Nové patche a DLC

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
mariňák
Rotný
Rotný

Re: Nové patche a DLC

Příspěvek od mariňák »

godzilak píše: 21 led 2022, 20:36 Nemám poslední DLC, hraju jen BI
Já ho koupil a i s poslední aktualizací Barbarossa, nejdou vlastně žádné mody. Jsem rád za češtinu a nové rozšíření hraji rád, protože se zlepšil velitelský blok, ale ostatní nové věci jsou nedotažené a nedodělané, takže očekávám novou aktualizaci, co odstraní alespoň to nejhorší. Už jsem se svojí chabou anglinou zaznamenal nářky i ostatních hráčů, směrem k Paradoxu.... :?
mariňák
Rotný
Rotný

Příspěvek od mariňák »

godzilak píše: 21 led 2022, 20:45 Zásadní problém u základní hry je, že nerozvíjí Německo a jejich strom.
Tak tohle je pravda, nejlepší strom Německa měl mod Black Ice v HoI III, ale to už je volání dávných časů. Dneska má mod BI v HoI IV Německo, Anglie a Francouz, to bych řekl, že je špička a hru nesmírně vylepšuje, k tomu si můžeš stahnout mod " BI 50 fabrik" a máš ošetřenu i produkční stránku hry. Jen je problém, že na poslední aktualizaci a DLC to zatím neběhá..... :D
godzilak
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od godzilak »

To nevím, já hraju čistou BI s posíleným Ruskem, to se vlastně ani vyhrát nedá s tím jaký je tam bojový systém a zásobování, které vlastně znemožní efektivní vedení boje.
mariňák
Rotný
Rotný

Příspěvek od mariňák »

Ono Rusko je teď ošetřeno i z posledního DLC, hodně mu přidává a máš zde, pokud ti nevadí krvavý Stalin, obrovské možnosti stromu v komoušské ideologii. Omlouvám se za předchozí příspěvek, který vyzněl jinak než jsem chtěl, BI mod samozřejmě vylepšuje nejen stromy a produkční náročnost, ale i ostatní části hry a maká i u dalších hratelných států. Jen mne štve, že mi teď nemaká... :D
Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“