Pravidla o nezávadnosti fóra jako celku - 10. řijna '06

Pravidla fóra, světa a života vůkol v něm. Informace o registraci, medailích, členech a hodnostech. Pokud jste tu poprvé je to pravé místo pro vaši informovanost.

Moderátor: Vals

Zamčeno
Trezza
Poručík
Poručík
Příspěvky: 1181
Registrován: 20 led 2006, 20:04
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Pravidla o nezávadnosti fóra jako celku - 10. řijna '06

Příspěvek od Trezza »

Úvod
  • Zdravím všechny uživatele fóra,

    hlavně ty, kteří si zde na stránkách jajjun.com chtějí popovídat o hrách firmy Paradox Interactive, druhé světové válce se vším, co s tímto tématem souvisí, historii a ostatních tématech, kvůli jejichž přítomnosti zde si fórum zajísté oblíbíte a stanete se častými přispivateli. A právě na vás se vztahují pravidla, které jsou o to víc na fóru, které souvisí s historií potřebné. Dovolte mi, abych vás jako dohližitel nad nezávadností poučil o pravidlech, které zde ode dneška platí.O celkovém vyznění fóra

  • Fórum jajjun.com je apolitické, neřeší se na jeho stránkách politika za jinými, než diskusními cíli a tato diskuse je v případě potřeby směrována moderátory v do příslušných mezí a v příslušných prostorách. Jakékoliv hrubé urážení politických subjektů v ČR a zahraničí může být bráno jako nevhodné a příspěvek může být smazán. Na stránkách fóra platí zákony České republiky a uživatel je respektuje při odesílání příspěvku. Absence sebecenzury může v krajním případě znamenat vyhoštění z fóra.


Platná historická fakta a omezení

  • Uživatel registrací na fóru akceptuje výsledek Druhé světové války, kterýmžto je označení nacismu jako zločinné a trestně stíhatelné ideologie, jakékoliv symboly a nevhodné avatary a podpisy, jakožto i texty, nacismus velebící a propagující jsou na fóru stejně jako zpochybňování výsledků Druhé světové války a hlavně pak Norimberských procesů netolerovatelné a setkají se s nejtvrdší mírou resistence ze strany administrátorů a moderátorů. Zde též platí platné zákony ČR a proto je jakákoliv propagace hnutí, směřujícího k potlačení práv a svobod občanů ČR, jimiž ve většině uživatelé jsou, odměňována vyhoštěním z fóra. Vyhoštění z fóra na dobu určitou může být podloženo snahou o nezávadnosti fóra a jako takové může být preventivní. Pro občany jiné národnosti platí platné zákony České republiky, jelikož se jedná o fórum fakticky orientované na Česko-slovenskou komunitu.


Offtopic, spam
  • Offtopicem se vyjadřuje stav, kdy uživatel neakceptuje průběh diskuse a její téma, stejně jako zařazení a svými projevy brzdí průběh debaty, ruší jejich členy a odrazuje ty uživatele, kteří by rádi na dané téma diskutovali. Spamem se myslí stav, kdy uživatel záměrně zahlcuje fórum nesmysly, které do daného tématu / diskuse / fóra nepatří a celkově se jeho chování v tu chvíli jeví jako destruktivní. Okamžitá analýza spamu a offtopicu je v rukách administrátorů, moderátorů a pověřených osob k vedení diskuse. První kontrolu provádí majitel diskuse. Za spam a offtopic je možno udělovat tresty, které v případě opakování mohou vést až k vyhoštění uživatele z fóra.


Administrátoři, moderátoři

  • Pověřené osoby, které dohlížejí na běh fóra a snaží se řadovým, slušným uživatelům co nejvíce zpříjemnit pobyt na fóru a zároveň těm, kteří pravidla porušují, co nejvíce domluvit popřípadě se postarat o jejich vyhoštění z fóra v zájmu slušných uživatelů. Uživatel je povinnován respektovat moderátory a administrátory, hlavně pak hlavního majitele domény a tvořitele fóra Jajjuna, dále pak junior administrátory Valse a Trezzu a konečně pak moderátory daných témat a diskusí. Junior admini se zodpovídají hlavnímu administrátorovi, moderátoři pak těmto dvoum subjektům (A, JA).


Závěr

  • To by bylo asi vše, doufám, že vás pravidla nebudou omezovat a jedině vás ochrání před případným rušením od uživatelů, kteří nejsou schopni jít s davem a bavit se jako slušní lidé. Děkuji vám, že jste si vybrali fórum jajjun.com pro trávení svého volného času a přeji vám vše hezké na tomto fóru.S pozdravem

Radek Hlaváček - Trezza
Ladislav Svoboda - Vals

dne 10. října 2006 v 16:30 hod.

Naposledy upravil(a) Trezza dne 10 říj 2006, 15:38, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno

Zpět na „Pravidla a info fóra“