Poradna

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
Phenixx
Četař
Četař

Re: Poradna

Příspěvek od Phenixx » 01 led 2019, 22:36

Ty sectory by měli vrátit zpátky. Takle jsou guverneři na dvě věci. Většinou jsem měl 5-6 sektorů a teď mam po zabrání 1/6 již 15 a vyznat se v tom je problém.

Jinak obchodní cestu jsem vyřešit uzavření hranic se sousedem, stejně mě nemá rád. Jen jsem musel na některým fortposty dát 3 plošiny a semtam dát astrobázy s hangáry na potlačení pirátů. Když jsem dal lodím hlídkovat tak změna nebyla žádná.

Peko
Četař
Četař

Příspěvek od Peko » 10 led 2019, 23:09

Zdar, používáte někdo výhodu vzestupu Tajemná technika? Přidává to i nějaké nové technologie nebo jen ten lepší dohled?

MONT10
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od MONT10 » 21 úno 2019, 20:13

Ty sektory mi ani tak moc nevadí :-) Ale co mi vadí je ta velikost říše :ble: Není na to mod nebo něco takového ? Protože i když jsou sektory tak to počítá do velikosti říše a mít deset planet které jsou velké je téměř nemožné. Teda abych nedostal takové penále :-(

Moor
Četař
Četař

Příspěvek od Moor » 29 kvě 2019, 20:12

Zdravím. Porazil jsem záhadnou pevnost a mám možnost se dostat dovnitř a k tomu dvě možnosti. A) Poslat demoliční četu, která odstřelí průchod. B) poslat vědeckou loď, která dodá trochu energie k otevření dveří. Jakou možnost mám zvolit, abych se dostal k odměně? Respektive ví někdo, co bude následovat po těch dvou možnostech?

Moor
Četař
Četař

Příspěvek od Moor » 29 kvě 2019, 20:39

Tak jsem neodolal a poslal tam ten demoliční tým, jelikož kurátoři říkali, že pevnost je schopna se zrestartovat i z trochy energie. Vyslaný tým zemře, ale je to nejspíše úspěch. Pak na mě vyskočily tyhle možnosti:

1. Umístěte kovové prstence na zbývající tyče (špatně)
2. Podívejte se po schématu (blbě)
3. Změňte rozmístění prstenců (posunulo mě to dál)
4. Odeberte dvě tyče. (nevím, k tomu jsem se nedostal)

První dvě možnosti zrestartovaly pevnost, takže se vše muselo opakovat. Třetí možnost mě pustila dál a měl jsem na výběr několik výzkumných úkolů. Poslat torpédo, prozkoumat místní hvězdu. Prozkoumat nedalekou černou díru s vědcem úrovně 5 a ještě něco. Zkusil jsem průzkum té černé díry a to zabralo. Odstavil jsem pevnost a dostal jsem úspěch.

Moor
Četař
Četař

Příspěvek od Moor » 01 čer 2019, 21:42

Pak bych měl další dotazy:

1. Ona už nejde terraformovat planeta na typ gaia?

2. Mám celkem problém s nezaměstnaností na planetách a přelidněním. Nevím, jak to efektivně řešit. Dokud se planeta rozvíjí je to v pohodě. Postavím budovy a distrikty. Ale když už mám všechny budovy postaveny a distrikty využity, tak populace roste dál a tedy nemá kde bydlet a kde makat. čekal bych, že se to na pop 100 zastaví.

Phenixx
Četař
Četař

Příspěvek od Phenixx » 02 čer 2019, 08:11

Teraformovat jde pořád jen musíš mít určitou technologii vzestupu. Jedině jestli neupravili kdo všechno může tereformovat (mapř.: stroje,atd nebo určite vlastnosti myslící úl, atd)

Na zastavení růstu můžeš použít planetrarní edikt (nebo jak se to nazývané, přes který třeba podporuješ růst, potlačení kriminality, navrnutí planety na centrum galaktického obchodu,...)

WhiteHorse
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od WhiteHorse » 03 čer 2019, 23:39

Phenixx: Mrkni se prosím na soukromé zprávy...

MONT10
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od MONT10 » 07 čer 2019, 13:00

Chápete někdo ty sektory v nové verzi ? Jde sice vytvořit sektor ale jak tam mám jako přidat další planety a ne aby se tam daly sami a další tam nejdou přidat

Phenixx
Četař
Četař

Příspěvek od Phenixx » 08 čer 2019, 09:53

Podle toho co jsem koukal tak nové sectory můžeš zaměřit na určitou produkce stejně jako jednotlivé planety. Můžeš přenášet zdroje. Ohledně přidávání planet do sektoru. Tak jsem to pochopil tak že se vytvářejí automaticky od hlavní planety sectoru do vzdálenosti 4 skoků. Tipuji že to bude podobná mechanika jako obchodní cesty. Ale zatím jsem patch 2.3.0 hrál tak 3 minuty, když jsem zkoušel jestli jsem dobře integroval poslední datadisk.
Teď mam jinou zábavu :). Tipuji že začnu hrát až s češtinou.
Něco o sectorech.
https://www.youtube.com/watch?v=4YFnNAzHi0A

MONT10
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od MONT10 » 10 čer 2019, 05:48

Připadá mi,že každá jejich změna tu hru jen více a více zpomaluje. Ted mi měsíc hry trvá už minutu. Děs :evil: :evil: :evil:

ath
Desátník
Desátník

Příspěvek od ath » 10 čer 2019, 15:38

Za chvilku bude ze stellaris tahovka podobna TW Serii :D i kdyz mne by to asi nevadilo :D

MONT10
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od MONT10 » 11 čer 2019, 12:24

Ale jako opravdu by něco měli udělat. Toho obsahu je tam hodně a další přidávají a bude to jen horší a horší. By mě zajímalo na čem to oni testují,že tohle nevidí :evil: :twisted:

Phenixx
Četař
Četař

Příspěvek od Phenixx » 14 čer 2019, 22:03

Poslední velká verze 2.3.0 již přešla na 64bit verzi. Je pravda že se to zpomaluje. Ale pořád lepší než Sims 4 když přidáš všechna věci a zaplníš trochu pozemek :D

Moor
Četař
Četař

Příspěvek od Moor » 16 čer 2019, 12:28

Taky mám ten pocit. Hra se stává stále komplikovanější a zdlouhavější. Nemám nic proti novému obsahu, který oživí stereotyp, přidá nové události, budovy atd... Prostě něco jako ancient relics. Nicméně vadí mi, když se zbytečně překopávají herní mechaniky. Tedy když se jedná jen o změnu kvůli změně. Jediný motiv je to udělat jinak, ne lépe. měli by se zaměřit na nápravu toho, co nefunguje a ne na měnění toho, co funguje. Určitě to chce změnu způsobu výzkumu. Mít výzkum závislý na náhodě je fakt stupidní. Změnit ten úřednický přístup k válčení. Nikde jsem neviděl nic tak nesmyslného a zrušil bych frakce nebo zavedl nějaký lepší způsob jak je řídit.

Odpovědět

Zpět na „Stellaris“