Čeština pro CKÏII

Dokažte, že jste hodni svého rodového jména. Rozšiřte hranice svého panství a podmaňte si nevěřící sousedy. Zatněte tipec zákeřným, mocichtivým šlechticům a zploďte právoplatného následníka. Středověk nekončí, středověk díky CKIII nadále trvá!

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
WhiteHorse
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Re: Čeština pro CKÏII

Příspěvek od WhiteHorse »

Děkuji, opraveno.
Cracky
Desátník
Desátník

Příspěvek od Cracky »

Kluci, možná vám poradím. Co chcete hrát s CZ a mít achievmenty. Je možnost si stáhnout "script", který si zapnete pomocí programu Cheat Engine. Ten vám přepíše ve hře kód, že hra bude detekovat, že máte čistou hru. Takže můžete hrát v CZ, mít módy a zároveň dělat achievy. Teď už ale záleží na Vás, jestli vám jde fakt jen o tu CZ nebo budete využívat cheaty / mody, které vám spoustu achievu ulehčí.
qvyrelisti
Vojín
Vojín

Příspěvek od qvyrelisti »

Zdravím potřebuju poradit hru mám čerstvě nainstalovanou na steamu (koukal sem že tato platforma tady není moc oblíbená ale co se dá dělat už ho používám moc dlouho a neměl jsem tam problémy
Po zkopírování složek do složek se buď to hra spustí furt v angličtině
nebo se nespustí vůbec a vyskočí okénko kam mám popsat chybu a odeslat módy nemám jen DLC
qvyrelisti
Vojín
Vojín

Příspěvek od qvyrelisti »

Tak nakonec jsem na to přišel jsem to kopíroval složka do složky pomohlo to že jsem vyloženě otevřel složky co to šlo a kopíroval to do přesně vybraných složek. :D
Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings III“