osekané scénáře

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Re: osekané scénáře

Příspěvek od Jajjun » 15 čer 2009, 15:04

tady to je:
http://hoi.jajjun.com/download.php?soubor=evropa.rar

stačí obsah nakopčit do scenarios a ukáže se ti nový scénář, jak jsem napsal nic jiného se ve hře nezmění, takže by vše mělo fachat oki
Obrázek

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 16 čer 2009, 06:24

skvělý o víkendu to prubnu. Teď nejsem zrovna u zdroje :D . Je třeba s něčím helfnout - technika, úpravy divizí přidělení velitelů, přemístění armád atd. Kdyby jo dej vědět a já na to mrknu. Úpravy a nová tvorby scénářů mě prostě fascinujou :shock:
"Má li moje říše zemřít, zemřu s ní!" [Konstantin XI.]

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 16 čer 2009, 12:46

v podstatě tohle je asi moje konečná verze, už na tom nic upravovat nebudu, bo není čas, ale pokud se do toho budeš šťourat prosím přidej vp tomu rusku na výhodní hranici to jsem nějak nestihl ;-)
Obrázek

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 16 čer 2009, 16:46

Teď nevím jestli jsem pochopil správně. Přidat vp prostřednictvím scénaře jako se dá přidat do území opevnění nebo průmysl?

Taky kolik bodů by bych měl Rusku dát a do kolika území, aby nešlo tak snadno anektovat. Taky mě napadlo kouknout se na územní požadavky (nárokovaná Transylvánie ve sc 36 mi přijde malá, BUL si nenárokuju jižní Dobrudžu, Itálie by mohla chtít Korsiku, Řekové kus záp. Turecka ...). Nebo ještě nějaký změny co se týče techniky - to by mohlo scénář docela ozvláštnit. Rusům od začátku vybavení do arktidských pomínek, Britům a Italům obojživelné věci, Němcům para nebo ženijní vybavení...možností tu je (ale tak aby to odpovídalo reálu).

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek

J1rka
Praporčík
Praporčík

Příspěvek od J1rka » 16 čer 2009, 18:04

Možná by stálo ještě za to přidat nějaký nehistorický eventy např. když by Polsko porazilo Německo, tak by jako core dostalo část východního německa a Pruska + nějaký technologie, nebo pokus Jugoslávie o vytvoření slovanského králoství apod.
AAR Španělsko - Cesta na výsluní (rozepsané) zde - sleduj cestu Španělska na jeho právoplatné místo mezi velmoci. Aktuální díl Kapitola 12 – Operace Hernando Cortéz

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 17 čer 2009, 06:30

Eventy upravují celou hru. Scénář obsahuje pouze data k územím, technice, armádám, přidání IC, opevnění, zásob...do určité provincie. Leda přidat Německu nároky na území od začátku hry - zapasat je do scénáře rovnou. Jinak vylepšit si eventy může každý dle své libosti. :D To na HoI a EU miluju nejvíc - kdybach nemohl dělat úpravy, už bych je jinak dávno nehrál.:D
Já tohle řešil eventem pro SSSR na výměnu východních území za území na západě, pokud je SSSR všechny vlastní - časově jsem to úmístil historicky do léta 1945. Je to reálná situace a lidský hráč se jí svými schopnosti v pohodě vyhne. Taky je tam trigger na event osvobození Polska, protože 1čka nezná osvobození anektovaného národa, ale z Polska se stane bolševický stát jako v reálu. Jinak by ke směně území mohlo těžko dojít.

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 17 čer 2009, 10:59

tak můžeš přidat novou sadu eventů, když má německo třeba eventy s názvem ger, tak je zkopíruj a přejmenuj na ger2 a do nich přidávej své nové eventy, ostatní scénáře budou stále pracovat s eventy ger a nový scénář s eventy ger2
Obrázek

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 18 čer 2009, 08:35

To je fakt vzít přes adresu přidanou do scénáře a nový soubor pro eventy to mě nenapadlo :clapping: smekám 8)

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 24 čer 2009, 07:41

pro Jajjuna:

Tak jsem ten scénář prubnul. Měl jsem na to asi jen dvě hodiny času. Hra ale vytrvale padá. Koukal jsem se na scénářové soubory. Ty vojenské doplňky úplně od začátku hry budou v boji hustyý. Jenom je tam spousta AI souborů, kt. moje upravaovaná verze hry nezná...nějaký mod nebo jen nové AI soubory? rovněž scénář nemůže najít některý txt.sobory, kt. ve hře jaksi nemám :(

Taky ty keypointy mi dělají vrásky :frusty:

zkoušel jsem to tam přidat stejně jako antiair, landfort - tj. i keypoints - ale v něčem je pořád chyba. Zprovoznit to zároveň se všemi ve hře již udělanými úpravami bude časově náročnější oříšek než jsem původně myslel 8) Napadlo mě s těmi body obejít to pomocí eventu. u toho ty commandy fungují bezchybně.

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 28 črc 2009, 22:09

žádné vojenské doplňky jsem nedával, ai soubory jsem tam žádné nedával.

mě to za 9 měsíců padlo jen jednou a to jen díky eventům, když jsem je zrušil komplet tak to šlapalo v pohodě dál
Obrázek

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 30 črc 2009, 16:11

zatraceně co to má bejt za bazmek? stáhnul jsem si ten mod co jsem udělal, ale všude se mi to hláí jako normální cestou do války
ty visty mi stále nějak nahrazujou úpravu původním sajrajtem
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron“