Logistika No step back

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
MATA
Četař
Četař

Logistika No step back

Příspěvek od MATA »

Mohl by sem někdo napsat nějaký menší návod jak ta logistika funguje? K čemu stavět co kde a jak. Koleje jak se mají stavět a kde a taky ty zásobovací uzle a jak to vše funguje. Jak je to se zásobením po řekách a tak dále a tak dále. Postupem času hraním to začínám lehce víc a víc chápat ale nějakou radou by jste určitě pomohli nejen mě, ale i ostatním. Děkuji za případnou pomoc kamarádi.
mariňák
Rotný
Rotný

Re: Logistika No step back

Příspěvek od mariňák »

No, Já hraji teprve třetí hru na DLC "No step back", jednu v anglině a dvě v češtině, takže si nedovoluji někomu radit, ale mohu napsat, že lodní zásobovací trasy vlastně ovlivnit nemůžeš. Hrál jsem v neděli v Pacifiku a lodní zásobovací trasy stačilo nippon zablokovat, a měl jsem hotovo. Do Číny, kde jsem válčil se asi nedostal ani náboj, a to jsem jako otrok, zásobovací trasy a uzle stále stavěl a výsledek nulový. Lodní zásobovací trasa běží pouze jedním, nejkratším směrem, takže stačí přisunout flotilu a dát jí povel na útočení a nedostaneš vůbec nic, teda pokud máš zásobovací trasy po moři.... :? :(
Bostončan
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Příspěvek od Bostončan »

mariňák píše: 25 led 2022, 11:11 Lodní zásobovací trasa běží pouze jedním, nejkratším směrem, takže stačí přisunout flotilu a dát jí povel na útočení a nedostaneš vůbec nic, teda pokud máš zásobovací trasy po moři.... :? :(
To nie je pravda. Od Mans the Guns prídavku si vieš vypnúť oblasť na mori, cez ktorú nechceš aby ti konvoje chodili :salute:
Obrázek

Bostonská príručka Návod k Hearts of Iron IV
Bostonské reporty k Hearts of Iron IV
1. "Nemecká Ríša - Jediná na svete" 100%
2. "Francúzsko - Hranica slobody" 100%
3. "Japonsko - Hirohitov sen" 100%
4. "Československo - Prvá republika"1 z 3
5. "Španielsko - Ostrov izolácie" 100%
6. "Veľká Británia - Boj za mier" Hrané v súčastnosti
mariňák
Rotný
Rotný

Příspěvek od mariňák »

No, tak teda nevím, hrál jsem teď hru za NZ a bojoval jsem v čínských polích a zásobování mi nipponáci úplně zablokovali, tím že stály v oblasti, kterou vedla zásobovací trasa. Jediný co fungovalo bylo postavit flotilu doprovodu a doprovázet konvoje, jinudy cesta nevedla.... :)
Mela
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Mela »

Ostuda že tohle nezměnili a navíc ještě víc rozdrbali. Za SSSR nejde dovézt do Španělska ani náboj, protože je nastavená zásobovací trasa přes Petrohrad - Gibraltar. Ten ovládají nacionalisti takže nedojde ani konzerva.
mariňák
Rotný
Rotný

Příspěvek od mariňák »

Bostončan píše: 25 led 2022, 12:27 To nie je pravda. Od Mans the Guns prídavku si vieš vypnúť oblasť na mori, cez ktorú nechceš aby ti konvoje chodili
Tak si myslím, že tentokrát nemáte pravdu, hraju za Norsko, ale mám problémy se zásobami, které proudí po moři. Hra opravdu hraje na nejkratší cestu a stačí zablokovat oblast a nedostanu ani náboj. Zkuste se na to podívat.... :cry: Do koncové oblasti přece musí vždy.... :?
Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“