Hearts of Iron IV - první info

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Re: Hearts of Iron IV - první info

Příspěvek od Michgod » 17 čer 2016, 19:51

no blbe je ze na cele te hre je nejzajimavejsi sledovat co se deje ve svete :(

Oyeblikk
Desátník
Desátník

Příspěvek od Oyeblikk » 18 čer 2016, 18:52

Michgod píše:no blbe je ze na cele te hre je nejzajimavejsi sledovat co se deje ve svete
:D predpokladám že nepál a buthán sú už včlenené do veľkotibetskej ríše a plán na vyprášenie britov z indie je na spadnutie :wink:

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 22 čer 2016, 18:40

ted jsem byl par dnu na jinem pc takze jsem hral neco jineho... premejslel jsem jestli to zkusit ale nechtel jsem ze sebe delat cil prave pro brity cinany pripadne japonce tak jsem jel jen na stavbu a vizkum... nejak ale netusim jak bych neco takoveho dokazal aniz bych se pridal k hnedym nebo rudym... i kdybych si snizil obtiznost tak myslim ze ty dve divize co tam tibet ma by toho moc nezvladli :D

Oyeblikk
Desátník
Desátník

Příspěvek od Oyeblikk » 25 čer 2016, 09:02

No so správnou doktrínou blitzkriegu v spojení s tibetskou kavalériou by to nemusel byť až taký problém :smile:

Tento obrázek může být vizuálně zmenšen. Zobrazit v původní velikosti

mildanCZ
Vojín
Vojín

Příspěvek od mildanCZ » 20 úno 2018, 17:31

Princ Evžen Savojský píše:Hearts of Iron IV: datum vydání Q1 2015 ... 6.6.2016

Oproti HOI3 má být HOI4 zjednodušený pro získání více hráčů.první gameplay video:

upravil gameart
Myslím že hoi3 je celkem snadno pochopitelná, hráči co hrajou hoi3 nepotřebujou jednoduší a hloupou hru. U hoi3 jsem poškrábal instalční disk a vůbec mi nebylo líto si hoi3 znovu koupit na steamu. Hoi4 je slabá, mizerná, dětinská, nemá atmosféru, jen vyhozený peníze a velké zklamání, několikrát jsem jí dal šanci a v naději změny názoru instaloval a pak po týdnu znuděně zas odinstaloval. Trotlovina kterou jde snadno vyhrávat bez radosti a napětí.

Bostončan
Četař
Četař

Příspěvek od Bostončan » 21 úno 2018, 10:44

Toto má byť lepšie než
Obrázek

toto?
Obrázek

Hlavne grafika a pocit, že hrajem hru 21. storočia mi stačí aby som povedal, že 4 je lepšia. Síce je fakt, že niekoľko vecí z trojky chýba a dosť toho zjednodušili, v princípe je to ale stále to isté len v novom, lepšom a hlavne modernejšom kabáte. V dnešnej dobe ide o to na hre zarobiť a nie sa priblížiť hráčom, takže krok zjednodušiť hru a otvoriť ju širšiemu publiku je logický a za mňa správny. Vyhovuje mi tiež, ak sa po polroku k hre vrátim a nemusím tri hodiny rozmýšľať čo kde a ako..
Obrázek

Odkazy na moje výtvory:
Návod pre začiatočníkov v Hearts of Iron IV
Denníky z Hearts of Iron IV:
"Nemecká Ríša - Jediná na svete" 01.03.1936-24.12.1945 100% dohrané
"Francúzsko - Hranica slobody" 01.03.1936-07.03.1942 100% dohrané

Janco
Vojín
Vojín

Příspěvek od Janco » 21 úno 2018, 18:05

Bostončan píše:Toto má byť lepšie než
Obrázek

toto?
Obrázek

Hlavne grafika a pocit, že hrajem hru 21. storočia mi stačí aby som povedal, že 4 je lepšia. Síce je fakt, že niekoľko vecí z trojky chýba a dosť toho zjednodušili, v princípe je to ale stále to isté len v novom, lepšom a hlavne modernejšom kabáte. V dnešnej dobe ide o to na hre zarobiť a nie sa priblížiť hráčom, takže krok zjednodušiť hru a otvoriť ju širšiemu publiku je logický a za mňa správny. Vyhovuje mi tiež, ak sa po polroku k hre vrátim a nemusím tri hodiny rozmýšľať čo kde a ako..
No prirovnám to takto: Need for speed Porsche unleashed vs to čo prišlo potom- načačkané, zákrutu vytočíš aj v 200ke, žiadne poškodenie vozidla pri buračke - pre mna dost plytká hra týmpádom. Tak ja vidím HOI3 vs HOI4.

davidjaho
Rotný
Rotný

Příspěvek od davidjaho » 21 úno 2018, 19:00

Janco píše:No prirovnám to takto: Need for speed Porsche unleashed vs to čo prišlo potom- načačkané, zákrutu vytočíš aj v 200ke, žiadne poškodenie vozidla pri buračke - pre mna dost plytká hra týmpádom. Tak ja vidím HOI3 vs HOI4.
No ono by asi aj stačilo namodovat HOI4 Black Ice modem. To je hned úplně jiné kafe.

ruso
Rotný
Rotný

Příspěvek od ruso » 22 úno 2018, 20:27

Tak napriklad vyroba zbrani a materialu cez vyrobne linky je prvok kory v hoi3 nebol aktory nuti zase len rozmyslat a planovat, casto krat aj zamiesa kartamy kym nastartujes vyrobu niecoho co necakane vypadlo a navyse mas cast tovarny sabotovanych ci vybombenych tak tazko povedat ze by to bolo jednoduchsie ako len omu pridelit IC ako v hoi3 a doplnia sa tak tazke tanly ako pusky.

Zjednodusila sa napriklad vzdusna vojna. Samozrejme ma este rezervy - chyba mozmost sa zameriat pri utoku napriklad vyhradne na nicenie letisk a lietadiel na stojankoch. Ale ak to porovnam s hoi3 kde bud si po case stratil prehlad co kde lieta alebo si neustale riesil okienka s oznamenim o jednotlivich misach. Detto pri pechote a ich presunoch, nehovorim o tom ked si si chcel pekne poskladat steukturu armad a velitelstiev.

Vela veci je vylepsenych oproti trojke aj ked stale jenrezerva to este dotiahnit. Preto radsej hrajem 4.

Lord Gozer
Rotný
Rotný

Příspěvek od Lord Gozer » 09 bře 2018, 02:21

Tak tu máme zase dalšie upgrade a na prvý pohlad som mierne šoknutý :-o ... Čo sa dalo prehádzali, popridávali kopu nových vlastností ktoré zatial netuším načo slúžia, velitelia tiež dostali čo preto... Asi 2 hodiny som na to čumel ako teľa na nové vráta a zatial z toho moc chytrý nie som :frusty:, snad sa to zlepší ked pochopím význam noviniek :| Momentálne ma štve že sa mi nedajú vyrábať špeciálne jednotky (para a horské) ktoré mám vyzkúmané, som zvedavý v čom bude háčik... Každopádne potichu dúfam že miestny prekladatelia sa v blízkej dobe pohrajú s novou verziou češtiny a ulahčia nám jazykovo menej gramotným ťažký údel hráča HoI 4 :mrgreen:

Bostončan
Četař
Četař

Příspěvek od Bostončan » 23 bře 2018, 21:08

Má to už niekto omakané? Recenzie, skúsenosti atd? Zatiaľ som nemal čas ani hľadať niečo na fórach, nie to ešte hrať :cry:
Obrázek

Odkazy na moje výtvory:
Návod pre začiatočníkov v Hearts of Iron IV
Denníky z Hearts of Iron IV:
"Nemecká Ríša - Jediná na svete" 01.03.1936-24.12.1945 100% dohrané
"Francúzsko - Hranica slobody" 01.03.1936-07.03.1942 100% dohrané

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“