Umístění AVATARU

Pravidla fóra, světa a života vůkol v něm. Informace o registraci, medailích, členech a hodnostech. Pokud jste tu poprvé je to pravé místo pro vaši informovanost.

Moderátor: Vals

Odpovědět
Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Příspěvky: 1263
Registrován: 20 led 2006, 16:51
Kontaktovat uživatele:

Umístění AVATARU

Příspěvek od Jajjun »

Asi řešíte jak dostat do svého účtu Avatar.

Takže můžete nahrát váš obrázek na stránkách http://imageshack.us/ do jejich seznamu a využít poté odkaz svého obrázku. Zde doporučuji zaškrtnout možnost resize image? a vybrat velikost 100x75 (Avatar).

Větší obrázky jak 140px na výšku x 120px na šířku budou odstraňovány.

Proto doporučuji si obrázek nejdříve upravit do optimální velikosti 120x100px, nahrát na stránkách http://imageshack.us/ a použít volbu optimize without resizing při zaškrtnuté volbě resize image?.

Když kliknete na tlačítko Host It! Vytvoří se tabulka kde naleznete odkazy na váš obrázek. Pro vaši potřebu je vhodný odkaz číslo čtyři nebo pět. Ty zkopírujte př. http://img511.imageshack.us/img511/8678/anim7mp.gif a vložte ve svém účtu do kolonky Odkaz na vzdálený obrázek postavičky: a dejte odeslat.

Nyní vám gratuluji k získání Avataru.

P.S. Prosím všechny stávající členy fóra, aby se zařídili podle těchto pravidel. Hlavně pak podle Větší obrázky jak 140x 120 px budou odstraňovány..
Odpovědět

Zpět na „Pravidla a info fóra“