Zmena stylu vlady

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Odpovědět
Verm
Vojín
Vojín

Zmena stylu vlady

Příspěvek od Verm » 21 led 2009, 16:17

Zdravim, zajimalo by me zda jde zmenit typ vlady napriklad v Recku. Bavi me hrat za mensi staty, ale vadi mi, ze vzdy dostanu pri vyhlaseni valky 20% opozici (zmenit eventem stav statu na fasisticky nepomohlo a porad psat eventy na shozeni opozice me taky nebavi :) ).
Predem diky za odpoved
Verm

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Re: Zmena stylu vlady

Příspěvek od Cizinec » 21 led 2009, 20:27

Čím více intervenční a méně demokratickou zemi máš, tím menší ti naskakuje dissent.
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Verm
Vojín
Vojín

Příspěvek od Verm » 21 led 2009, 21:45

O tom si dovoluji pochybovat. Prestoze jsem eventem zmenil politiku recka na zcela fasistickou, stale jsem dostaval stejnou (20%) opozici po vyhlaseni valky. Nehlede na to, ze to toto nijak neresi muj problem - jak zmenit v databazi status z recka z dedicne autokraticky na fasisticky.

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Příspěvek od Cizinec » 22 led 2009, 07:23

A... Sakryš. Tohle je HoI1. :)
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Marmont
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marmont » 22 led 2009, 18:38

Verme, mám dojem že z tvého problému není východisko.. opozice je pokud vím přeedem daná a nic s tím neuděláš... Mám ještě dojem že to závisí na výši diplomatického vlivu. To znamená že čím víš ho máš tím je tvá opozice za válku menší.. Také mušíš sledovat ukazatel podporu vstupu do války... Nicméně opozice za válku va malých zemích, nebo demokratickýh velmocch je jednou z mála velkých vad na této hře... Myslím že prostě budeš muset požívat event 1150 - úspěšný státní převrat, vláda odstupuje (-100%) opozice. Nebo poctivě opozici srážět vysokými výdajemi za spotřební zboží

Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 28 úno 2009, 22:14

Marmont píše:Verme, mám dojem že z tvého problému není východisko.. opozice je pokud vím přeedem daná a nic s tím neuděláš... Mám ještě dojem že to závisí na výši diplomatického vlivu. To znamená že čím víš ho máš tím je tvá opozice za válku menší.. Také mušíš sledovat ukazatel podporu vstupu do války... Nicméně opozice za válku va malých zemích, nebo demokratickýh velmocch je jednou z mála velkých vad na této hře... Myslím že prostě budeš muset požívat event 1150 - úspěšný státní převrat, vláda odstupuje (-100%) opozice. Nebo poctivě opozici srážět vysokými výdajemi za spotřební zboží
Coz za recko Bude smrtonostna castka IC :-D

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron“