Otázky a připomínky

Rozpracovaná hra Totenkopfa

Moderátoři: Dekl, Vals, Royal, Tifík

Odpovědět
Tifík
Kapitán
Kapitán

Re: Otázky a připomínky

Příspěvek od Tifík » 15 zář 2015, 20:04

No, možná ho ani řídit nebudeš muset, jestli to Scipio myslel vážně. Ale na druhou stranu, jsi první opravdu demokratický vládce na mapě, gratujutu. :D
Hetharie 4 (2.pokus):Konrád Východňanský, regent krále Svatopluka I. Kalwenského - leden až říjen 998
Wylam: legát Agateánského bratrstva Regozor, zvaný Železný; rytíř smrti Raileh, velitel Legie zkázy
Heharie 4: paladin Tomáš trážce Východu, Pán Velernova a Cestostráže stál, regent krále Svatopluka I. Kalwenského
Blackfyreovo povstání: Damon Lannister, lord Casterlyovy skály, pán Západních zemí, štít Lannisportu a strážce západu
Hetharie 3: kníže Hövdig Reger ze Starkfäste, kníže Brázdy a jeho syn Arvtak Regeri, pán Starkfäste a Självfältu

„Přílišná oddanost ideálům končí tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek.“
Karel Kryl

Bunkr
Podporučík
Podporučík

Příspěvek od Bunkr » 15 zář 2015, 20:22

Tifík píše:No, možná ho ani řídit nebudeš muset, jestli to Scipio myslel vážně. Ale na druhou stranu, jsi první opravdu demokratický vládce na mapě, gratujutu. :D
No Jo první demokratický vládce ve hře :clapping:
Budu vládnout do doby, než Rinaldi odhalí s kým, že jsem se to dal do spolku. To přísloví o mlýnských kamenech dostává v případě Středoitalské republiky třetí rozměr
"Svět potřebuje spravedlnost, nikoli dobročinnost."
Mary Wollstonecraft
Alberto di Casamatta konzul Středoitalské republiky Itálie 1796
[Richard I. Normanský vévoda Normandie Anglie 960
Paladin Konrád, regent krále Svatopluka I.,

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 15 zář 2015, 21:15

Tifík píše: jsi první opravdu demokratický vládce na mapě, gratujutu. :D
a já jsem vosk? :D
Bunkr píše:třetí rozměr
Do spolku....jsi v něm se státy, kam se hlásí dvě ze tří frakcí ve státě. Což je solidní základ. Byt někdy na dlouhé diskuse, jako to měl já v době opozice po Novaře. A dost to dá zabrat hlavně časově :wink:
"Má li moje říše zemřít, zemřu s ní!" [Konstantin XI.]

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

tarava
Major
Major

Příspěvek od tarava » 16 zář 2015, 09:01

Teď na to čumim... to ještě k tomu všemu jako Rakousko dostalo celou státní kasu Janova?
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek

Tifík
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Tifík » 16 zář 2015, 17:15

Lajgor píše:a já jsem vosk? :D
Třema protichůdnýma frakcema, které prakticky blokují jakékoliv rozhodnutí, se rozhodně chlubit nemůžeš a navíc Benátky jsou klasifikované jako oligarchie, ne jako republika. :D

tarava píše:Teď na to čumim... to ještě k tomu všemu jako Rakousko dostalo celou státní kasu Janova?
A cos čekal, že se ty prachy propadnou do země? Navíc hráč, který dva měsíce řídil několik frakcí navíc, aby mohla hra fungovat si zaslouží ocenění.
Hetharie 4 (2.pokus):Konrád Východňanský, regent krále Svatopluka I. Kalwenského - leden až říjen 998
Wylam: legát Agateánského bratrstva Regozor, zvaný Železný; rytíř smrti Raileh, velitel Legie zkázy
Heharie 4: paladin Tomáš trážce Východu, Pán Velernova a Cestostráže stál, regent krále Svatopluka I. Kalwenského
Blackfyreovo povstání: Damon Lannister, lord Casterlyovy skály, pán Západních zemí, štít Lannisportu a strážce západu
Hetharie 3: kníže Hövdig Reger ze Starkfäste, kníže Brázdy a jeho syn Arvtak Regeri, pán Starkfäste a Självfältu

„Přílišná oddanost ideálům končí tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek.“
Karel Kryl

Odpovědět

Zpět na „Itálie 1796“