Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 17 pro 2017, 20:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zpomalení času
PříspěvekNapsal: 03 lis 2016, 16:09 
Svobodník
Svobodník

Zdravím, vím že se to tu někde už řešilo, ale nemá někdo nějaké nové informace jak nějakým způsobem zrychlit to ,,plynutí času" ?? Jakmile se dostanu s hrou do roku 43 tam končím, moje nervy kapitulují.. Pokud si dobře pamatuji tak by to mělo být aspoň z části opraveno nějakým patchem.. Neví někdo kdy by měl vyjít?? Za jakoukoliv radu a pomoc budu moc rád.. Krom rad ,,kup si herní komp za 30 litrů :D

Předmět příspěvku: Re: Zpomalení času
PříspěvekNapsal: 03 lis 2016, 17:10 
Četař
Četař

Nový patch ma prísť do Vianoc spolu s datadiskom Together for victory. Presnejsie nfo zatiaľ nemame

PříspěvekNapsal: 05 lis 2016, 12:48 
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

NO trochu to vylepšují oba(byly zatím 2 ne?) patche, co zatím vyšly, proběhla tam nějaká zásadnější úprava režimu náhledu s letectvem, kterej se něčím zpomaloval dost brutálně, ale celkově žádný zázračný zrychlení nečekej. Už jen proto, že dokud jim nedojde, že s tím historickým enginem, co mají, se sice dá simulovat pár pobíhajících armád v EU4 potažmo CK2, ale ne statisíce jednotek v HoI...a zatím to moc nevypadá. Pokud si představíš, že blbá Jugoslávie je schopná vyrobit přes 100 divizí pobíhajících po mapě(většinou jen protože, že AI je retardované a místo, aby vyrobilo 20 divizí o 20k mužích, vyrobí radši 150 divizí o 3-6k mužích, který sou úplně k ničemu), náprava bude dost problematická. Nehledě na AI nereflektující jakýkoliv vývoj situace na mapě světa a bezhlavě vyrábějící stále další a další bojové jednotky, které dál a dál zpomalují chod hry. Takže i kdyby v roce 45 nakrásně skončily veškeré boje, všichni budou dál vyrábět statisíce letadel a stovky bojových divízí a lodí. Pořád dál, dokud jim nedojde MP a jak jim bude docházet, místo aby s výcvikem zbytečných jednotek přestali, budou pouze zmenšovat sílu nových jednotek(viz. ta Jugoslávie-a teď si představ, že místo Jugoslávie to bude SSSR-kolik divizí o síle 3k mužů asi dokáže vyrobit z miliónů MP?). Pak je tu věc s nemožností odstranit starý materiál-jak upgraduješ jednotky, postupně zbejvá víc a víc vyřazených zbraní, který jsou k ničemu, resp. při obřích bojových průserech by na ně možná došlo, ale obecně mimo nejmenší a zcela zaostalý státy je to málo reálný. Nicméně nejdou žádným způsobem odstranit, sešrotovat, při obří výrobě mocností to znamená další nesmyslný narůstání dat v Save souborech a obecné zpomalení na prosté zpracování příliš mnoha, vesměs zbytečných, dat.

PříspěvekNapsal: 06 lis 2016, 03:37 
Četař
Četař

S tímhle jsem měl taky problém a už jsem si myslel že za to může můj pc. Tohle třeba upraví taky další patch. Posledně co jsem hrál tak Němci měli v roce 44 odhad na 1100-1600 divizí.

PříspěvekNapsal: 29 lis 2016, 20:15 
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Mela píše:
S tímhle jsem měl taky problém a už jsem si myslel že za to může můj pc. Tohle třeba upraví taky další patch. Posledně co jsem hrál tak Němci měli v roce 44 odhad na 1100-1600 divizí.

Jj, superultramega rychlý PC to možná o něco zlepší, ale faktem je, že dokud nepředělají tu fanatickou výrobu všeho, o moc se to nezlepší. Jen těch dat, co se tím nacpe do save filů...kde se musí ukládat všechen ten vyrobenej bordel od všech států světa, kterej moc ani při anexi nemizí, místo toho se "přelejvá". Když si vzpomenu na ty obří kupy šrotu, co člověk dostane, když anektuje nějakej větší stát...

PříspěvekNapsal: 30 lis 2016, 19:04 
Četař
Četař

Problém je i v tom že nemizí státy pokud je někdo dobije. Němci obsadili Lucembursko které se vzdalo a po osvobození mělo za pár měsíců 45 divizí s jednou brigádou.

PříspěvekNapsal: 18 pro 2016, 18:07 
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Mela píše:
Problém je i v tom že nemizí státy pokud je někdo dobije. Němci obsadili Lucembursko které se vzdalo a po osvobození mělo za pár měsíců 45 divizí s jednou brigádou.

jj, to je přesně vono, státy nemizej kvůli tomu, že je možné je osvobodit, takže i když je anektuješ, stejně zůstávají v záznamen a jejich území je pořád jako core jejich, navíc když jsou připojení v některé alianci, tak je ani neanektuješ, sice se vzdají, ale zdrhnou do exilu a to furt nějak fungujou...dohromady je to neskutečný množství dat, který se v textové formě neustále přežvejkává

PříspěvekNapsal: 23 pro 2016, 17:14 
Poloslepý troll
Poloslepý troll

tak mozna je to pozustatek z trojky pripadne uz maji prichystane nejake to dlc ktere umozni exilove vlady... v petce ocekavam ze zavedou 5 hratelnych statu a kazdej dalsi bude placene dlc :D

PříspěvekNapsal: 15 led 2017, 11:18 
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Michgod píše:
tak mozna je to pozustatek z trojky pripadne uz maji prichystane nejake to dlc ktere umozni exilove vlady... v petce ocekavam ze zavedou 5 hratelnych statu a kazdej dalsi bude placene dlc :D

no, co si budem povídat, nedivil bych se...protože Paradox mílovými kroky spěje k titulu největšího DLC hovada na herním trhu, až na to, že v zásadě všichni ostatní aspoň to, co vydávají sami předtím řádně otestují, místo, aby pravidelně vydali nepoužitelný shit a čekali, až jim hráči, co za to zaplatili, sami nahlásí chyby

PříspěvekNapsal: 16 lis 2017, 22:31 
Četař
Četař

Tak koukám, že máme stejný problém. Hru to po nějakém roce hraní neuvěřitelně znechutí. POkud jsem v nějaké velké alianci tak se to seká ještě víc. Je to vážně hrozný. Doufám, že na to udělaj nákej patch ale zatim absolutně nic

PříspěvekNapsal: 17 lis 2017, 11:29 
Četař
Četař

Přidávám se k názoru ostatních. Např. udělat One Empire achievment za Brity, který je o tom dobýt celý svět, je fakt o hubu. Mám rok 1943, celý svět kromě Číny a jižní Ameriky je můj a hra i na nejvyšší rychlost jede, jak na začátku na dvojku. A korigovat tak operace v Číně to je fakt očistec. Ano mohl bych to nechat AI, ale to je tak blbé, že by mě tam zařvala polovina armády jenom na infrastrukturu protože AI si nevšimlo.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina