Návod. Je nějaký?

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Mattias
Desátník
Desátník

Návod. Je nějaký?

Příspěvek od Mattias » 22 srp 2016, 17:09

Jsem ortodoxní hráč trojky a čtyřka je pro mě zatím absolutně nehratelná kvůli nepřehlednosti.

Je nějaký návod v češtině kde by si člověk přečetl co co znamená?

WhiteHorse
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Re: Návod. Je nějaký?

Příspěvek od WhiteHorse » 01 zář 2016, 17:39

Nevím, jestli je nějaký návod, ale vím, že je čeština. Stáhni si ji tady:

http://hoi.jajjun.com/

Tam se dozvíš alepoň něco. Ale nepřehledné to bude i tak.

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 10 zář 2016, 22:23

nevim na co by jsi chtel za navod... na wiki najdes navody na spoustu zemi... pokud nevis jak hru hrat tak se staci zeptat na to co ti neni jasne... precti si wiki a co ti nebude jasne se klidne zeptej... jsem fanousek od hoi1 tak kdyby mi nebylo neco jasne tak bych si tu wiki procetl i se slovnikem v ruce... pokud jsi ve veku kdy uz to uceni neni nejlepsi a google translator ti nepomuze tak je asi jednodusi se zeptat... komplexni navod v cestine bych nepredpokladal ze bude... ono jenom prelozit tu hru bude docela problem... ale mam pocit ze slovnik v ruce plne zastoupi kdejakou cestinu...

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 11 zář 2016, 22:28

měl sem za to, že na češtině už aj někdo dělá-viz. téma tady

každopádně to bude za trest...viz. vyhlídky ala Crusader Kings nebo EUIV...dalších několik let desítky patchů a rozšíření

používat to na základní verzi nelze, protože ta je sama o sobě nepoužitelná

na češtině ke III sem trochu vypomáhal, ale už mě to neláká, neorganizovaný postup bez sjednoceního názvosloví apod. generuje jen chaos a zmatek lidí následně to s tím hrajících

co se týče návodu, vzhledem k tomu, jak trapně zjednodušená a očesaná je IV v porovnání s III fakt nevím, k čemu vůbec takovej návod může být dobrej, mimo několik záludných(nebo debilních, podle situace - typicky nastavení přípravy invazí) ovládacích prvků tam není moc na čem se zaseknout

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 11 zář 2016, 22:30

možná nejvhodnější by bylo když už, tak skoulet nějaký český video na youtube(vono se už určo i bude dát něco najít) co se týče ovládání a postupů(a popisy jednotek typu "toto je tank" snad hráč HoI nepotřebuje, protože v tom případě hraje špatnou hru)

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 21 zář 2016, 19:33

na youtube je spousta navodu... ale kdyz si zapnou ve hre nato symboly tak nekterym by se treba informace "toto je tank" treba mohla hodit :D

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 28 zář 2016, 21:26

Michgod píše:na youtube je spousta navodu... ale kdyz si zapnou ve hre nato symboly tak nekterym by se treba informace "toto je tank" treba mohla hodit :D

jo, Nato symboly postrádají popisek, to már recht

ruso
Rotný
Rotný

Příspěvek od ruso » 16 říj 2016, 14:16

sice v anglickom jazyku, ale zhrnute nejake typy ako na to:

https://www.reddit.com/r/hoi4/comments/ ... w_players/

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“