Historicke tanky a lode

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
MATA
Rotný
Rotný
Příspěvky: 111
Registrován: 22 dub 2006, 08:08

Historicke tanky a lode

Příspěvek od MATA »

Chci se optat z designerem tanku a lodi zmizely historicke lode a tanky? Nebo je nekde mohu najit a vyrobit?
mariňák
Rotný
Rotný
Příspěvky: 146
Registrován: 07 lis 2012, 17:55
Bydliště: Plzeň

Re: Historicke tanky a lode

Příspěvek od mariňák »

Jo, tak tohle mne také velice štve :ble: a to tak, že hru pomalu přestávám hrát. Jediná opravdová pomoc je hodit hru do staršího nastavení 1.10..., nebo použít mody a nastavení 1.11. .. . Na současné aktualizace a DLC mody zatím nejsou ( a to je hledám často). Ono se to samé opakuje i u letadel :evil: , sice editor hlásí určitý typ druhoválečného stroje, ale graficky nastaví úplnou hloupost. Oni ty vychvalované editory :x totiž Paradox se nenamáhal dotáhnout do konce a alespoň to graficky upravit, i když z editoru lezou nereálné fantastické stroje, které mají pramálo s WWII.... No prostě Paradoxu pramálo záleží na starších konzervativních hráčích, ale sází na mladé a nadějné mainstreamové hráče - stačí si počíst příspěvky na foru Paradox, jak vím, máme se ještě na co těšit, jestli Paradoxové vezmou některé "nápady" vážně jako poslední DLC a aktualizace hra je na cestě do p...prčic...!
MONT10
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 216
Registrován: 13 říj 2011, 10:06

Re: Historicke tanky a lode

Příspěvek od MONT10 »

mariňák píše: 23 lis 2022, 16:36 Jo, tak tohle mne také velice štve :ble: a to tak, že hru pomalu přestávám hrát. Jediná opravdová pomoc je hodit hru do staršího nastavení 1.10..., nebo použít mody a nastavení 1.11. .. . Na současné aktualizace a DLC mody zatím nejsou ( a to je hledám často). Ono se to samé opakuje i u letadel :evil: , sice editor hlásí určitý typ druhoválečného stroje, ale graficky nastaví úplnou hloupost. Oni ty vychvalované editory :x totiž Paradox se nenamáhal dotáhnout do konce a alespoň to graficky upravit, i když z editoru lezou nereálné fantastické stroje, které mají pramálo s WWII.... No prostě Paradoxu pramálo záleží na starších konzervativních hráčích, ale sází na mladé a nadějné mainstreamové hráče - stačí si počíst příspěvky na foru Paradox, jak vím, máme se ještě na co těšit, jestli Paradoxové vezmou některé "nápady" vážně jako poslední DLC a aktualizace hra je na cestě do p...prčic...!
A můžu se tě zeptat co tak třeba navrhují ? Jestli chtějí úplné nesmysli na editoru tak mají hrát jinou hru.
mariňák
Rotný
Rotný
Příspěvky: 146
Registrován: 07 lis 2012, 17:55
Bydliště: Plzeň

Re: Historicke tanky a lode

Příspěvek od mariňák »

[A můžu se tě zeptat co tak třeba navrhují ? Jestli chtějí úplné nesmysli na editoru tak mají hrát jinou hru.
[/quote]

Navrhuji :shock: , zkus tam jen mrknout, s anglinou není problém, jde na to automatický překladač a dozvíš se věci. Třeba dnes na nové aktualizaci otevřeně Paradox děkuje mladým perspektivním hráčům co diskutují na foru Paradoxu za "podnětné a silné" náměty, jak hru vylepšovat a dále rozvíjet... Ti hráči co tam diskutují a hru podle Paradoxu nápady vylepšují, jsou na foru skoro kdykoliv, tak by mne jen zajímalo, kdy hrají? Nápadů jsou tucty a všechno kulantně řečeno, mainstreamového směru - vše původní je špatné (?). Jen v editorech tanků, letadel a lodí požadují další změny, aby bylo možno stavět stále fantastičtější stroje a prý chtějí i tzv. stroje wunderwaffe !!! Kde to skončí nevím, nápady srší denodenně. Paradox si možná za čas uvědomí, že hru vlastně tímto zabije, ale zatím to tak nevypadá. Editory druhoválečných strojů jsou od samého začátku, kdy to přineslo DLC "Ani krok zpět" vyložená pitomost, protože stroje byly dané a pak, když z editoru lezou nejen graficky hlouposti, stojí to za nic. Já to řeším nastavením samotné hry před kouzelná a fantastické změny, jak ostatní to nevím...
Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“