Kel'Tharrokovi nemrtví

Svět se změnil. Mnoho sil již není. Mnoho věcí skončilo. Přítomnost bohů je zastřená... země se neuzdravuje tak rychle, jako kdysi. Elfové, strážci světa, slábnou. Trpaslíci bojují mezi sebou.

"Vždycky jsem nenáviděl post apokalyptické příběhy. A teď jsem v jednom z nich..."

Moderátoři: Dekl, martas3, Vals

Odpovědět
gepousek
Četař
Četař
Příspěvky: 62
Registrován: 16 lis 2014, 22:05
Bydliště: Théby

Kel'Tharrokovi nemrtví

Příspěvek od gepousek »

Proklaté království Západu
Kel'Tharrok


Po smrti Archiliche se Necromancer Kel'Tharrok stáhl zpět, hluboko do ovládaného, mrtvého území. Uchýlil se do stínů, kde se snaží zregenerovat rozbolavělé tělo říše svého pána. Jak je známo, Kel'Tharrok je nyní zaměstnán především budováním škol, kde se mladé talenty učí temným, zakázaným praktikám necromancie a temné magie. V Proklatém království Necromancera se snoubí šero s šerem a města pod jeho vládou, která dříve skvétala, se stala hrůznými místy, plnými děsů, smrti a tmy. Tvořena z temného kamene, který pohluje sluneční svit, způsobují věčné šero, jako by se snad nikdy s těmito místy nesetkal pohlazující, zářivý dotyk slunce a samotní andělé ve smutku odvrátili svou tvář. Není to ale jen kámen, dřevo a půda, co se v zemi pod vládou temných mágů změnilo...

Měšťané a vesničané se stali chodící parodií na život. Jejich kůže zíkala popelavé odstíny a vlasy potěměly, nebo úplně zbělaly. Jejich vyhublé postavy se nesou kolébavým krokem ulicemi a na svět hledí prázdnýma očima umrlců. Jde těžko rozeznat živé, pokud se tak stále dají nazývat, od nemrtvých, ale je jasné, že ač jsou jejich těla i duše zohaveny, samotná bohyně Rezdren se jim vyhýbá, aby jejich smutná existence přetrvala navždy. I oni se dostali pod vliv temné magie a jsou stejně jako nemrtvý jsou v područí svých temných pánů, kteří ovládají magii. Narozdíl od nemrtvých ale obvykle nezastávají pozici vojáků, ač je jejich nepřirozená síla i rychlost, získané vlivem temnot, děsivými zbraněmi. Zastávají pozice komoří, sluhů, řemeslníků, zemědělců s groteskní odevzadností svému údělu.

Necromanceři a lichové s Rytíři smrti tvoří vládnoucí třídu obyvatelstva. Temní mágové v čele s lichy se združují do kultů, které se různí názory a preferencemi... nenechte se ale zmást, většina z nich je stále stejně zkažená a nakloněná temnotě. Jednou z mála vyjímek jsou ale umírněnější kulty, nejvlivnější z nich je nejspíš Kult Bledého havrana. Lichové zastávají v kultech běžně vysoké funkce, díky své moci a zkušenostem, avšak jejich vůdci bývají necromanceři, díky pohotovosti živé mysli při zasedání v Concilu. Nechávají si ale od svých lichů radit. Netřeba snad ani zmiňovat, že necromanceři moc rádi bádají ve svém temném umění a hrají si na bohy... proto se v katakombách Kultovních sídel pohybují i nestvůrné kreatury.
Rytíři smrti se nečekaně rozdělují do řádů, které jsou obdobou kultů, až na to, že většinou jeden z kultů má pod sebou v područí i jeden řád rytířů smrti. Rytíři smrti i necromanceři se dostávají do úzké spolupráce a válečníci temnot se těší uznání i obdivu, avšak... stále tolik nevládnou magií a necromanceři je mnohdy vnímají, jako druhořadé.
Obecně nejmocnějším a největším kultem v říši je Kult Krvavé lebky (znak viz. iko.), který vede sám Kel'Tharrok. Pořádá také zasedání Concilu, kde bývají hlavy všech kultů a s nimi i řádů, aby mu vesměs radili ve věcech politiky i války, přičemž si ale hlavní slovo ponechává Necromancer.
Jak již bylo zmíněno, Kel'Tharrok se v poslední době nejvíc věnuje rozšíření řad necromancerů a stavbu škol, které mají být kulturním i společenským centrem měst i některých držav.

[obr]http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2013/ ... 65dubg.jpg[/obr]
Necromanceři při temném rituálu


[obr]http://orig15.deviantart.net/7ed5/f/201 ... 59hncm.jpg[/obr]
Necromancer Kel'Tharrok, Vůdce Západního Prokletého království, Předseda Concilu a hlava Kultu Krvavé lebky (spíš radikální)


[obr]http://orig06.deviantart.net/c5fd/f/201 ... 7oqgbl.jpg[/obr]
Lich Adreas, hlava Kultu Černé ruky (radikální)


[obr]http://pre09.deviantart.net/2680/th/pre ... 77qikc.jpg[/obr]
Necromancerka Nirien, hlava Kultu Věčné tmy (neutrální), Velekněžka Tywyla
Naposledy upravil(a) gepousek dne 11 zář 2015, 07:24, celkem upraveno 1 x.
Wylamské války Císař darahadský (Aenaelin I. Alassëon) První rytíř smrti Eledrien
Hetharia 5 Necromancer Kel'Tharrok
gepousek
Četař
Četař
Příspěvky: 62
Registrován: 16 lis 2014, 22:05
Bydliště: Théby

Re: Kel'Tharrokovi nemrtví

Příspěvek od gepousek »

Kulty a řády Kel'Tharrokova Proklatého království


Jak již bylo psáno, o moc se v Západním Prokletém království dělí celkem šest kultů a šest řádů. Přesto existuje ale spoustu nejmenovaných nižších kultů, které nejsou ničím specializovány. Toto je jejich seřazení těch hlavních podle moci a vlivnosti:
Nedávno bylo místo v Concilu nabídnuto i Pavlu Proklatému, jež ho s vděčností přijal a nyní se účastní zasedání nemrtvých společně s ostatními.
Wylamské války Císař darahadský (Aenaelin I. Alassëon) První rytíř smrti Eledrien
Hetharia 5 Necromancer Kel'Tharrok
Odpovědět

Zpět na „Hetharia 5 - Na sklonku dějin“