Armada Ruske Federace

Ruční zbraně od nožů až po kulomety. Prostě to co voják popadl a šel.

Moderátoři: Dekl, Vals, Royal

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde »

Shorty, Shorty, ty by sis občas měl vytyčit, čeho vlastně chceš docílit. Ty tu napřed uvedeš, jak je ten stroj úžasný, že dokáže vyřadit konvoj na vzdálenost 2km. Nakonec z tebe vyleze, že se konvoj zkládá z lehkých obrněnců a náklaďáků s naftou, a když pak poukážu na nesmyslnost této demonstrace, tak odvětíš, že i zásobování je ve válce důležité. To je prostě opravdu pomatená argumentace.
A jak víš, všechny tyhle údaje, jako 6000 kůsů těhle hybridů...měl by sis uvědomit, že Rusové měli vždycky velkou hubu.

Příspěvek od Masaty je už docela dost od věci, a myslím, že Coverova odpověď byla dostačující k vyvrácení tohohle zcestného názoru :wink: .
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke
Shorty
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shorty »

Gulde píše:Shorty, Shorty, ty by sis občas měl vytyčit, čeho vlastně chceš docílit. Ty tu napřed uvedeš, jak je ten stroj úžasný, že dokáže vyřadit konvoj na vzdálenost 2km. Nakonec z tebe vyleze, že se konvoj zkládá z lehkých obrněnců a náklaďáků s naftou, a když pak poukážu na nesmyslnost této demonstrace, tak odvětíš, že i zásobování je ve válce důležité. To je prostě opravdu pomatená argumentace.
A jak víš, všechny tyhle údaje, jako 6000 kůsů těhle hybridů...měl by sis uvědomit, že Rusové měli vždycky velkou hubu.

Příspěvek od Masaty je už docela dost od věci, a myslím, že Coverova odpověď byla dostačující k vyvrácení tohohle zcestného názoru :wink: .
Ach bože tak popořádku:Stále si myslím že je to super stroj. Asi netušíš že se na konvoje útočí i když jsou lehce obrněné a tím na nějakou dobu zbrzdit zásobování ( nechápu co ti na tom příjde nesmyslné ). Co je na tom pomateného ? Asi si to nepochopil. Kamaráde když budu chtít přesné údaje tak půjdu za výrobcem ( pro tebe asi nelogické.... ) je to naprosto logické. A pokud vím ty jsi v téhle diskuzi si neuvedl nic zhola nic. Takže tenhle příspěvek je čistý nesmysl....
Takže tvůj příspěvek do této diskuze je 0...
Naposledy upravil(a) Shorty dne 18 pro 2007, 21:12, celkem upraveno 1 x.
Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl »

korysh píše:Covere, byl bys té laskavosti a dal na konec každého svého příspěvku překlad do češtiny, resp.vysvětlivky všemožných šílených zkratek pro nás blbce a laiky? :)
Achich ouvej...
Tím asi narážíš na RHa,KE a HEAT a APFSDS v mém postu T-90 vs. Abrams?

Nuž tedy:
http://cs.wikipedia.org/wiki/RHA (dokonce článek ode mě)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tanková_munice (k tomuto relevantní části také ode mě )

TIS je Thermal Imaging System na tanku - tedy termovize
GPS je Gunner's Primary System - tedy hlavní zaměřovač
KE je pro Kinetic Energy projectile - tedy ještě kratší zkratka pro APFSDS

A to je snad všechno.

Už jen snad AFAIK - As Far As I Know - tedy "pokud vím, tak" = "AFAIK"
Pokud zakážeme děti, nikdy z nich nebudou moci vyrůst pachatelé trestných činů a tím si konečně zajistíme dokonalou bezpečnost v horizontu roku 2100. Už žádní nevychovaní spratci, šílení střelci, piráti silnic, zkorumpovaní politici ani tuneláři! Lobbujte za zákaz dětí u svého poslance.
Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde »

Shorty píše:Ach bože tak popořádku:Stále si myslím že je to super stroj. Asi netušíš že se na konvoje útočí i když jsou lehce obrněné a tím na nějakou dobu zbrzdit zásobování ( nechápu co ti na tom příjde nesmyslné ). Co je na tom pomateného ? Asi si to nepochopil. Kamaráde když budu chtít přesné údaje tak půjdu za výrobcem ( pro tebe asi nelogické.... ) je to naprosto logické. A pokud vím ty jsi v téhle diskuzi si neuvedl nic zhola nic. Takže tenhle příspěvek je čistý nesmysl....
Takže tvůj příspěvek do této diskuze je 0...
Shorty, poslední dobou jsem se držel na uzdě, a neustále přehlížel tvé hloupé příspěvky, a snažil se ti naznačovat, v čem děláš chybu, ale už to řeknu na rovinu. Shorty, jsi idiot.
Demonstrovat sílu nějakého vozidla na tom, že dokáže zničit cisternu s naftou je nesmysl. Samozřejmě že vím, že se útočí na obrněné konvoje, jenomže odkdy se pozemními silami útočí na konvoje někde za nepřátelskými liniemi ? Na to se používá letectvo !
Proč za tím výrobcem tedy "chodíš", když jsi před chvílí těch Ruskem vyhlášených 6000 sám zredukoval na nějakých 500 ? Tedy nechápu, o co ti jde.
Plácáš jeden nesmysl za druhým, a ačkoliv ti ostatní dokazují, že mluvíš zcestně, stále si meleš svou. Fajn, tvoje věc. Ale už mne unavuješ těmi papírovými údaji, které stejně sám později zdementuješ.
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke
Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals »

cover72 píše:Achich ouvej...
Nuž tedy:
http://cs.wikipedia.org/wiki/RHA (dokonce článek ode mě)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tanková_munice
tss, tss psát pahýly :wink: nicméně občas by nějaký slovníček pojmů nezaškodil... sám mám v těch druzích munice solidní zmatek
Shorty
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shorty »

Gulde píše:Shorty, poslední dobou jsem se držel na uzdě, a neustále přehlížel tvé hloupé příspěvky, a snažil se ti naznačovat, v čem děláš chybu, ale už to řeknu na rovinu. Shorty, jsi idiot.
Mě je srdečně jedno co si ty o mě myslíš :welcome:
Ale pssst to nesmí nikdo věďet 8)
Demonstrovat sílu nějakého vozidla na tom, že dokáže zničit cisternu s naftou je nesmysl. Samozřejmě že vím, že se útočí na obrněné konvoje, jenomže odkdy se pozemními silami útočí na konvoje někde za nepřátelskými liniemi ? Na to se používá letectvo !
Aha kamaráde jestli já jsem idiot ty jsi ***. Jak chceš na to použít letectvo když ejhle po ruce žádné nemáš :idea: nj. egoista jak sviňa. Pokud tam ty vozidla jsou a nepřítel o nich neví tak jenom idiot by to nepoužil
Proč za tím výrobcem tedy "chodíš", když jsi před chvílí těch Ruskem vyhlášených 6000 sám zredukoval na nějakých 500 ? Tedy nechápu, o co ti jde.
Och kriste ježiši, ano ruskem vyhlášených šest tisíc, ale podle mě a po diskuzy s coverem jsem to snížil na tenhle počet je to tak nepochopitelné. je to můj názor.
Plácáš jeden nesmysl za druhým, a ačkoliv ti ostatní dokazují, že mluvíš zcestně, stále si meleš svou. Fajn, tvoje věc. Ale už mne unavuješ těmi papírovými údaji, které stejně sám později zdementuješ.
Jaké nesmysly, já se oháním údaji od výrobce. Jediný kdo tady nemá nic k tématu jsi ty.

Tak na mě neraguj a nemusíš mě opravovat :) :idea:
Ale jjinak tuhle diskuzy končím, vyvine se to akorát v ještě větší hádku s guldem a o to já nestojím
Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekl »

Obrázek
Že já vás smažu? O-T jako řemen a ke všemu urážky*... Kroťte se, pánové.

*Jsem teď, jako moderátor, přecitlivělý na urážky: mažu je. Na fóru radarová stanice @seznam by mohli vyprávět...
Pokud zakážeme děti, nikdy z nich nebudou moci vyrůst pachatelé trestných činů a tím si konečně zajistíme dokonalou bezpečnost v horizontu roku 2100. Už žádní nevychovaní spratci, šílení střelci, piráti silnic, zkorumpovaní politici ani tuneláři! Lobbujte za zákaz dětí u svého poslance.
Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde »

Shorty píše:Jak chceš na to použít letectvo když ejhle po ruce žádné nemáš nj. egoista jak sviňa. Pokud tam ty vozidla jsou a nepřítel o nich neví tak jenom idiot by to nepoužil
Už je to tady zase, opět si utváříš danou situaci tak, aby vyhovovala tvým zcestným argumentům :lol: . Kdy tu bylo řečeno, že není k dispozici letectvo? Kdy bylo řečeno, že tam ty vozidla jsou a nepřítel o nich neví ? Taky bys tam mohl hodit taktickou jadernou hlavici, ta by taky znemožnila zásobování, že ...
Shorty píše:Jaké nesmysly, já se oháním údaji od výrobce. Jediný kdo tady nemá nic k tématu jsi ty.
Od kdy trouba jako ty určuje, kdo má a kdo nemá co k tématu ? Já si třeba myslím, že tvé příspěvky jsou úplně k ničemu, protože nad nimi zřejmě nedokážeš logicky přemýšlt a pak to dopadá tak, jak to dopadá...

>Cover - taky končím :wink:
Shorty
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shorty »

cover72 píše:Obrázek
Že já vás smažu? O-T jako řemen a ke všemu urážky*... Kroťte se, pánové.

*Jsem teď, jako moderátor, přecitlivělý na urážky: mažu je. Na fóru radarová stanice @seznam by mohli vyprávět...
Raději ano.
Gulde píše:Už je to tady zase, opět si utváříš danou situaci tak, aby vyhovovala tvým zcestným argumentům Laughing . Kdy tu bylo řečeno, že není k dispozici letectvo? Kdy bylo řečeno, že tam ty vozidla jsou a nepřítel o nich neví ? Taky bys tam mohl hodit taktickou jadernou hlavici, ta by taky znemožnila zásobování, že ...
To zase ne, ale měla to být modelová situace.

Od kdy trouba jako ty určuje, kdo má a kdo nemá co k tématu ? Já si třeba myslím, že tvé příspěvky jsou úplně k ničemu, protože nad nimi zřejmě nedokážeš logicky přemýšlt a pak to dopadá tak, jak to dopadá...
Podle příspěvků si to určí každý sám.

Gulde nebude mít poslední slovo. :lol:
jackb
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Re: Armada Ruske Federace

Příspěvek od jackb »

do skoly potrebujem hodnostny system armady Ruskej federacie. aky spoloahlivy zdroj (nie wiki) by som mal navstvit?
stranka ministerstva obrany RF mi ziadne relevantne informacie neodhlalila...
My watch begins
Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar »

CIA fact book? :D
jackb
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jackb »

asi som daky neschopny, ale neviem to v CIA Faxt Book najst...
mam daco v azbuke, ale prekladat sa mi nechce, aj ked mam za sebou semester rustiny
My watch begins
Odpovědět

Zpět na „Zbraně“