Otázky ohledně správného postupu,jak co konkrétně udělat.

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
apa
Desátník
Desátník

Otázky ohledně správného postupu,jak co konkrétně udělat.

Příspěvek od apa » 29 led 2018, 21:54

Zdravím.

Chtěl bych se poradit ohledně správného postupu. :)

Rozmístil jsem jednotky na hranice tlačítkem frontová linie a ohledně letectva :

1)jak nařídím aby byl prováděn průzkum?
2.)Jak vůbec útočit letectvem?A proti čemu?

Letecké perutě bez mise a přiřazení k oblasti.

Tedy jak je přiřadit a jak je posílat do boje a vůbec jak s letadlama útočit?Aha mají jenom několik rozkazů,takže není co řešit..

To je strašlivě složitá hra.To není nikde nějaký manuál jenom pro třeba boj letadel nebo tanků aby se to člověk přesně naučil?Sice tam není moc tlačítek,ale chtělo by to přehledný manuál aby člověk věděl jestli používat ty bitevní plány nebo jestli není bonus tak velký zda stačí posílat jednotky manuálně a tedy bez plánu.

Ty jednotky neposlouchají a neustále se vracejí..to asi nesmím zapínat ten bitevní plán.

Josif
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Re: Otázky ohledně správného postupu,jak co konkrétně udělat

Příspěvek od Josif » 30 led 2018, 05:17

Chjo :frusty: :lola: Počkej až ti Bostončan napíše návod a ptej se tam. Nemusíš se ptát na každou ( zbytečnou ) otázku jednotlivě. Nehledě na to že by si na to nakonec přišel sám.. Sorry jako. :)
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.

apa
Desátník
Desátník

Příspěvek od apa » 31 led 2018, 02:35

Zdar
1.)Mandžusko je loutka Japonska.Má 32 ocel a píšou,že moje loutka mě to prodá pod cenou to stojí v manuálu.Jenže kde se dočtu za kolik mě to bylo prodané?Kde jsou vlastně ceny mých nákupů a prodejů?Kde je mohu zkontrolovat?

2.)Když mám uzavřenou ekonomiku ,takže nikomu nic neprodám,ale já bych potřeboval nakupovat ze zahraničí,můžu od nich něco kupovat a dovážet?
Nebo po uzavření ekonomiky ani oni mě nic neprodají?(nejsem ve válce)

Josif
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josif » 31 led 2018, 05:18

1. Stačí přejít na obchod, obchodovat s ocelí a vybrat Mandžusko. Stejně jako v případě normálního obchodu vidíš kolik tě to bude stát továren.
https://ibb.co/i0vHb6
https://ibb.co/dXCr3m

2. Obchod se nemění. Typ ekonomiky udává pouze kolik z tvých zdrojů půjde na trh. Obchodovat se zahraničím ti to nezabrání.
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.

apa
Desátník
Desátník

Příspěvek od apa » 02 úno 2018, 01:43

Začal jsem vpád Kuantungská armády ve snaze pomoct "mladšímu bráškovi.
Ted bych potřeboval :

Když chci posílat jednotky manuálně,ale chci mít normálně velitele divizí,tak jde to?Díval jsem se a myslím,že ty jednotky se sami vracejí někam jinam zpátky a ruší můj pokyn pokud mají generála.Dále ten generál pak používá ten plán.Takže vlastně hraje sám počítač.

1.)Jak velký postih je tedy nemít generála a tahat divize ručně?
2.)Nebo můžu normálně mít generála nakreslit ofenzivní plán a pak posílat svoje jednotky také ručně?(myslím,že to nejde)

apa
Desátník
Desátník

Příspěvek od apa » 02 úno 2018, 01:55

Děkuji zase za radu. :)

Ted už bych potřeboval ten návod na ta letadla.

Jak se tedy posílají ty letadla?
Kam mám zmáčknout?
To se ovládá každá letka samostatně rukou?
Přiřadit oblast...proč?Nebo jak co s tím?
Kliknu myší a nemám žádný výběr..a co tam vlastně ta letadla mají dělat?
Jak zadám aby stříleli,bombardovali pěchotu?

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“