Dotaz na sjednocení Albionu

Na západě se pomalu probouzí římský obr, na východě zuří války mezi následovníky Alexandra Velikého. Troufneš si vkročit do nelítostného starověkého světa plného násilí, intrik, nepřátel a zrady? Dokážeš dovést svůj stát až do pozice neohrožené mocnosti a stát se živoucí legendou? Tvůj lid na tebe spoléhá, Imperátore!

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
Rapir1
Vojín
Vojín

Dotaz na sjednocení Albionu

Příspěvek od Rapir1 »

Zdravím, chci se zeptat, co musím udělat, abych mohl z kmene udělat království nebo republiku, v rozhodnutí nemám žádnou možnost a tak nevím co musím splnit za podmínky aby se tam ta možnost objevila, díky.
WhiteHorse
Praporčík
Praporčík

Re: Dotaz na sjednocení Albionu

Příspěvek od WhiteHorse »

Musíš splnit misi na přehodnocení kmenových zákonů, teď si nevzpomínám, jak se přesně jmenuje. Najdeš ji v okně Mise, ale až potom, co splníš náležité podmínky.

Nejprve musíš dosáhnout centralizace 100%. (horní lišta úplně vpravo, začínaš na 10%). Aby ti centralizace stabilně rostla, musíš zavést zákon Ražba mincí a Zákonná autorita rady (F2 - Vláda, Ukaž zákony). Dále musíš zvýšit civilizační úroveň hlavního města na 50 (nejsem si úplně jistý tím číslem), což uděláš v okně města (klik na provincii) vlevo, výškově přibližně uprostřed, tlačítko se sloupem a mramorovým kvádrem.

Můžeš také zavést zákon Absolutní moc, centralizace pak roste o něco málo rychleji, ale podle větve mise, kterou pak budeš plnit kvůli přechodu na vyšší vládní formu, ten zákon možná budeš muset zrušit a s tím jsou spojeny výdaje a výrazný pokles stability.

Jen pro informaci, my říkáme město, Paradox bůhví proč území. Tak aby tě to nepletlo...
Rapir1
Vojín
Vojín

Příspěvek od Rapir1 »

Díky, tu misi splněnou myslím mám, protože mám vládu federalizovaný kmen a centralizaci 100%, ale tu civilizační úroven můžu mít max 42%, tak to je tedy asi to, co mi chybí, tak s tím zkusím něco udělat, díky
Rapir1
Vojín
Vojín

Příspěvek od Rapir1 »

tak civilizační úroven hlavního města mám 53 a zatím nemám v rozhodnutí nic, uvidím, jestli to půjde třeba na 60
Odpovědět

Zpět na „Imperator: Rome“