Co koupit ?

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
MONT10
Rotný
Rotný

Co koupit ?

Příspěvek od MONT10 » 26 srp 2016, 13:51

Ahoj. Ted jsem koukal na net a nevím co koupit ? Jaký je rozdíl mezi základní hrou a "Hearts of Iron IV Field Marshal Edition". Vyplatí se to vůbec kupovat ? Je to nák ve hře poznat ? To když si koupím tuhle draší verzi tak tam budu mít více druhů tanků nebo co ?

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Re: Co koupit ?

Příspěvek od Cizinec » 26 srp 2016, 14:38

Tady https://www.paradoxplaza.com/hearts-of- ... ll-edition píšou, že v rámci Field marshall edition dostaneš hru, Expansion Pass (první dvě rozšíření), wallpaper, art book, ikonu a avatara na fórum a hezčí obrázky a modely jednotek.

V Cated edition https://www.paradoxplaza.com/hearts-of-iron-iv dostaneš jen hru, wallpaper a ikonu na fórum.
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 26 srp 2016, 17:32

A tím první dvě rozšíření myslí co ? Já anglicky neumím.

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Příspěvek od Cizinec » 26 srp 2016, 21:20

Já to chápu tak, že první dvě rozšíření, která k HoI4 vydají (až je někdy vydají)... Událostí kolem HoI4 nesleduju nijak pečlivě, nevlastním ho.
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 29 srp 2016, 08:09

Jo, je to tak, ve Field Marshall edition máš "předplacené" první 2 DLC, co pro hru vyjdou. Zatím myslím není zveřejněné, co v nich bude. Jinak sem tam možná ještě v těch verzích liší zdarma dostupné grafické balíčky s 3D modely jednotek na mapu. Já mám např. krabicovou verzi(pojmenovanou D-Day Edition) a na Steamu mi to hlásí British tanks, US tanks, Heavy cruisers, k tomu Rocket Launcher Unit pack co není nikde zmíněnej tak nevím a pak free DLC Poland - United and Ready. Co mi vrtá hlavou, že (aspoň mě) se ve Steamu nenabízí možnost ty grafický DLC dokoupit, narozdíl od HoI III, nebo jiných Paradoxích her. No budiš, stejně hraju s countery a většinu těch modelů sem ani neviděl.

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 10 zář 2016, 22:16

pokud jsi fanousek a vazne si to chces koupit tak doporucuju si pockat nejakou dobu... treba rok.. mozna dva mozna tri... nez vydaji nejake rozsireni... "v den vydani" schvalne to pisu do uvozovek se rozhodovat kterou verzi si koupit tak na tom ani tolik nezalezi... idealni pockat si na plnou hru az bude...

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 11 zář 2016, 22:31

Michgod píše:pokud jsi fanousek a vazne si to chces koupit tak doporucuju si pockat nejakou dobu... treba rok.. mozna dva mozna tri... nez vydaji nejake rozsireni... "v den vydani" schvalne to pisu do uvozovek se rozhodovat kterou verzi si koupit tak na tom ani tolik nezalezi... idealni pockat si na plnou hru az bude...
plnou hru? myslíš jako EU IV nebo CK2? to se nedočká, Paradox bude dojit blbce nadosmrti :lol: já z nich začínám mít pocit ala Microsoft "Windows 10 budou poslední Windows"...

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 21 zář 2016, 19:30

jo to mas pravdu... ale on se neptal kterou hru hrat ale kterou si koupit :D... sice by to bylo pekne ale u hoi necekam ze bude tolik rozsireni kdyby melo byt nejake tozsireni treba ww1 tak to spis vydaj jako novou hru...

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“