Čeština pro Imperator: Rome

Na západě se pomalu probouzí římský obr, na východě zuří války mezi následovníky Alexandra Velikého. Troufneš si vkročit do nelítostného starověkého světa plného násilí, intrik, nepřátel a zrady? Dokážeš dovést svůj stát až do pozice neohrožené mocnosti a stát se živoucí legendou? Tvůj lid na tebe spoléhá, Imperátore!

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

fajlasCZ
Vojín
Vojín

Re: Čeština pro Imperator: Rome

Příspěvek od fajlasCZ » 26 zář 2019, 07:48

WhiteHorse píše:
25 zář 2019, 11:50
Ne, rozhodně ne. Že se zeptáš je v naprostém pořádku, od toho tady naše fórum je. Samozřejmě nikdo, kdo se překladem nezabývá, nemá ani tušení, jak strašně velký objem textů to je.

Já právě nevěděl jak to napsat aby to nevypadalo jako že tě do toho nutím že už to vyšlo a tak :D Tak sem právě doufal že to nevyzní tak blbě jak to bylo napsaný :D

Ty soubory neřeš, už na tom pracuju.

Ano, to bohužel mám. Sehnat někoho spolehlivého na překlad je obtížné. Většinou je to tak, že někoho popadne svaté nadšení, protože vidí výsledek. Pak se podívá, co to koštuje a ejhle... tak ona denní práce, jo? A pět normostran denně, jo? No tak to by asi nešlo, žejo...

No tohle já chápu,jo myslím že ty lidi by se na to koukali uplně jinak kdyby za to dostali zaplaceno to by pak dělali jinak. Proo člověk si váží toho že ty to děláš zadarmo a opravdu se snažíš dělat všechny hry od paradoxu.

No tak to já to zase říkám naplno. Imperátor je špatná, nudná a odfláknutá hra. A nevykašlal jsem se na to jen proto, že v ní stále ještě vidím to, co slibovali ve vývojářských denících.

No necháme se překvapit co na nás chystají.

Prozkoumal jsem novou verzi a mám dobré zprávy. Je toho jen 50 normostran. Nic neslibuji, ale obvykle dělám minimálně 10 normostran denně.

Týjo tak super to je daleko méně než sem předpokládal.
Jinak co vůbec říkáš na Empire of Sin kde Paradox spolupracuje s Romero Games.

WhiteHorse
Praporčík
Praporčík

Re: Čeština pro Imperator: Rome

Příspěvek od WhiteHorse » 26 zář 2019, 19:38

fajlasCZ:
50 normostran není sice moc, ale je k tomu nutné přičíst asi 1000 řádků oprav a změn. Některé změny a opravy jsou minimální, některé řádky je nutné celé přeložit znova a ty do těch 50 normostran nejsou započítány. Ovšem i tak je to mnohem méně, než jsem čekal.

Empire of Sin - díval jsem se na to a nelíbí se mi to. Diplomaticky řečeno - není to můj šálek čaje...

Odpovědět

Zpět na „Imperator: Rome“