Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 23 úno 2018, 09:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hearts of Iron IV - první info
PříspěvekNapsal: 17 čer 2016, 19:51 
Poloslepý troll
Poloslepý troll

no blbe je ze na cele te hre je nejzajimavejsi sledovat co se deje ve svete :(

PříspěvekNapsal: 18 čer 2016, 18:52 
Desátník
Desátník

Michgod píše:
no blbe je ze na cele te hre je nejzajimavejsi sledovat co se deje ve svete

:D predpokladám že nepál a buthán sú už včlenené do veľkotibetskej ríše a plán na vyprášenie britov z indie je na spadnutie :wink:

PříspěvekNapsal: 22 čer 2016, 18:40 
Poloslepý troll
Poloslepý troll

ted jsem byl par dnu na jinem pc takze jsem hral neco jineho... premejslel jsem jestli to zkusit ale nechtel jsem ze sebe delat cil prave pro brity cinany pripadne japonce tak jsem jel jen na stavbu a vizkum... nejak ale netusim jak bych neco takoveho dokazal aniz bych se pridal k hnedym nebo rudym... i kdybych si snizil obtiznost tak myslim ze ty dve divize co tam tibet ma by toho moc nezvladli :D

PříspěvekNapsal: 25 čer 2016, 09:02 
Desátník
Desátník

No so správnou doktrínou blitzkriegu v spojení s tibetskou kavalériou by to nemusel byť až taký problém :smile:

[OBR]Obrázek[/OBR]

PříspěvekNapsal: 20 úno 2018, 17:31 
Vojín
Vojín

Princ Evžen Savojský píše:
Hearts of Iron IV: datum vydání Q1 2015 ... 6.6.2016

Oproti HOI3 má být HOI4 zjednodušený pro získání více hráčů.první gameplay video:

upravil gameart

Myslím že hoi3 je celkem snadno pochopitelná, hráči co hrajou hoi3 nepotřebujou jednoduší a hloupou hru. U hoi3 jsem poškrábal instalční disk a vůbec mi nebylo líto si hoi3 znovu koupit na steamu. Hoi4 je slabá, mizerná, dětinská, nemá atmosféru, jen vyhozený peníze a velké zklamání, několikrát jsem jí dal šanci a v naději změny názoru instaloval a pak po týdnu znuděně zas odinstaloval. Trotlovina kterou jde snadno vyhrávat bez radosti a napětí.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2018, 10:44 
Četař
Četař

Toto má byť lepšie než
Obrázek

toto?
Obrázek

Hlavne grafika a pocit, že hrajem hru 21. storočia mi stačí aby som povedal, že 4 je lepšia. Síce je fakt, že niekoľko vecí z trojky chýba a dosť toho zjednodušili, v princípe je to ale stále to isté len v novom, lepšom a hlavne modernejšom kabáte. V dnešnej dobe ide o to na hre zarobiť a nie sa priblížiť hráčom, takže krok zjednodušiť hru a otvoriť ju širšiemu publiku je logický a za mňa správny. Vyhovuje mi tiež, ak sa po polroku k hre vrátim a nemusím tri hodiny rozmýšľať čo kde a ako..

Odkazy na moje výtvory:
Návod pre začiatočníkov v Hearts of Iron IV
Denníky z Hearts of Iron IV:
"Nemecká Ríša - Jediná na svete" 01.03.1936-24.12.1945 100% dohrané
"Francúzsko - Hranica slobody" 01.03.1936-07.03.1942 100% dohrané

PříspěvekNapsal: 21 úno 2018, 18:05 
Vojín
Vojín

Bostončan píše:
Toto má byť lepšie než
Obrázek

toto?
Obrázek

Hlavne grafika a pocit, že hrajem hru 21. storočia mi stačí aby som povedal, že 4 je lepšia. Síce je fakt, že niekoľko vecí z trojky chýba a dosť toho zjednodušili, v princípe je to ale stále to isté len v novom, lepšom a hlavne modernejšom kabáte. V dnešnej dobe ide o to na hre zarobiť a nie sa priblížiť hráčom, takže krok zjednodušiť hru a otvoriť ju širšiemu publiku je logický a za mňa správny. Vyhovuje mi tiež, ak sa po polroku k hre vrátim a nemusím tri hodiny rozmýšľať čo kde a ako..

No prirovnám to takto: Need for speed Porsche unleashed vs to čo prišlo potom- načačkané, zákrutu vytočíš aj v 200ke, žiadne poškodenie vozidla pri buračke - pre mna dost plytká hra týmpádom. Tak ja vidím HOI3 vs HOI4.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2018, 19:00 
Četař
Četař

Janco píše:
No prirovnám to takto: Need for speed Porsche unleashed vs to čo prišlo potom- načačkané, zákrutu vytočíš aj v 200ke, žiadne poškodenie vozidla pri buračke - pre mna dost plytká hra týmpádom. Tak ja vidím HOI3 vs HOI4.

No ono by asi aj stačilo namodovat HOI4 Black Ice modem. To je hned úplně jiné kafe.

PříspěvekNapsal: 22 úno 2018, 20:27 
Rotný
Rotný

Tak napriklad vyroba zbrani a materialu cez vyrobne linky je prvok kory v hoi3 nebol aktory nuti zase len rozmyslat a planovat, casto krat aj zamiesa kartamy kym nastartujes vyrobu niecoho co necakane vypadlo a navyse mas cast tovarny sabotovanych ci vybombenych tak tazko povedat ze by to bolo jednoduchsie ako len omu pridelit IC ako v hoi3 a doplnia sa tak tazke tanly ako pusky.

Zjednodusila sa napriklad vzdusna vojna. Samozrejme ma este rezervy - chyba mozmost sa zameriat pri utoku napriklad vyhradne na nicenie letisk a lietadiel na stojankoch. Ale ak to porovnam s hoi3 kde bud si po case stratil prehlad co kde lieta alebo si neustale riesil okienka s oznamenim o jednotlivich misach. Detto pri pechote a ich presunoch, nehovorim o tom ked si si chcel pekne poskladat steukturu armad a velitelstiev.

Vela veci je vylepsenych oproti trojke aj ked stale jenrezerva to este dotiahnit. Preto radsej hrajem 4.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina