Vojna pokazeny system moznosti

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
ce4aser
Svobodník
Svobodník

Vojna pokazeny system moznosti

Příspěvek od ce4aser » 15 kvě 2018, 14:03

Hral som po dlhsej dobe stellaris, kupil si datadisky a co to. Jediny typ naroku po novom si mozem dat len dobitie za surovinu. Kde zmizli moznosti vojna o dosadeni loutkovalej vlady, a dalsie suprove vymozenosti?

821
Major
Major

Re: Vojna pokazeny system moznosti

Příspěvek od 821 » 16 kvě 2018, 11:15

Nikdy ma neprestane fascinovat ze namiesto RTFM alebo strycka googlu niektory ludia radsej pockaju kym im to niekto dohlada. Predpokladam ze mas aj najnovsie DLC, v tom pripade vacsina veci sa da najst na wiki
https://stellaris.paradoxwikis.com/Warfare#Casus_belli
És per Catalunya, per la llibertat...
Que moriràs lluitant, si cal!

ce4aser
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od ce4aser » 16 kvě 2018, 11:29

Kazdo padne diki moc. A aj viem tak komunikativne anglicky , ked to tak otravovalo preco si to napisal ? Ale aj tak si to cenim len trosku to mohlo byt viacej socialne orientovane. Pri tej tvojej ideologii ked sa ta niekdo spyta napriklad v praci ze do kedy je otvorene Tesco tiez na neho vybehnes ze sak si to vygoogli? Alebo ked sa ta zena spyta ako obsluhovat nejake zariadenie tak tiez na nu vybliaknes sak si precitaj navod alebo si to vygoogli ? Proste len aby ta neotravovali ?

821
Major
Major

Příspěvek od 821 » 16 kvě 2018, 11:48

Zalezi na okolnostiach, mne hlavne pride rychlejsie si to najst ako cakat kym to niekto iny urobi za mna.
Osobne som Stellaris zacal znova hrat po dlhsej dobe po vydani ostatneho DLC a bol som dost strateny, keby som sa na vsetko mal pytat tak predpokladam ze doteraz cakam na odpovede.
És per Catalunya, per la llibertat...
Que moriràs lluitant, si cal!

Odpovědět

Zpět na „Stellaris“