Stránka 1 z 1

Achievementy

Napsal: 25 črc 2018, 21:42
od Moor
Jelikož již jde plnit Achievementy i s češtinou, tak zakládám téma, kde se každý může zeptat, na cokoliv ohledně Achievementů.

Re: Achievementy

Napsal: 25 črc 2018, 21:45
od Moor
A hned tu mám první dotaz. Podařilo se někomu splnit úspěch Stay on Target? (zničit nepřátelský kolosus, když útočí na planetu) Je to problém, protože nepřátelé ho nestaví natož, aby ho použili.

Re: Achievementy

Napsal: 01 zář 2018, 21:35
od Erhol
No to neviem či sa tu niekto taký nájde veď to má na steame 0,1% hráčov ale keď hráš na ťažších urovňách tak ich stavajú často len sa akosi k ním neviem prebojovať.
Inak čo sa týka mojich achievementov tak môj najvzácnejší je podla steamu 1999 A.D. (0,5% hráčov) ale pre mňa osobný je keď sa mi nahodov podarilo stvoriť rasu čo mala v genetickóm kóde vlastnosti z Evolučný mistrový + Telo je slabé + Transcendence

Re: Achievementy

Napsal: 18 říj 2018, 22:52
od Tomík
Nepřátelský kolos jsem ničil včera, postavila jej probuzená říše, která začla válčit s druhou probuzenou a vtáhla celou galaxii do války.

Re: Achievementy

Napsal: 08 pro 2018, 21:07
od Erhol
Tak nám vyšiel nový patch a s ním aj nové achievementy. Podarilo sa Vám už nejaký získať? Ak hej pochváľte sa. Mne sa podaril už Megapolis.

Re: Achievementy

Napsal: 08 pro 2018, 21:47
od Phenixx
Z patche 2.2.x jsem zatím odehrál jen 10 minut. Z předchozích mam pouze 57 udělaných.

Re: Achievementy

Napsal: 10 pro 2018, 23:10
od Erhol
MUHAHAHA podarilo sa mi splniť achievemet ktorý podľa steamu má 0% ľudí volá sa We Are Legion (mať v jednotnej mysli 1000 dronov).

Re: Achievementy

Napsal: 17 dub 2019, 19:30
od Phenixx
Chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo nemá save hry z konečné fáze hry, kdy se rozběhne úkol na chycení Prethoryn queen. Pořád mi naskakují jiné konce a tenhle se mi povedl jen jednou a to než jsem zjistil co nekopírovat z češtiny, aby fungovaly achievementy.

Chybí mi už jen poslední 4 achievementy
- Slave to the Systems (ten mam v plánu dělat)
- Stay on Target (sestřelení Kolose při střelbě)
- Inscrutable Power (vyhrání Galatronu relikviáře)
- Queening (chycení Královny v poslední fázi hry)

Přemýšlím, že sem hodim návod na získání všech 95.

Re: Achievementy

Napsal: 26 kvě 2019, 19:24
od Moor
Rád bych pomohl, ale nemám :(

Nicméně ten nápad na návod na popis všech úspěchů je fajn :)

Re: Achievementy

Napsal: 30 kvě 2019, 17:47
od Moor
Zdravím, měl bych dotaz na úspěch Obscure Tastes: Build a Mega-Art Installation in a nebula system. Jak poznám nebula systém? Postavil jsem danou instalaci, ale úspěch nenaskočil.

Re: Achievementy

Napsal: 30 kvě 2019, 20:46
od Phenixx
Mega-Art
Musíš dát mapu galaxie a najít "Shigur Nebula". A projistotu, když budeš v systému tak dole uprostřed zkontrolovat jesli je systém v mhlovině. Mě se poprvé podařilo, že jsem trefil systém, který byl tesně vedle.
A musíš ho postavit od nuly, bohužel se nepočítá obnovení.


   Tento obrázek může být vizuálně zmenšen. Zobrazit v původní velikosti

Re: Achievementy

Napsal: 30 kvě 2019, 21:50
od Moor
aha, už to vidím. Jsem to sice postavil v mlhovině, ale ne pojmenované nebula. Mám ji na mapě, ale druhou instalaci nemohu postavit a tu první nejde zbourat! :(

Re: Achievementy

Napsal: 09 bře 2020, 17:19
od Moor
Zdravím, mám dotaz na úspěch Outside Context (Napadněte před FTL Zemi, když je uprostřed světové války.) Kopíruje vývoj Země vždy historii? Tedy bude nejdříve první a pak druhá světová? Pokud ano, tak během které ji mám napadnout? Evidentně je to odkaz na Válku světů, která se odehrává na počátku první světové, ale na obrázku úspěchu je tank jak z druhé světové. Budu o začátku války nějak informován nebo to musím bedlivě sledovat? Jak to poznám? Je tam většinou napsáno jen období. (momentálně vrcholný středověk) Musím tomu nechat přirozený průběh, nebo mohu urychlit vývoj civilizace?

Re: Achievementy

Napsal: 16 bře 2020, 18:58
od Moor
Tak co se týče toho úspěchu, tak jsem ho nedal. Sledoval jsem vývoj země od pozdního středověku až do atomového věku, přičemž žádné známky světové války a to jsem to kontroloval každý rok. Galaxii jsem už ovládl a tak jsem už jen čekal. Bohužel žádný náznak světové války nebyl až jednou vyskočila hláška o jaderné katastrofě a vyhynutí lidstva. Chvilku předtím jsem dělal kontrolu a žádný konflikt.