Radola Gajda (Rudolf Geidl)

Osobnosti z historie a součastnosti tohoto velikého a rozmanitého světa.

Moderátoři: Dekl, Vals, Royal

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde » 18 črc 2006, 15:23

Duke píše:No nacismus taky hlásal rasismus.
To ale neznamená že ty dva pojmy musí nutně být stejné.
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke

Trezza
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trezza » 18 črc 2006, 15:24

Skupina se profilovala jako skinheadská, texty byly vlastenecké až nacionalistické, některé nepokrytě rasistické
Obrázek

Duke
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duke » 18 črc 2006, 15:25

Gulde píše: To ale neznamená že ty dva pojmy musí nutně být stejné.
To je pravda. Já teda jako nevim nic o aktivitách výše zmíněného spolku.
Obrázek

Lukyn2
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukyn2 » 18 črc 2006, 15:33

bilej jezdec jede tmou bilej mec ma nad hlavou

trosku provokace....

ale jinak ja na landovi vyrustal
Student toho, co Vals

Majky
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majky » 18 črc 2006, 16:05

Trezza píše: Krylovy písně poslouchají ti, co na to mají. Ti co na to nemají, poslouchají Landovy zprzniny.
Každýmu se líbí něco jinýho a každej má jinej vkus, proto nemůžeš hodnotit jestli má někdo lepší nebo horší vkus.
Jasně je to něco jinýho když Krylovy písně zpívá sám Kryl nebo Landa. Originál je originál, kterej nikdo nepřekoná, ale je dobře, že Landa "oživil" písně Kryla. Orlík nebyla nacistická a ani k nacismu neměli blízko (co třeba píseň Faschos, kde se zpívá Můžete tu klidně chlastat pívo na korbele, ale s křížem hákovym děte do prde*e). Viděl si 13. komnatu Daniela Landy? Doporučuju.
"Nikdo nemiluje vlast proto, že je velká, ale proto, že je jeho." Seneca

Last_Warrior
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Last_Warrior » 18 črc 2006, 17:10

Patton už to vážně přehání!
Tyto urážky nebudu již dále akceptovat, nejprve řekneš, že jsem fašista, přitom jsem proti této ideologii a pak si vymyslíš, že jsem členem Národní strany! Toto je hnus, měl by ses naučit číst...
Dál bych Vás všechny rád ujistil, že Národní strana je protifašistická. Tato strana měla několik demonstrací proti tzv. "landsmandšaftu", má billboardy proti vrácení majetku sudeťákům a veřejně ve svém programu odsuzuje fašismus a (neo)nacismus ve všech podobách!
To si laskavě uvědomte
"Život můj a duch můj posvěcen budiž vlasti, a jen vlasti a národu budiž dýchání mé" František Palacký

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde » 18 črc 2006, 18:11

Mě se zdá, že si Patton myslí že jsou pojmy vlastenectví a nacismus totožné :? .
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke

Last_Warrior
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Last_Warrior » 18 črc 2006, 19:13

Souhlasím s tebou, tento člověk opravdu nemá ani zdání o tom, co tu "kydá".

Je to typ člověka, který se nesnaží hledat rozdíli, radši se chová tak, jak je to teď "IN", než podle svého vlastního rozumu.
Jak jinak mi vysvětlíš, že po tom, co jsem mu minimálně třikrát napsal, že nacismus odsuzuju napíše, že jsem blbý nácek...
Stejně tak jeho spojování Národní strany s nacismem...
Kdyby se jen podíval na web Národní strany a naučil se konečně číst, tak by zjistil, že tato strana je pro tradicionalismus a vlastenectví, je proti všem extremistickým směrům... :roll:
"Život můj a duch můj posvěcen budiž vlasti, a jen vlasti a národu budiž dýchání mé" František Palacký

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 18 črc 2006, 19:43

Last_Warrior píše:Patton už to vážně přehání!
Tyto urážky nebudu již dále akceptovat, nejprve řekneš, že jsem fašista, přitom jsem proti této ideologii a pak si vymyslíš, že jsem členem Národní strany! Toto je hnus, měl by ses naučit číst...
Dál bych Vás všechny rád ujistil, že Národní strana je protifašistická. Tato strana měla několik demonstrací proti tzv. "landsmandšaftu", má billboardy proti vrácení majetku sudeťákům a veřejně ve svém programu odsuzuje fašismus a (neo)nacismus ve všech podobách!
To si laskavě uvědomte
pokud vim tak sam si mi posilal ze patris k narodni strane :wink:
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

LukaSb
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LukaSb » 18 črc 2006, 20:02

Tady to vypadá, že pokud má někdo v přezdívce slovo warrior, tak ho Patton nesnáší :lol:

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 18 črc 2006, 20:07

LukoSS píše:Tady to vypadá, že pokud má někdo v přezdívce slovo warrior, tak ho Patton nesnáší :lol:
jo taky si zacinam rikat ze slovo warrior je osudny :lol:
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde » 18 črc 2006, 21:02

Last_Warrior: No on je to spíš takový ten typ "Maminka řekla že se nemám bavit s cizími lidmy" :) (to neber jako urážku Pattone, to byl jen příklad).

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 18 črc 2006, 22:00

Gulde píše:Last_Warrior: No on je to spíš takový ten typ "Maminka řekla že se nemám bavit s cizími lidmy" :) (to neber jako urážku Pattone, to byl jen příklad).
:roll: k tomu nemam slov gulde :roll: vis mozna byste pochopili ze nemam rad nacisty,fasisty,komunisty a zadny jejich frakce kdyby jste vedeli co tydle lide provadeli
me rodine mozna by jste pochopili zacalo to nacistama kteri vyhubili skoro vsechny tehdy zijici pribuzny meho dedy (asi polovina nich byly zide)dedovy se nakonec podarilo uplachnout a miril na jih italsti fasisti se ho nekolikrat snazili zabit tak zdrhl pres jugosku d bulharska to samy pak do recka tam to dobyli pak nmcour tak musel do turecka a pak nakonec do britanie no a povalce prisli komunisti a delali mu kazdy mesic prohlidky a chteli ho zavrit (todle vse jsem si fakz nevymyslel)n a holt mam na tyto lidi musku proto treba nemam rad u nas ultrapravici (coz NS bez pochyby je)coz miv mnohych vedcech fasisty pripomina to same ultralevice (to jsou bolsevci nejhrubsiho zrna a to nema cenu popisovat.......) takze snad uz chapete
(\ /)
(O.o)
(> <)

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 18 črc 2006, 22:08

mensi dodatek:je sice hezke ze NS nebo ta stranka NČ delaji ze sebe vlastence(a verim jim ze klidne i jsou)ale ty veci co chteji provest jsou podle me nerealne a kdyby se dostali k moci zavanelo by to diktatorstvym odtrhli by jsme se od EU a od NATA a za chvili by jsme na tom byly spatne jako belorusko.protoze bychom pretrhali kontakty z evropou a ja si myslim ze oni by urcite nebyli radi ze se nejdriv tam hrneme a pak chcem odstoupit nedivil bych se ani embargu.zaroven bychom z mensi casti porusovali lidska prava nemame pravo odsud vyhostit romy kdyz nic neprovedli to same s cizincema kteri jsou tu legalne.....a navic nekteri romove ani nemohou pracovat prooze nekteri lide jsou holt rasisti a nechtej romy do prace i kdyz by to mohli byt hodni a pracvni lide ano je mozna pravda ze u vetsiny to tak neni ale nemuzem je hazet do jednoho pytle.....................................
(\ /)
(O.o)
(> <)

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde » 18 črc 2006, 22:13

To je sice smutné, ale podobné příběhy může říct prakticky každý, jelikož tvoje rodina neni zdaleka jediná která si něco podobného prožila, ale i přes to všechno, nesmíš hned všecko házet do jednoho pytle :roll: .

Trezza
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trezza » 18 črc 2006, 22:46

Národní straně jsem podepsal petici pro obnovení trestu smrti. Ten chlápek argumentoval Lubinou. A to je pravda - proč živit takovýho vraha 40 let?
Obrázek

Thisis3
Podporučík
Podporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thisis3 » 18 črc 2006, 22:52

To je sice pravda ale Národní strana silně zavání kryptofašismem.

Trezza
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trezza » 18 črc 2006, 22:54

Thisis3 píše:To je sice pravda ale Národní strana silně zavání kryptofašismem.
jj, takto zavání mnoho věcí
Obrázek

Duke
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duke » 18 črc 2006, 23:58

Thisis3 píše:To je sice pravda ale Národní strana silně zavání kryptofašismem.
To slovo čtu někde poprvý, co to je?
Obrázek

Dzarda
Desátník
Desátník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzarda » 19 črc 2006, 08:45

Duke píše: To slovo čtu někde poprvý, co to je?
Už to tu bylo předpona Krypto znamená skrytý ......totéž co latentní .......atd.....

Odpovědět

Zpět na „Osobnosti“