Odmítnutí císařské koruny.

Dokažte, že jste hodni svého rodového jména. Rozšiřte hranice svého panství a podmaňte si nevěřící sousedy. Zatněte tipec zákeřným, mocichtivým šlechticům a zploďte právoplatného následníka. Středověk nekončí, středověk díky CKIII nadále trvá!

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
werrek
Četař
Četař

Odmítnutí císařské koruny.

Příspěvek od werrek »

Rozhodl jsem se dát si klasickou hru za Přemyslovce a sjednotit západní slovany pod českou Korunu. Vše šlo podle plánu až do té doby než se pár nešťastníků rozhodlo volit mě za císaře. A než jsem to stihnul zvrátit tak se tak i stalo. Hrát za HRE nechci a po mé smrti samozřejmě přijdu o všechny vazaly co nejsou de jure pod Korunou českou. Je možné, že jsem někde něco přehlédl a nominaci lze odmítnout?
Vždyť údajně i Přemysl Otakar II. se kandidatury vzdal.
biggris
Podpraporčík
Podpraporčík

Re: Odmítnutí císařské koruny.

Příspěvek od biggris »

Nic takovy jsem ve hre neobjevil a je to jeden z duvodu, proc v hre prozatim nehraju. Je snazsi nechat se zvolit (coz jde vlastne samo), nez naopak. Snad to pridaj do nejakyho pristiho updatu.
Ilmarinen
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od Ilmarinen »

Síce som to neskúšal, ale tu v diskusii je návod ako zamedziť tomu byť zvolený. Keď tak dajte potom vedieť či to skutočne funguje

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit ... e_emperor/
werrek
Četař
Četař

Příspěvek od werrek »

no jo ale já bych rád ironmana a s ukládáním na cloud, kdyby by mě napadla nějaká nepatřičnost :D
Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings III“