Hra za Německo od roku 1936...

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Odpovědět
vidlak
Desátník
Desátník

Hra za Německo od roku 1936...

Příspěvek od vidlak » 15 led 2009, 13:56

Už 5 dní zkoušim všelijak rozehrát hru za Němce, ale žádná se mi porád nelíbí. Měl bych pár otázek, které by mi ulehčili zkoušení, než začnu doopravdy v klídku hrát:

1) Jak rozdělit PK? Víc výzkum nebo výroba ze začátku hry?
2) Do čeho bych měl ze začátku - do roku 1938-40 vrážet PK? Pěchota, či námořnictvo a co v těch jednotlivých odvětvích konkrétně?
3) Mám hrát dle historie, tím myslím čekat až mi nabídnou sudety, až bude molotov pakt, nebo je lepší začít válku již dřív?
4) Kam vy osobně za němce hledíte? Na západ - tudíž na Francii (tu bych zlikvidoval, i kdybych šel na východ) a hlavně vylodění v británii, nebo na východ a útok na rusko?
5) Jak to praktikujete se spojenci? Snažíte se, aby se k vám přidal i nějaký jiný stát krom itálie či japonska (nebo jdete i proti itálii :D)?
7) Vždy když tu hru zkouším, tak mi dojde kaučuk - vyměnuji ho ale to nejde na vždy... kór když pak mám PK 700 a více... Jak ske kaučuku přijít? Zkoušel jsem dobít indonésii a malaisii, ale zase sem neměl velký loďstvo a spojenci mi potápěli konvoje v la manchi...
8) Pokud už bych dobyl celou evropu, krom třeba británie a skandinávie, na co bych se poté měl zaměřit? krom ruska...

Napište mi nějakou dobrou radu a třeba něco víc, než co jsem uvedl, budu jen rád... Rád zkoušim experimentovat, ale už to praktikuji skoro týden a přestává mě to bavit - chci konečně v klidu začít hrát... a dobýt celej svět :DDDDD nebo aspoň část :D

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron“