Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 18 říj 2017, 09:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co byste změnili na Stellaris?
PříspěvekNapsal: 04 srp 2017, 15:58 
Rotný
Rotný

Mela: Jo já hrál ( hltající hejno ) asi 100 let, obsadil pár říší, sežral nějaký cizáky... a pak mě to nebavilo. :D Ta hra mě neuvěřitelně nebaví. :( Po odehráni těch 100 let se hra strašně zpomalí :( + Hrozný způsob války + Neschopnost AI ve válce. Co mě irituje nejvíc je onen způsob války v podání AI.. Příklad: Hrál sem za otrokářskou diktaturu a jelikož sem mněl produkci minerálů víc jak jednou tolik co zbytek galaxie ( vyjma zhroucených říší samozřejmě ) tak sem se rozhodl že rozšířím svoji sféru vlivu daroval sem pár tisíc minerálů a spojil sem se s malinkatou říší. Ta byla napadena svým o něco větším sousedem. No takže jsme byly ve válce. Nepřítel byl na severu ( spojenec útočníka ) a na jihu. AI ačkoliv měla mnohonásobnou převahu proti mému spojenci a byl v podstatě na dostřel se vůbec nepohnula.. To bylo pravděpodobně díky síle mé ( hooodně vzdálené ) flotile. Proč AI vyhlašuje válku když nemá naprosto žádnou šanci na výhru :?: :?: Celkově sem mněl asi 5x až 6x větší flotilu a moje produkce minerálů byla asi taková že sem za měsíc měl 1 až 2x tolik co nepřítel za rok :D
Takže by měl paradox zapracovat hlavně na AI.. ale pochybuji že se to v blízké době změní.. jo a samozřejmě zlepšit rychlost hry :!: :!:

PříspěvekNapsal: 05 srp 2017, 18:59 
Četař
Četař

To nechápu jak to děláš. Přes tu novinku spotřební zboží jsem se nedostal nad produkci 200/měsíc při 20 planetách a populaci 250. Flotilu jsem neměl skoro žádnou. Kdybych udělal flotilo do max limitu dostanu se někam na -300 energie,250 minerálů. Můj spojenec s podobnou populací a počtem planet si v klidu vydržuje flotilo s palebnou silou 70k+ a ještě expanduje. Já se dostanu max 40k. Do toho je vedle mě probuzená říše s flotilou 192k když jsem ji viděl naposled před 50 lety. Kdoví kolik mají teď :D

PříspěvekNapsal: 05 srp 2017, 21:26 
Rotný
Rotný

:D Tak to nevím jak to děláš zas ty. :)
Tady nějaké obrázky :
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Spotřební zboží je věc která pro mě nemá moc velký význam většina populace totiž žije na úrovni ¨¨ přežívání ¨¨ a budou rádi že nepojdou hlady. :D

Osobně mam nejraději když se zaměříš na jednu věc ( třeba vědu ) a tu na jedné planetě vymaxuješ co to jen jde :
Obrázek

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]