Námořnictvo

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Kujin
Vojín
Vojín

Námořnictvo

Příspěvek od Kujin »

Ahoj lidi,
nikde jsem to tu nenasel tak zakladam nove tema .. pokud to tu nekde uz je tak se omlouvám.

Potreboval bych poradit jak mam udelat invazi. Jednotky jsou na miste príkaz zadan priprava probehla ale neplujou a neplujou.

Díky kujin
Mela
Rotný
Rotný

Re: Námořnictvo

Příspěvek od Mela »

Tam je toho víc co je potřeba. Mít dostatečnou námořní podporu, označit správně jednotky které se mají plavit. Označit a pak přes levy shift a levé tlačítko kliknout na směr vylodění. Málo transportních lodí. Nejlepší je poslat screen a popsat lépe situaci.
Kujin
Vojín
Vojín

Příspěvek od Kujin »

No jo neměl sem konvoje .. vzdy me je zničili anglani :D .. díky
Mela
Rotný
Rotný

Příspěvek od Mela »

Námořní bombardéry na ně!
slezakkuba
Vojín
Vojín

Příspěvek od slezakkuba »

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na ideální složení námořních flotil.

Hru už nějakou dobu hraju, ale co se týká námořnictva, nikdy jsem nepřišel na nějaké ideální složení flotil.

Chápu, že bude asi podstatné i to, za koho aktuálně hraju, ale snad existuje nějaká ideální základní šablona.

Díky.
Hal
Četař
Četař

Příspěvek od Hal »

Zalezi jakou ma doktrinu a za koho hrajes. Obecne nejlepsi jsou letadlove lode k tomu flotila lehkych krzniku a torpedoborcu + nejaky ten tezky kriznik nebo battlecrusier k ochrane letadlovek pri spatnem pocasi. Letadlovek max 4 pak naskuje penalizace za moc letadel ve vzduchu. Ponorky jsou celkem k nicemu.
hejmy
Četař
Četař

Příspěvek od hejmy »

Taky bych měl dotaz.
Hraju za německo. Dobyl jsem turecko rok 1939 (mám uplně marné námořnictvo). Už jsem v indii a v Tunisu (1940), ale nejdou mi posílat jednotky přes Istanbul. Poslal jsem tam všechny ponorky co mám a námořní letadla aj stuky a pořád mi to píše, že nepřítel blokuje přístav, ale žádnej nepřítel tam není. CO dělám špatně?
Imperius
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Imperius »

u flotily v úžine máš nastavené čo patrol,strike,..?
hejmy
Četař
Četař

Příspěvek od hejmy »

Strike.

JO a taky se za boha nemůžu vylodit do norska, v podstatě kamkoli. Námořní mapa ukazuje zeleno, loďstvo nachystáno a nic pěchota se ani nehne. :frusty:
Mela
Rotný
Rotný

Příspěvek od Mela »

Zkus poslat lodě bez rozkazu přímo do oblasti kde máš přístav a měl by fungovat.
K vylodění. Potom co zadáš trasu se ti ukáže šipka kupy popluje konvoj a kolik je k němu přiřazených divizí. Pokud ne tak vyber divize zmáčkni levej ctrl a klikni na tu šípku
Imperius
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Imperius »

to máš u všetkého strike? nič na patrol?
hejmy
Četař
Četař

Příspěvek od hejmy »

Poslal jsem lodě do Istambulu a nic furt se nemůžu hnout, což mě celkem kdrkne, vylodili se mi tam angláni a jen tak se tam procházej :frusty:

A to norsko: Když kliknu na tu šipku tak to nic nedělá, zlatá HOI 1 :facepalm:

A mimochodem jak se sem dá přídat obrázek? Chzěl bych dat printscreen, třeba uvidíte co mi uniká...
Mela
Rotný
Rotný

Příspěvek od Mela »

Obrázek pomůže nejvíc
Možná je ten přístav zničenej
hejmy
Četař
Četař

Příspěvek od hejmy »

Přístav aj cesty jsem dal opravit. Teď když mi turecko zabrali angláni, už tam zase můžu. :tdsa:

Jsem asi slepej, ale nemůžu za boha najít jak jsem vložit obrázek.
Imperius
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Imperius »

nahraješ screen napr. na i.postimg.cc a odkaz tuším 3-4 . url niečo skopíruješ medzi [ OBR] [/OBR]
Ilmarinen
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Ilmarinen »

pan Ahoj v sekcii Reportové léto rozpísal ako sa vkladá obrázok.

Doporučujem https://forum.jajjun.com/viewtopic.php?f=4&t=9173 kde nájdeš návod "Jak vložit obrázek do fóra." :salute:
hejmy
Četař
Četař

Příspěvek od hejmy »

Tak na tohle nemám nervy :frusty: (vkládání obrázků)

Hru jsem začal hrát znova, pač mě přejelo SSSR naprosto bez šance na odpor. :tdsa:

Teď jsem porazil SSSR i Francii, ale mám ukrutnej odpor 86% a 0 manpower. Co dělám špatně?
Mela
Rotný
Rotný

Příspěvek od Mela »

Můžeš tam poslat špiona, zvýšit stupeň správy, zkusit požádat spojence o dodání personálu.
hejmy
Četař
Četař

Příspěvek od hejmy »

Odpor už jsem pochopil jak funguje. :clapping: :clapping:

Ale další věc nechápu: proč jsou spojenci neporazitelní hlavně holanďani? moje jednotky, hlavně obrněnci se hned vyčerpají a aniž by ustoupily nechají se do posledního vybýt :frusty:
To jako když porazím SSSR nabudou spojenci na síle?
Když jsem prvně vyřídil spojence tak byli skoro bezbranní, za to tase SSSR nepoazitelný. mám holou hoi4 to začne fungovat až s nějakým datadiskem? nebo něco dělám blbě?

Nehledě na to, že itálie je mnohem silnější jak já, zabral yugolávii Maďari, skoro celou afriku. Hrál jsem jen hoi 1 a skočil rovnou na tohle (nechcu bejt sprostej) nevypočitatelné cosi :frusty: :frusty:

Spojenci mi nedají ani jednu jednotku a když už náhodou jdou se mnou do boje, tak jim to území připadne :frusty:
Imperius
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Imperius »

tak záleží čo za dizajn jednotiek používaš a i akú doktrínu boja zvolíš
AI je tupé až to boli ,ale na steame je jeden mod čo rapidne upraduje AI a je to celkom "realnejšie"
Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“