na to špatně erdzo, musíš je nařknout z internetové šikany a něčeho takového a oni určitě rychle svěsí ocasy :mrgreen:

Johnson
Poručík
Poručík

Příspěvek od Johnson » 07 úno 2013, 18:09

Scar píše:jdeš na to špatně erdzo, musíš je nařknout z internetové šikany a něčeho takového a oni určitě rychle svěsí ocasy :mrgreen:
Xenofobie je jistější :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Příspěvek od Cizinec » 07 úno 2013, 18:14

Erdzo1208: Zkus to jako Slovák uhrát na rasismus! :twisted: :wink:
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 07 úno 2013, 18:27

Njn..
Rasizmus z Českej strany tu bol stále :P Cez internet ma tu šikanujete a riešite si komplexi z osobného života.

Ďakujem za pomoc pri hladaní dovodov :worship:

Ján Smrek

SteveTR
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od SteveTR » 07 úno 2013, 19:09

Erdzo, víš ty vůbec, co to je šikana? Nerozeznáš šikanu od rýpání a (nutno podotknout spravedlivého) rozhořčení?
byl Karel ze Zářičan, Štefan Pražský, Štěpán II.
je Kašpar I. Řekopolský

"Exterminate!" - Neznámý dalek

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 07 úno 2013, 20:05

SteveTR píše:Erdzo, víš ty vůbec, co to je šikana? Nerozeznáš šikanu od rýpání a (nutno podotknout spravedlivého) rozhořčení?
Rýpanie si nepochopil zrejme len ty :wink: Coverove, Valsové a Cizincové poznámki beriem s nadhľadom. Coverovi, ale aj tak vačšinou nerozumiem čo chce povedať :lol:
Nemám rád Pattona

Ján Smrek

Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar » 07 úno 2013, 20:18

ha konečně další co coverovi nerozumí :pitka:

Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl » 07 úno 2013, 20:44

Erdzo1208 píše:Rasizmus z Českej strany
Ajaj. Ajajaja. Kapitulujeme. :france:

Erdzo tímto dostává hodnost plukovníka, která mu zůstane bez ohledu na počet smazaných či nesmazaných postů. Gratulujeme.
Mužstvo se přidává s potleskem :clapping:
Povinným! Netvařte se tak kysele! Chcete skončit u evropského soudu pro nařčení z diskriminace? Soudní výlohy vám strhneme z platu!

EDIT: rozklikl jsem si Scarův post, jestli se netýká Erdzovy positivní diskriminace. Netýká, ale to nevadí, i tak je veselý. Jsme si tedy kvit: Erdzo a Scar nerozumí coverovi, covera a Jajjuna zase Scar vytáčí tím, jak nechápe a překrucuje jejich posty. 2:2.
Subjektivní interpretaci tohoto pozorování nechám na jiných :D
Pokud zakážeme děti, nikdy z nich nebudou moci vyrůst pachatelé trestných činů a tím si konečně zajistíme dokonalou bezpečnost v horizontu roku 2100. Už žádní nevychovaní spratci, šílení střelci, piráti silnic, zkorumpovaní politici ani tuneláři! Lobbujte za zákaz dětí u svého poslance.

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 07 úno 2013, 20:49

Cover: Sakra prečo to robíš.. Ja ťa mám rád :lol:

Prosím o zmazanie hodnosti :wink: Ak mi chceš podať výsmech hodnosťou ko*kot alebo spamer ok :mrgreen: Ale toto prosím nie...

Rasisti!! :pitka:

Ján Smrek

Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl » 07 úno 2013, 20:55

:twisted: Protože mám cynický smysl pro humor :twisted:
Ale budiž, tvé přání jest splněno. Jsem zastánce druhých šancí -- a z tohoto sis alespoň odnesl cennou lekci o pozitivní diskriminaci 8)
Mimochodem, toho Spamera tam máme také, je to krásná plechovka a mnozí tě na ni navrhovali. Tak pozor na jazyk :wink:

(Pokud by snad někdo litoval, že mu ušlo takové představení, viz blag).

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 07 úno 2013, 20:57

cover72 píše::twisted: Protože mám cynický smysl pro humor :twisted:
Ale budiž, tvé přání jest splněno. Jsem zastánce druhých šancí -- a z tohoto sis alespoň odnesl cennou lekci o pozitivní diskriminaci 8)
Mimochodem, toho Spamera tam máme také, je to krásná plechovka a mnozí tě na ni navrhovali. Tak pozor na jazyk :wink:
A tá hodnosť by ani nevadila :wink:
Pozitivná diskriminácia :whip: Pištolkár :twisted:

Ján Smrek

tovlasek
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od tovlasek » 07 úno 2013, 21:00

:frusty: :tdsa: Jak tak koukám mělo by se založit téma : Vyřizování účtů - kde by se všichni hádali :lola:

Cover: může se zeptat jakou hodnost měl Trezzo??
Erdzo1208 píše:
A to som myslel, že som našiel fórum, kde mnoho nového zistím od inteligentnej spoločnosti..
Víš i takováhle fora mají určitou hiearchii ,toto forum je přece hlavně založené na hrách od Paradoxu ne a každý tu má vlastní názory někdy sice zvláštní ale .....
Nevím proč zrovna já bych takovéhle věci měl vysvětlovat
"La mort n'est rien, mais vivre vaincu et sans gloire, c'est mourir tous les jours"-Napoleon Bonaparte.

Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl » 07 úno 2013, 21:18

tovlasek píše: Cover: může se zeptat jakou hodnost měl Trezzo??
Můžeš -- a preventivně jsem na ni již odpověděl. Viz blag. Zasvěcení vědí, nezasvěcení zjistí za pár vteřin uvažování: kam to jen cover mohl vyvěsit?
(Hint: chci-li vědět něco o uživateli -- kupříkladu kde má stránky --, dobrým místem pro začátek hledání je profil.)

EDIT: jo Trezza. Sorry.
Trezza udělal něco podobného, co Erdzo, ale byl poněkud choleričtější. Dožadoval se vysoké hodnosti a dostal ji -- též speciální. Vzhledem k jeho afinitě pro radikální levici a revoluce byla krásně rudá: graficky moc pěkně vyvedená, a s provokujícím textem. Nepobral to moc dobře.
Jiný uživatel by ji chtěl, ale nedostane. A proto mne od té doby straší bull dogem. Ale to je jiný příběh -- který je, kupodivu narozdíl od Trezzovy hodnosti, v KDF.

Odpovědět

Zpět na „Zprávy pro Jajjuna“