Mám malý problémeček s tvorbou nových důstojníků

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Odpovědět
emerson
Vojín
Vojín

Mám malý problémeček s tvorbou nových důstojníků

Příspěvek od emerson » 23 dub 2008, 21:58

Pokusil jsem se krapet přepsat ruské důstojníky. Pouze jsem jim trochu vylepšil vlastnosti - žádné nové důstojníky jsem nedopisoval. Zpáchal jsem si nový scénář, vycházející z původního scénáře "cesta do války" a když jsem se jej potom pokoušel rozjet, compl se koul, nebo hodíl error. Když jsem se pak pokoušel onen scénář v editoru znovi načíst, hryzne se zas pro změnu ten editor. Nechápu čím to je. Když jsem podobný princip před tím uplatnil na němce - vlastní scénář s poupravenýma důstojníkama, scénář sice šel hrát, ale u většiny důstojníků zmizelo jméno. Pomóóóc :cry: :cry: :cry:

emerson
Vojín
Vojín

Re: Mám malý problémeček s tvorbou nových důstojníků

Příspěvek od emerson » 23 dub 2008, 23:06

emerson píše:Pokusil jsem se krapet přepsat ruské důstojníky. Pouze jsem jim trochu vylepšil vlastnosti - žádné nové důstojníky jsem nedopisoval. Zpáchal jsem si nový scénář, vycházející z původního scénáře "cesta do války" a když jsem se jej potom pokoušel rozjet, compl se koul, nebo hodíl error. Když jsem se pak pokoušel onen scénář v editoru znovi načíst, hryzne se zas pro změnu ten editor. Nechápu čím to je. Když jsem podobný princip před tím uplatnil na němce - vlastní scénář s poupravenýma důstojníkama, scénář sice šel hrát, ale u většiny důstojníků zmizelo jméno. Pomóóóc :cry: :cry: :cry:
Tak mě ještě napadá - nemůže být ten problém v mé neznalosti práce s tou tabulkou ??? Když ji totiž otevřu, objeví se onen seznam důstojníků a je rozdělen na sloubky a, b, c ,d, atd. ovšem když se snažím něco zapsat do jednotlivých políček, celý sloupek se vymaže, takže jsem to vždycky řešil tak, že jsem si sloupek "a" zvětšil přez celou plochu a pak po úpravách jsem to zase vrátil do zhruba původní podoby. Jsem v práci s podobnými tabulkovými nesmysly naprostý laik, ale už mě nenapadá žádný další důvod, proč by to neměloo fungovat. Přitom když zpustím klasický předdefinovaný scénář, tak to normálně funguje a ti upravení důstojníci se tam normálně objevují i s těma změnama... fakt už nevím co dál...

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron“