Nové patche a DLC

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Hal
Desátník
Desátník

Re: Nové patche a DLC

Příspěvek od Hal » 18 říj 2017, 15:47

takze v novem DLC dostane Nemecko novy focus tree, kde pujde dosadit napr. neutralni vlada, pomoct Cine proti Japonsku nebo Polakum proti SSSR.

davidjaho
Četař
Četař

Příspěvek od davidjaho » 18 říj 2017, 21:03

Docela mě tedy vrtá hlavou, jaké bude hlavní téma DLC. Že by se Paradox pokusil svést na vlně Kaiserreichu a jít alternativní historie? Jen doufám, že ví v čem tkví popularita KR.

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 30 říj 2017, 11:12

Už se ví kdy by mělo nové DLC přijít ? Kdy byl vůbec naposledy patch ?

Hal
Desátník
Desátník

Příspěvek od Hal » 31 říj 2017, 18:37

Zatim se nevi skoro nic ohledne noveho DLC, predpokladam, ze se vice dozvime zitra v dalsim Developers diary.

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 05 lis 2017, 13:00

Ty změny co psaly,že budou dělat už jsou ve hře a nebo ne ? Se vtom nák nevyznám

davidjaho
Četař
Četař

Příspěvek od davidjaho » 05 lis 2017, 21:04

MONT10 píše:Ty změny co psaly,že budou dělat už jsou ve hře a nebo ne ? Se vtom nák nevyznám
Teprve budou a většina za prachy. Zajímavé, že v minulých hrách si šlo vybrat, co se bude bombardovat, avšak tady najednou ne. Šlo i třeba letecky zásobovat. Nečekaně tady ne. Chcete to? Vysolte patnáct éček. Fakt fakt nemám slov...

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 11 lis 2017, 15:15

Už by konečně mohly něco pořádně udělat. Nepamatuji si kdy naposledy byl pořádný patch který něco zásadně opravil. Všechno je to jen takové kosmetické a není to pořádně dodělané. A obávám se,že nové DLC až ho vypustí nebude o nic lepší. Připadá mi, že nečtou co lidem na té hře vadí. Mě by ani nevadilo si kupovat další a další DLC kdyby něco pořádně vylepšilo. Jenže takhle si ho člověk koupí a nemá to pořádně žádný účinek.

davidjaho
Četař
Četař

Příspěvek od davidjaho » 15 lis 2017, 20:28

https://forum.paradoxplaza.com/forum/in ... r.1054840/

Tak nové DLC oznámeno. Hlavní "taháky" Čína focus tree + National Decisions a Missions.

Dle mého názoru stále po malých krůčcích za hodně peněz.

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 15 lis 2017, 20:46

Plně souhlasím. Třeba Čína mě vůbec nezajímá a nikdy za ni hrát nebudu. Bohužel do toho DLC dají změny i ve hře a to je dost škoda

Hal
Desátník
Desátník

Příspěvek od Hal » 15 lis 2017, 21:20

Jo Cina + 2 predelane focus trees (Nemecko + Japonsko) 20 ecek ? Asi inspirace od EA a zdimani hracu na Sims 4.

Za Cinu jsem hral, tam se hraje tezce, bidna infrastruktura, znemoznuje ucine se branit a utocit.

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 16 lis 2017, 06:31

Nechám se překvapit co tak ještě další přidají. Jestli tam bude jen tohle tak asi tohle DLC vynechám. Jen mám strach,že tam upraví třeba AI a nebo přidají nákou zajímavou změnu ve hře a díky tomu o to příjdu.

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 10 pro 2017, 20:20

By mě zajímalo jestli to do vánoc ještě vypustí aby mohly po nás hráčích chtít ještě penízky :-D Zatím jen píšou co všechno přidají jak v DLC dak v 1.5 patchy který ještě také není a stále nic :D

Hal
Desátník
Desátník

Příspěvek od Hal » 12 pro 2017, 16:23

Nevypusti, planove vydani v lednu.

destanov
Rotný
Rotný

Příspěvek od destanov » 13 pro 2017, 20:47

Nehodlám si kupovat něco, co mělo být v základní hře. To ať se na mě nezlobí, ale platit nějaké další dvě stovky nebo víc za jeden nový focus tree a úpravu dvou dalších? Ani omylem.

Mimochodem co AI? Už je opravená?

Mela
Četař
Četař

Příspěvek od Mela » 14 pro 2017, 01:32

Pochybuji ta nebude opravená nikdy. Zkusil jsem zahrát SSSR nahnat miliony vojáků, tisíce tanků na hranice a čekat co Němci předvedou. Začali v červnu 41, do konce roku měli přes 3 milony mrtvých na východní frontě, nevím kolik na západní. Po mojí krátké zimní a pozdní jarní ofenzívě 42. roce byl konec války na západní frontě. V každé hře posílím Japonce ať je trocha srandy a těm se podaří mě vytlačit hodně na sever dokud je nezastaví slabá infrastruktura.

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 14 pro 2017, 09:42

Je pravda,že na AI by měli zapracovat. Bohužel mi připadá,že už na ni úplně kašlou. Nechápu pro vymýšlí další věci když to základní nefunguje.

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 20 pro 2017, 21:10

Hal píše:Jo Cina + 2 predelane focus trees (Nemecko + Japonsko) 20 ecek ? Asi inspirace od EA a zdimani hracu na Sims 4.

Za Cinu jsem hral, tam se hraje tezce, bidna infrastruktura, znemoznuje ucine se branit a utocit.
Dle mýho pozorování by to za Čínu mělo jít vyhaluzit dost snadno, aspoň co sem pozoroval Japonce v mých hrách, stačí dobře naplánovat obranu, v jednom bodě se tam dají uzavřít tak, že mají možnost útočit jen cca ze 3 provincií s infra nejspíš 1-2 a to vylízaný AI tam úplně v klidu nažene třeba 20 divizí na každou. Pak je schopné v klidu za miliónových ztrát útočit rok nebo 2 s efektivitou 0 a vůbec jej to netrápí...

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 26 pro 2017, 00:46

Zkoušeli jste někdo Československo s Death or Dishonor?? Trochu sem s tím laboroval a pozorovat to AI je takové utrpení, že se na to asi vykašlu.

- První pokus nevyšel, protože sem si nevšiml, že focusy pro opevnění vynechávají 2 okrajové province u Polska i Maďarska, takže Němci přošli tama.

- Druhej pokus byl s Malou dohodou, ten se ukazal jako naprosto bezpředmětnej. Není dost času udělat všechny potřebný focusy, vyjde to tak akorát naknop a celý se to nějak vysere, takže se sice semnou spojí Jugoška a Rumunsko do aliance, ale jinak mě ignorují. Rumuni nepošlou jediného vojáka na pomoc-ani do Jugošky, ani mě, všeci si stále stojej kolem svojí celé hranice. Jugošku následně během chvíle požerou skopčáci, to by totiž musela mít na hranici s Rakouskem pevnosti, aby měla jakousi šanci je tam aspoň chvíli udržet. A k tomu okolo Italských území a Albánie, jinak je to bezpředmětné. Po obsazení pár provincií navíc vznikne z půlky Fašistické Chorvatsko a je hotovo. Navíc to má tu nevýhodu, že chybí jakýkoliv napojení na Západ, takže ani nenastane situace, že by třeba do Jugošky vylodili Angličani nějakou armádu na pomoc...

- Třetí, zatím poslední, je pokus přes západní demokracii. Garance neutrality od UK a FR, obložení hranic pevnostma. Ukázalo se, že úpravy AI u Švédských vylízanců zřejmě postupovaly tak, že proč útočit na zabetonované Československo, když se dá usmažit Belgie->Francie. I bez focusů. Začínal sem asi na 30ti divizích, teď jich mám 60 a ano, je to neuvěřitelně smutné, ale je to 3.největší armáda Spojenců. UK má 84 a Polsko 88. Francie ze sebe udělala tradičně bandu idiotů a nechala se požrat přes Belgii během chvíle. Dokonce i přesto, že Němci drželi jednotky kolem celýho Československa(většinou víc jak 1 divizi na každé provincii-takže to je tak 30 mínus) a taky na hranici s Polskem, protože Danzig or War udělali hned následně a vstoupili do války i s Polskem. Sem přesvědčenej, že Francouz má to AI napsaný ještě vylízaněji, než jak vylízaný sou ve skutečnosti. Protože pozorovat ty jejich neústálé útoky rozbíjející se o Německé divize, to je fakt k úzoufání. Kdyby zůstali stát na hranicích Belgie se vším, co měli, tak by to skopčák neprovalil, rozhodně ne takovou rychlostí-tam by byli schopní narvat klidně skoro 10 divizí na každej flek. Jenže to byl 1 útok za druhým->0 org->Německý counter->pá pá province+ústup->další útok->fail, 0 org->Německý counter->pá pá další provincie. To je jak pozorovat svěřence Dr. Chocholouška. Přitom mají polního maršála se specializací na obranu a bonusy k zakopání... No a celou to dobu se hranice na východě nehne. Polák neútočí, Němec neútočí, já nemám čím útočit. Polák, přesvědčený, že moje hranice je špatně bráněná, přesune dobře 1/2 své armády na moje hranice. Nemám, jak to tomu vylízanýmu AI zakázat(proč doteď neimplementovali funkci, která by zakázala specificky vybranému AI spojenci vstup na moje území? BŮH VÍ...), aby tam nestál. Nejen, že jeho divize mě prasej obranu, ještě navíc díky tomu ve chvíli, kdy Němec začne útočit, mu ty divize chybí na jeho části hranice, která narozdíl od mojí nemá t7 pevnosti po celé délce-až na, bohužel-hranici s Polskem a Maďarskem...takže jak přes Polsko projde, jsem v háji. Kdyby tam natlačil všecky svoje divize, měl by s tím možná skopčák i troch problém, ale když má půlku zbytečně u mě, je to k ničemu. UK navíc doteď nebyla schopná rozběhnout svoju velkovýrobu letadel, takže není ani schopná pomoct tisíci letadel.

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 26 pro 2017, 20:26

Potlačil jsem ten 3.pokus trochu dál, mám rok asi 48, vyzkoumaný už i atom a dokonce i nějakej reaktor... Svět se úplně zbláznil a posralo se všecko, co šlo. Nejen, že Západní spojenci jsou ta nejbezcennější sebranka totálních idiotů, jak zjistili Němci, kteří v poklidu už několik let odráží naprosto tragické pokusy o vylodění kdekoliv(od Řecka, Jugoslávie, přes Itálii, Španělsko Francii až po samotný Německo), navíc to vytušil i Stalin a místo, aby napadl skopčáky, udělal si napřed bolševické puppety z Iránu, Iráku, Afghánistánu a Turecka a následně vyhlásil válku Západu. A uprostřed toho je moje Československo :D Obklíčené skopčáky, už několik let na sebe máváme přes hranici. Myslím, že už tak 4 roky se skopčák nepokusil zaútočit(a já nemám čím, protože mám armádu jen na obranu a nedostatek manpoweru). Myslím, že Západní spojenci eventuálně prohrajou komplet, protože takový USA už přišly o 5 miliónů mužů, což je skoro 2x tolik co Německo... Německo i GB už jedou na All Adult Serve, USA už zbejvá jen nějakých 800k manpoweru a bude tam taky. Semtam hoděj na Německo nějakej atom-bez efektu. Jinak většina Spojeneckých armád a armád Osy(kromě těch, co hlídají moji hranici) stojí naproti sobě v džunglích Barmy a Siamu od 40týho roku a těch 8 let jim tam umírá vlivem nedostatku surovin a brutální attrition několikanásobně víc vojáků, než o kolik přijdou v bojích... Ukázka naprosté tuposti AI.

Myslím, že by to měli ukázat Elonu Muskovi, až bude příště vyhrožovat invazí robotů :D Možné by své předpovědi přehodnotil a posunul o asi 1000 let :D

davidjaho
Četař
Četař

Příspěvek od davidjaho » 30 led 2018, 18:22

Tak nám to vypukne 8. března a já pořád nevím, jestli být znechucen, otráven nebo jenom zklamán. Focusy eště vem čert, ale ty herní mechaniky...

https://forum.paradoxplaza.com/forum/in ... 180130_ann

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“