čeština

Informace o češtině. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky. Zde je jejich místo. Vše o češtině do Hearts of Iron 4.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Mela
Rotmistr
Rotmistr

Re: čeština

Příspěvek od Mela »

Jak to vypadá s češtinou pro Battle for Bosporus?
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od WhiteHorse »

Mela
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Mela »

ok, budu počítat po vánocích snad
xorex
Četař
Četař

Příspěvek od xorex »

tak už už ? :)
podle stavu překladů už to bude co by dup..
Už se těším až si zase zahraju.
super práce WhiteHors.. :worship:
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

xorex:
Jen abys nejásal předčasně. Nejpozději do konce týdne to bude, ale vzpomeň si, jaké s tím byly loni potíže. Snad se nebudou opakovat...
xorex
Četař
Četař

Příspěvek od xorex »

To ještě není pátek? :)

No já už mám problémy s pamětí, takže co bylo bylo - to už si nepamatuji. Hlavní je co bude.
xorex
Četař
Četař

Příspěvek od xorex »

:clapping:
NoBody
Vojín
Vojín

Příspěvek od NoBody »

Příspěvek,

právě jsem odinstaloval HOI4 a už se k němu asi nebudu vracet. Steam hlásí, že jsem tam strávil 357 hodin. Děkuji za překlad a posílám příspěvek.
Není první a asi nebude poslední, zase vlítnu na nějakou hru za Paradox a tak jsem přemýšlel, kolik vlastně poslat. Co je pro mne komfortní a co je zase moc. Rozhodl jsem se poslat 1 Kč za 1 hodinu hraní.
To je určitě výsměch z hlediska ocenění hodiny překladu, ale na druhou stranu, kdyby tímto způsobem přispěl každý, myslím že dohromady by to bylo dost dobrý. Takže teď už je to na vás...

Martin
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Děkuji. Každý dar, bez ohledu na jeho výši, je oceněním práce překladatele a známka toho, že si hráč dovede vážit jeho vynaložené práce a času, který tomu překladatel obětoval.
gavinny
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od gavinny »

Zdravím :)

Narazil jsem na dvě menší chyby v překladu.

Obrázek

Jinak čeština funguje i na aktuální verzi HoI bez problémů. :tssa:
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

gavinny:
Dík za hlášení. Oprava chyb se projeví až v další verzi, tedy někdy na podzim.
Sierpe
Vojín
Vojín

Příspěvek od Sierpe »

Ahoj přemýšlím o tom zkusit hrát Hearts of Iron IV jen bych se chtěl zeptat protože je tam hodně DLC a nevím co koupit. Tahle čeština se vztahuje z základní hře nebo i k nějakým DLC ? Děkuji za odpověď.
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Tahle čeština se vztahuje z základní hře nebo i k nějakým DLC ?
Čeština funguje pro cokoliv, co si koupíš. Přeloženo je úplně všechno, tedy základní hra a všechna DLC. U Paradoxu to chodí tak, že i když si koupíš jen základní hru, dostaneš s ní všechny texty ke všem DLC. DLC si pak můžeš případně dokoupit.

Jasně a srozumitelně: je zcela jedno, co si koupíš, čeština ti bude fungovat vždy.
mariňák
Četař
Četař

Příspěvek od mariňák »

Chtěl bych velice poděkovat panu WhiteHorse a jeho bojové brigádě za perfektní čerstvou češtinu, nejen do hry HoI4 a EU4, ale i do dalších. Vím, že můj poslaný finanční příspěvek ( poslal jsem ho pod nickem Odin) byl jen 250,--Kč, ale počítám, že se zase v brzké době ozvu přes banku, abych zase trochu podpořil Vaši snahu. Nejsem sice milionář, či rentiér, ale starej důchodce, který při hraní těchto skvělých her si krátí čas. Takže pánové veliké díky a hodně životních úspěchů a prosím nezahořkněte, bez češtiny, bych to hrát nedokázal......
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

mariňák:
starej důchodce, který při hraní těchto skvělých her si krátí čas
A o to jde. Aby se hráči dobře bavili, ukrátili si volnou chvíli a vůbec měli radost ze života. To je pro mě velká motivace.
byl jen 250,--Kč
Neexistuje nic jako "jen XY Kč". Každý daruje, co může a jeho dar je výrazem vděčnosti překladateli. Já si toho velmi vážím. A poděkování za práci také zahřeje na duši.

Zatím rozhodně zahořknutí neplánuji, naopak leštím klávesnici a displej noťasu a chystám se na dlouhou a náročnou zimní šichtu. DEUS VULT!
Mela
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Mela »

Co chystá paradox že už se připravuješ na náročnou práci ? Victoria 3 ještě nemá termín a nic dalšího velkého nechystají.
gavinny
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od gavinny »

Mela píše: 25 zář 2021, 15:07 Co chystá paradox že už se připravuješ na náročnou práci ? Victoria 3 ještě nemá termín a nic dalšího velkého nechystají.
Chystá se zatím největší patch pro HoI, který se bude jmenovat Barbarossa a zároveň s ním vyjde DLC No step back. Jak je z názvů jasné, zaměření bude především na východní frontu, přepracování sovětského a polského stromu zaměření. Stejně tak se rozšíří zaměření pro Pobaltí.
Do hry přibydou vlaky a zcela se přepracuje systém logistiky, který bude lépe simulovat velké vzdálenosti na východní frontě. Rovněž bude těžší japonské tažení v Číně.
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Co chystá paradox že už se připravuješ na náročnou práci ? Victoria 3 ještě nemá termín a nic dalšího velkého nechystají.
Kromě HOI4 je tady také CKIII. Royal Court je údajně tak veliký, že Paradox jeho vydání musel odložit.
Martin÷cz×
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Martin÷cz× »

Ahoj, moc nesleduju paradox a jejich projekty. Tak se chci zeptat jestli budeš pokračovat v češtině v HOI 4 na nové DLC No step back?
Předem děkuji za odpověď
WhiteHorse
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Ano, budu. Má to vyjít 23.11. Rychlost překladu bude záviset ma množství normostran.
Odpovědět

Zpět na „Čeština pro Hearts of Iron 4“