expanzivní Československo

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
MATA
Četař
Četař

expanzivní Československo

Příspěvek od MATA » 07 pro 2016, 18:18

Zdravím mám zajímavý dotaz. Chci s Československem zaútočit hned zkraje na Rakousko a Maďarsko. Ovšem s demokratickým zřízením to není možné. Existuje na to nějaký cheat nebo tak něco? Žádný jsem nenašel. Jinak jsem zkoušel státní převrat na fašismus. Ovšem se mi nelíbilo, (možná je to jen moje puntíčkářství) že po vítězství fašišmu se hlavním městem stala Bratislava, jelikož fašisti byli na Slovensku. Tím pádem jsem samozřejmě už neměl tech. stromy z workshopu pro české zbraně a techniku. Takže tak. Budu rád za každé dobré i nedobré rady :-)

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Re: expanzivní Československo

Příspěvek od d@rkWolf » 18 pro 2016, 18:03

Jestli to dobře chápu, tak bys musel přejít na fašismus "mírovou cestou", tzn. podporovat fašisty až budou mít přes 50% a budou zvoleni. Jestli na to jdeš přes občanskou válkou(aspoň tak to chápu s tím převratem), tak se to území nějak nadělí a popravdě nevím, co přesně se děje zrovna s Československem. Ale netuším, jak moc dobře to v současnosti jde, jestli s tím v posledních patchích něco nedělali, nějakou dobu už sem to nehrál a případně samozřejmě, jestli tam nemáš nějaké modifikace z workshopu, co do těchto věcí nějak zasahují, ať už globálně, nebo jen pro to Československo.

Aspoň teda pokud můžu mluvit za své pokusy, tak státy, co sem přehazoval na fašismus(Mexiko, Austrálie apod. kvůli splnění různých achievementů) bez občanské války měly dycky stejný hlavní město pokud vím a země se na nic nezměnila. I tak se mi to zdá u toho Československa trochu divný, jestli ti to náhodou nemění nějaká modifikace to chování, nebo je to nějaký specifikum v rámci toho normálního chování.

arokys.jerdno
Vojín
Vojín

Příspěvek od arokys.jerdno » 22 črc 2017, 19:51

B) ... přesně tak ... mírovou cestou je to beze změny hlavního města (u ČSR) ... co se týče válek ... tak hned z kraje to nejde ... změn řízení (nejrychleji budeš mít fašistické) a pak se dá celkem rychle rakousko napadnout ... ale většinou to nestihneš dříve než přijde anšlus takže v půlce války ti to uzemí vezmou němci ... :(

Hal
Desátník
Desátník

Příspěvek od Hal » 23 črc 2017, 05:33

Madarsko, je to mozno obsadit i jako demokraticke Ceskoslovensko, vytvorenim Male dohody, kde je pak focus na valku s Madarskem. Fasismus nedoporucuji. Nemci vzdy prohraji a branit se Spojencum + SSSR jako Ceskoslovensko moc nejde + je tam velka moznost na povstani na Slovensku.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“