Stellaris

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
Erhol
Svobodník
Svobodník

Re: Stellaris

Příspěvek od Erhol »

Podobne behom hodiny som prehral dve hry pretože som skrachoval.
Phan Korbal
Desátník
Desátník

Příspěvek od Phan Korbal »

Ahojte, zacal sa umna objavovat bug obrazovky pocas vesmirnej bitvy. Ked probiha bitva a sleduju ju v systeme obrazovka zacne preskakovat, mam vestrede 3 odorovne ciary. Nevite co stym? Skusal sem hru preinstalovat ale asi moja grafika uz nezvlada.
pan Ahoj
Major
Major

Příspěvek od pan Ahoj »

Tak trochu mimo - ale nedávno MS konečně vydal tu svoji druhou velkou aktualizaci Windows. O ní někteří lidé píší, že má problémy s ovladačemi od Nvidie a doporučují je po aktualizaci Windows přeinstalovat.
Burgundské vévodství 1419 (aktualizováno 31.08.14)
EUIV: Janovská republika 1444-1821 [DOHRÁNO] (aktualizováno 17.06.15)
Země Samurajů 1936 (aktualizováno 19.05.13)
Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.
Peko
Četař
Četař

Příspěvek od Peko »

To je nahodicka, posledni dobou mi Stellaris obcas blbnul, pri zapinani hry problikavaly textury a musel jsem hru vypnout a zase zapnout, nekdy i vicekrat po sobe.. Zajimave, ze to dela jen u Stellaris.. Ale v prubehu hry mi vse slape v pohode. Jen pri zapinani hry to takhle blbne.
Phan Korbal
Desátník
Desátník

Příspěvek od Phan Korbal »

Stretel sem sa este s jednu zvlastnostu. V menu kde vybiram empire, mam tam moje vytvortene ukterych zaskrknu aby sa vzdy objavili v galaxii namisto random sa mi nikdy neukazu. Ani jedna. Nevite jak to udelat aby sem tam mal svoje rise pod AI?
Odpovědět

Zpět na „Stellaris“