Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 19 říj 2017, 12:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: expanzivní Československo
PříspěvekNapsal: 07 pro 2016, 19:18 
Četař
Četař

Zdravím mám zajímavý dotaz. Chci s Československem zaútočit hned zkraje na Rakousko a Maďarsko. Ovšem s demokratickým zřízením to není možné. Existuje na to nějaký cheat nebo tak něco? Žádný jsem nenašel. Jinak jsem zkoušel státní převrat na fašismus. Ovšem se mi nelíbilo, (možná je to jen moje puntíčkářství) že po vítězství fašišmu se hlavním městem stala Bratislava, jelikož fašisti byli na Slovensku. Tím pádem jsem samozřejmě už neměl tech. stromy z workshopu pro české zbraně a techniku. Takže tak. Budu rád za každé dobré i nedobré rady :-)

Předmět příspěvku: Re: expanzivní Československo
PříspěvekNapsal: 18 pro 2016, 19:03 
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Jestli to dobře chápu, tak bys musel přejít na fašismus "mírovou cestou", tzn. podporovat fašisty až budou mít přes 50% a budou zvoleni. Jestli na to jdeš přes občanskou válkou(aspoň tak to chápu s tím převratem), tak se to území nějak nadělí a popravdě nevím, co přesně se děje zrovna s Československem. Ale netuším, jak moc dobře to v současnosti jde, jestli s tím v posledních patchích něco nedělali, nějakou dobu už sem to nehrál a případně samozřejmě, jestli tam nemáš nějaké modifikace z workshopu, co do těchto věcí nějak zasahují, ať už globálně, nebo jen pro to Československo.

Aspoň teda pokud můžu mluvit za své pokusy, tak státy, co sem přehazoval na fašismus(Mexiko, Austrálie apod. kvůli splnění různých achievementů) bez občanské války měly dycky stejný hlavní město pokud vím a země se na nic nezměnila. I tak se mi to zdá u toho Československa trochu divný, jestli ti to náhodou nemění nějaká modifikace to chování, nebo je to nějaký specifikum v rámci toho normálního chování.

PříspěvekNapsal: 22 črc 2017, 20:51 
Vojín
Vojín

B) ... přesně tak ... mírovou cestou je to beze změny hlavního města (u ČSR) ... co se týče válek ... tak hned z kraje to nejde ... změn řízení (nejrychleji budeš mít fašistické) a pak se dá celkem rychle rakousko napadnout ... ale většinou to nestihneš dříve než přijde anšlus takže v půlce války ti to uzemí vezmou němci ... :(

PříspěvekNapsal: 23 črc 2017, 06:33 
Svobodník
Svobodník

Madarsko, je to mozno obsadit i jako demokraticke Ceskoslovensko, vytvorenim Male dohody, kde je pak focus na valku s Madarskem. Fasismus nedoporucuji. Nemci vzdy prohraji a branit se Spojencum + SSSR jako Ceskoslovensko moc nejde + je tam velka moznost na povstani na Slovensku.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]