Pandury

Tanky, stíhače, dělostřelectvo a ostatní pozemní technika všech věků.

Moderátoři: Dekl, Vals, Royal

Odpovědět
generalisimus
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Pandury

Příspěvek od generalisimus » 05 bře 2009, 21:16

Takže Pandury nakonec budou http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=13537
Chápu,že jsme nevyvíjeli(anpř.se Slováky,kteří časem budou řešit stejný problém) vlastní OT.
I když projekt existoval,ale byl stopnut....
http://www.military.cz/army_cr/modernizace/zubr.htm
Ale to,že jsme koupili to nejhorší.
Prakticky nevyzkoušený stroj.Zejména jsou vtipné plány s nasazením v misích(což byl snad i důvod nákupu) když se jedná pro Irák nebo Afghanistán nevhodné stroje(podvozek do otevřeného V...).Navíc když je Patrie pro mise mimořádně vhodná(úspěšně nasazena Dány a Poláky) a to,že je mají(či plánují) státy s obodbnými podmínky jako Saudská Arábie nebo JAR.
Nemluvě o tom,že na Patrie existují osvědčené zbraňové komplety nebo vozidla na její bázi(samohybný 120mm minomet....)
Arzael Uthor,Vrchní kapitán Šerých plášťů království terenijského

Dekl
Forum technician
Forum technician
Kontaktovat uživatele:

Re: Pandury

Příspěvek od Dekl » 14 bře 2009, 19:52

...a že mají Patrie lepší plošné zatížení terénu, průchodnost, manévrovatelnost i pancéřování.
Myslím, že se není potřeba rozčilovat - že se to s Pandury, nakoupenými skoro poslední hodinu vlády nejmenované Strany má zhola stejně, jako s Gripeny snad chápe každý.
A kdo ne, tak v tom jede s nimi.
Pokud zakážeme děti, nikdy z nich nebudou moci vyrůst pachatelé trestných činů a tím si konečně zajistíme dokonalou bezpečnost v horizontu roku 2100. Už žádní nevychovaní spratci, šílení střelci, piráti silnic, zkorumpovaní politici ani tuneláři! Lobbujte za zákaz dětí u svého poslance.

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Pandury

Příspěvek od Phoenix » 24 bře 2009, 15:34

covere neuděláš nic...skoro mi to připomíná jako by ta jedna strana chtěl´a naschval zvýšit deficit rozpočtu te vládě další a tak jim je jedno co schválili, ale i proti většinovému odporu všech vojenských odborníků koupila toto....
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Odpovědět

Zpět na „Obrněná technika“