Padlý král Pavel Proklatý

Svět se změnil. Mnoho sil již není. Mnoho věcí skončilo. Přítomnost bohů je zastřená... země se neuzdravuje tak rychle, jako kdysi. Elfové, strážci světa, slábnou. Trpaslíci bojují mezi sebou.

"Vždycky jsem nenáviděl post apokalyptické příběhy. A teď jsem v jednom z nich..."

Moderátoři: Dekl, martas3, Vals

Odpovědět
Golemnewton
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 191
Registrován: 06 lis 2014, 17:13

Padlý král Pavel Proklatý

Příspěvek od Golemnewton »

Pavel Proklatý

Pavel Pavlovínský nebyl vždy zlý...to si říkají mnozí lidé, kteří doufají, že by je mohl ušetřit. Pravdou ovšem je, že od doby, co se Pavel stal nemrtvým, nemá v sobě slitování ani soucit. Ne, že by nenáviděl živé jako mnozí nemrtví, spíš je bere jako nepříjemnost. Nenávidí mnohé živé, ale ne proto, že by byli živí. Dokud lidé nestojí v cestě jeho plánům ambicím, dokáže je i tolerovat. Jinak je to s elfy. Za svého živého života k nim choval respekt a úctu a část toho se přenesla i do jeho nemrtvého já. Krom toho je nyní z Pavla chladný kalkulátor, jdoucí doslova přes mrtvoly. Zachoval si však smysl pro čest a povinnost, i když mnozí by jeho pohled na tyto dvě věci považovali za zvrhlý a proti přirozenému řádu věcí.

obrazekhttps://fastfantasy.files.wordpress.com ... =547&h=325[/imgleft]
Proklaté království
Po porážce v Říčních krajinách se Pavel uchýlil ke Kel'Tharrokovi. Ten prohloubil jeho chápání nekromancie a připravil jej na znovuzískání království. Společně dobyli mnohé lidské državy a nakonec i hlavní město Taulun. Toho dne vzniklo Proklaté království a Pavel Pavlovínský se stal Pavlem Proklatým, padlým králem. Tomu vládne společně s Kel'Tharrokem.
Lidé se ve válce příliš nepředvedli. Ano, zaznamenali jisté úspěchy a tu a tam něco dobyli, dokonce úspěšně ubránili Starý hvozd, ale co je to výhra proti nemrtvé hordě? Další přijde, větší a silnější a padlé živé přidá do vlastních řad. Kdo by mohl porazit nemrtvé?
Ulrich Skálovec, purkmistr svobodného města Riedum
Golemnewton
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 191
Registrován: 06 lis 2014, 17:13

Re: Padlý král Pavel Proklatý

Příspěvek od Golemnewton »

Květoslav Brumlík

Dříve než se Květoslav stal nemrtvým a následně lichem, byl zahradníkem. Pěstoval karafiáty a macešky v zahradách Taulunu. Práce to byla poklidná a pro Květoslava velmi naplňující. Měl jen jednu touhu, stát se ještě lepším nežli byl. Navštívil mnohé magické školy, aby zjistil, jak své dovednosti dostat na co nejvyšší úroveň. Nicméně nic nenašel. Buď proto, že žádné magické spisy o květinách neexistovaly, nebo je před ním schoval jeho největší protivník, Grigorij Fialka, hlavní zahradník Záříčí a CEO zahradnické komunity.
Květoslav se tak rozhodl, že vytvoří nové odvětví magie, květinové. S klasickou magií nepochodil, navíc ho všechny školy v zemi odmítly, jakmile zjistily, jaký je jeho cíl. Uvědomil si, jakým smutkem ho naplňovala smrt jeho květin a zjistil, že s nimi má velké propojení v jejich smrti. /bude pokračovat/

Vyšší lich Květoslav Brumlík při velení. Na obrázku je až v pozadí, přičemž zkouší vyčarovat novou barvu květin, bájnou Hluhvojetkopsedpampřepodpryzvofiovou. Legenda praví, že ten, kdo barvu sysntetizuje, získá absolutní moc na všemi květinovými lichy v království.

Obrázek
Ulrich Skálovec, purkmistr svobodného města Riedum
Odpovědět

Zpět na „Hetharia 5 - Na sklonku dějin“