Cleanup & "Trash"

Stíhačky, rakety, vzducholodě a letectvo všech věků.

Moderátoři: Dekl, Vals, Royal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dekl
Forum technician
Forum technician
Příspěvky: 1903
Registrován: 30 lis 2006, 15:19
Kontaktovat uživatele:

Cleanup & "Trash"

Příspěvek od Dekl » 25 kvě 2008, 14:42

Jak už víte, došlo k přeplnění staré DB a přechodu celého fóra na phpBB3 s následným pročištěním databáze. Příspěvky v letectvu jakožto v fakticky orientovaném subfóru měly docela vysokou prioritu, takže bylo vynaloženo maximální úsilí na pročištění Db bez zbytečných ztrát. Co šlo, bylo ponecháno; co nešlo a bylo alespoň minimálně užitečné, bylo přesunuto do "Trash"; malý zbytek - asi jen 6 threadů - šel pryč.

"Trash" je speciální subfórum vytvořené k tomu, aby tam hodnotné, ale staré/nečtené thready zůstaly a bylo možné je odtamtud vytáhnout. "Trash" by měl být normálním uživatelům skrytý - to proto, aby se DB nezatěžovala při jakémkoli dotazu na fóru, resp. v blbinkách, ale jen tehdy, když bude někdo něco chtít vytáhnout přímo odtamtud.

Pokud chcete něco z Trashe (ne jen se kouknout, co tam je), napište mi a já to buď přesunu sem, nebo vám tam dočasně povolím přístup.

Tady je v *.mht formátu (web archive) uložen výpis z Trashe - abyste viděli, co v něm je:
http://cover72.wz.cz/dl/JajjunTrash.mht

Pokud by vám to nešlo otevřít, resp. vám to házelo plain text hlody, otevřete to v IEčku - znamená to, že máte v Opeře špatně nastavené MIME-type asociace.
A nezkoušejte to nějak hackovat, platnost linků už vypršela a navíc nemáte patřičné cookies

P.S.: přestože jsme promazali staré posty, hacknuli jsme s jajjunem systém a přiřadili vám vaše původní post-county a s nimi i vaše hodnosti.
Pokud zakážeme děti, nikdy z nich nebudou moci vyrůst pachatelé trestných činů a tím si konečně zajistíme dokonalou bezpečnost v horizontu roku 2100. Už žádní nevychovaní spratci, šílení střelci, piráti silnic, zkorumpovaní politici ani tuneláři! Lobbujte za zákaz dětí u svého poslance.

Odpovědět

Zpět na „Letectvo“