BRITSKÉ STIHAČKY

Stíhačky, rakety, vzducholodě a letectvo všech věků.

Moderátoři: Dekl, Vals, Royal

Trezza
Podplukovník
Podplukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trezza » 08 bře 2006, 19:14

Italské ukořistěné lodě, Chorvatsko mělo nějaké staré Jugoslávské lodě
Obrázek

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 08 bře 2006, 19:29

hmm to je asi pravda, ale kam plavali? vždyt nemohli mít námořníky a mohli to být sotva nějaký kocábky...

warrior

Příspěvek od warrior » 08 bře 2006, 20:15

Valsidal píše:hmm to je asi pravda, ale kam plavali? vždyt nemohli mít námořníky a mohli to být sotva nějaký kocábky...

toto je téma o britských stihačkách ne o lodích a ještě k tomu jiných :evil: :evil:

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 08 bře 2006, 20:17

No je to trochu OT, ale zajímalo by mě na které ldoě to mohli ty Hurricany střílet? asi na něco významného, jinak by to nebyo zmiňované v článku, ale v Jaderským moři toho moc plavat nemohlo... :roll:

warrior

Příspěvek od warrior » 08 bře 2006, 20:19

Valsidal píše:No je to trochu OT, ale zajímalo by mě na které ldoě to mohli ty Hurricany střílet? asi na něco významného, jinak by to nebyo zmiňované v článku, ale v Jaderským moři toho moc plavat nemohlo... :roll:

možná jo.Ale en moc velkýho spíš jeenom torpédoborci

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 08 bře 2006, 20:20

že by nějaké kořistní Italské? ale většina italské flotily odplula na Maltu ne? (a Němci potopili bitevní loď Roma) a kde na to vzali posádku? Přijde mi podivné, že by tam zůstalo tolik velkých lodí a dostatek námořníků... nevíte o tom někdo něco víc?

warrior

Příspěvek od warrior » 09 bře 2006, 07:27

Valsidal píše:že by nějaké kořistní Italské? ale většina italské flotily odplula na Maltu ne? (a Němci potopili bitevní loď Roma) a kde na to vzali posádku? Přijde mi podivné, že by tam zůstalo tolik velkých lodí a dostatek námořníků... nevíte o tom někdo něco víc?

možná byla část posádky Italská a část Německá.Anebo měli lodě jen polovinu posádky

Odpovědět

Zpět na „Letectvo“