Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 21 lis 2017, 06:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stellaris
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2016, 21:51 
Major
Major

davidjaho píše:
Tak nakonec se přeci jen našel člověk, který zvedl hozenou rukavici.
https://prekladyher.eu/preklady/stellaris.186/

No vidíš - zvažoval jsem... Ale když vím, kolik patchů bude v následujících dnech a kolik DLC v následujících letech - NOU :D

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2016, 08:24 
Četař
Četař

Ileanos píše:
No vidíš - zvažoval jsem... Ale když vím, kolik patchů bude v následujících dnech a kolik DLC v následujících letech - NOU :D

Já doufám že to bude podobně jak u EUIV. Překlad se ustálí na nějaké už celkem odladěné verzi a hold se budou muset oželet DLC.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2016, 22:26 
Desátník
Desátník

Klobouk dolů, čeština by se šikla :smile: No jsem zvědav, jak se s tím poperou. Když si vzpomenu, že překlad Pillars of Eternity tvral věčnost a dělalo na to o dost více lidí B) Držím klukům palce :worship:

"My followers are legion. My ranks grow every hour, as more and more people see the truth of the galaxy."

PříspěvekNapsal: 06 črc 2016, 17:06 
Rotný
Rotný

Taky to máte po čase tak pomalé? Mám odehráno asi 350 let a úplně nehorázně se to zpomalilo. Do jakého roku se to vůbec dá hrát?

PříspěvekNapsal: 18 črc 2016, 16:09 
Rotný
Rotný

Jistě někdo zaznamenal bug u vazalství. Jak zrušit samotný defenzivní pakt jsem našel, ale kde dá se zrušit ta 10 letá prodleva, než budu moct vyhlásit válku? Ví někdo, kde to hledat?

PříspěvekNapsal: 01 pro 2016, 17:18 
Major
Major

A zase ten WhiteHorse! (S pomocí jamar28.) Čeština na Stellaris hotova. Ke stažení na našich stránkách. Díky. :worship: :clapping:

http://hoi.jajjun.com/cestina-pro-stellaris-2/

Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

PříspěvekNapsal: 03 pro 2016, 15:37 
Četař
Četař

Super, už jsem si myslel že nebude. Každopádně díky.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2016, 07:47 
Četař
Četař

Zdravím, mám pár dotazů.
Jak se dá zvýšit měsíční příliv vlivu? Ze začátku je ho hrozně moc a za chvíli strašně málo. Nedá se třeba směnit za minerály :-D ?
1, Soupeření - čím silnější soupeř tím více(?)
2, Hlavní město (+1)
3, Protektorát (+0,5)
4, Vlastnost vůdce (když bohové dají)

Ještě nějak? Jde mi o to, že já mám problém vytvořit federaci s více než třemi členy, zatímco proti mě stojí kolikrát stojí i pětičlenná.

Jedna taková technická - lodě se stíhači mohu stavět pouze jako alianční?

A poslední, nevíte náhodou, zda se nechystá nějaký mod na motivy BSG? Já nic na netu nenašel.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2016, 15:32 
Svobodník
Svobodník

Já jsem už v roce 2450, mám 120 planet a 1603 obyvatel

vliv mi naskakuje za:
Sjednocení planet +1
Centralizace kolonií +1
Galaktická správa +1
Hlavní město +1
Protektoráty +0,5

Ale vůbec nevím, jak jsem k tomu přišel :D
Hraju 1. kampaň na naučení, vytvořil jsem si rasu Vulkánci, nastavil galaxii na 1000 hvězd, 3 enemy AI , 4 padlé říše, nejjednodušší obtížnost.
Mám v plánu to hrát do doby než vyzkoumám všechny technologie, ale čím mám vice planet a obyvatel, tak to trvá déle, což mi přijde jako pěkná blbost..

Ohledně těch stíhaček nevím, co máš přesně na mysli, ale v návrhu lodí, můžeš měnit, třeba u bitevních lodí sloty (přední, střední a zadní) a některé ty sloty umožňují mít stíhačky..

A mody mě víc lákají na tématiku Star Trek, už jsem nějaké objevil, ale za ztrátu češtiny mi to nestojí, možná, až mě hra omrzí, tak budu experimentovat.. :D

PříspěvekNapsal: 15 pro 2016, 06:54 
Četař
Četař

S federací je to podle tvé politiky. Hrál jsem za okopírovaný Goauldy ze stargate a nešla mi založit federace s nikým. Za pacifisty má moje federace už 6 členů.
Zkustě nejtěžší obtížnost to něco zažijete :D. AI s polovičkou planet/obyvatel tam dělá flotily 2-3 krát větší než mám já a to jsem na plné kapacitě.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2016, 08:29 
Četař
Četař

Peko: Tak to bude trvat. Pokud se nemílím, tak každá planeta prodlužuje výzkum o 10% a každá 10. populace o 1%

Mela: Federace chápu - jen mi jde o to, že nejsem schopen mít víc jak dva spojence (každý stojí 2 vlivu) Nevím, dělám něco špatně? Jinak hraji na střední obtížnost, zatím asi druhou hru. Příště to spustím na Hard

PříspěvekNapsal: 31 pro 2016, 14:38 
Rotný
Rotný

Schulmi píše:
Zdravím, mám pár dotazů.
Jak se dá zvýšit měsíční příliv vlivu? Ze začátku je ho hrozně moc a za chvíli strašně málo. Nedá se třeba směnit za minerály :-D ?
1, Soupeření - čím silnější soupeř tím více(?)
2, Hlavní město (+1)
3, Protektorát (+0,5)
4, Vlastnost vůdce (když bohové dají)

Ještě nějak? Jde mi o to, že já mám problém vytvořit federaci s více než třemi členy, zatímco proti mě stojí kolikrát stojí i pětičlenná.

Jedna taková technická - lodě se stíhači mohu stavět pouze jako alianční?

A poslední, nevíte náhodou, zda se nechystá nějaký mod na motivy BSG? Já nic na netu nenašel.

Zvýšit příliv vlivu můžeš ještě některými budovami a technologiemi. Dej si spíš pozor na jeho odčerpávání - jestli stavíš ty stanice, které rozšiřují území, tak každá stojí ti odčerpává 1 jednotku vlivu. Jinak jaké máš vlastnosti? Jestli se neplatu, tak xenofobové atp. mají s diplomacií problémy.
Lodě se stíhači může stavět kdokoliv, stačí jen vyzkoumat příslušnou technologii. Pokud jsi ve federaci, můžeš stavět alianční lodě na základě všech technologií, které má vyzkoumaný každý jeden člen té federace. Takže pravděpodobně ty ten modul vyzkoumaný nemáš, ale nějaký tvůj spojenec ano.

PříspěvekNapsal: 27 čer 2017, 17:13 
Vojín
Vojín

zdravím
1/ stalo se vám, že se upadající vláda probudila strašně brzo? ja teprve vyzkoumal křižníky a probudila se a ovládla galaxii :D
2/ event s černou dírou ( myslim že vesmirný červ se jmenuje nebo CO BYLO BUDE? CO BUDE BYLO) dostal sem budovu na +5% štestí +8 soc. výzkum, pokračuje to pak dál?? pak tam mám na výzkum ještě jednu +20% energie a -5 stěstí

PříspěvekNapsal: 25 zář 2017, 09:34 
Rotný
Rotný

Už ste někdo hrál to nové DLC ?? Mam v plánu to dneska rozjet, jen co se mi to dostáhne. Hrál už jste někdo za roboty ?? Je to velká změna oproti organikům ??

PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 18:25 
Vojín
Vojín

Podařilo se tady někomu vyzkoumat už všechny technologie ? Nějak se pořád nemůžu dobrat konce :)

PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 19:09 
Rotný
Rotný

Ne, vždy po tom co zničím FE\AE mě to vždy přestane bavit.. nejdál sem se dostal za roboty, kdy zbývala jen jedna malá říše. To sem toho tehdá vyzkoumal dost, ale asi né uplňe všechno. :?

PříspěvekNapsal: 14 lis 2017, 13:49 
Svobodník
Svobodník

Vše vyzkoumat ani nejde, když vyzkoumáš ty všelijaké zlepšováky a upgrady, tak pak zkoumáš už jenom lehké zlepšování již vyzkoumaných zlepšováků :smile:
Třeba +5% k síle laseru, +5% k síle hlavic, +5% k produkci jídla, +1 planeta ke správě, +1 sektor, +5% energokreditu, +5% minerálů, atd. až do nekonečna (to nvm jistě, tam jsem ještě nedošel :mrgreen: )

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]