Sekaní hry

Zde máte možnost diskutovat o Hearts of Iron 4 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
PeltarLopata
Svobodník
Svobodník

Sekaní hry

Příspěvek od PeltarLopata » 09 črc 2018, 14:52

Zdar chtěl jsem se vámí chlapci poradit, nevím jestli to někdo zažil ale stalo se mi už několikrát že když jsem hral za Německo nebo jiný stát od roku 1936 do roku 1943 tak se hra buď strašně zpomalila, a nebo se začala tak sekat že se to nedalo ani hrát, vždy od roku 1940 nebo 43 dál jsem se ani nedostal kvůli toho. Mám výkony Notebook který rozjede bez problému, Total war Warhammer 1,2 PUBG, Fortnite, for honor a další naročnější hry (i na plné detaily) od roku 1936 jede bez problému, ale jak se to začne sekat tak je to na nic.
Už jsem zkoušel Reinstalovat hru s HDD NA SSD tak uvidím jestli to půjde, ale i tak sem se chtěl zeptat jestli ten problém není v něčém jiném, předem díky chlapy za odpovědi.

Josif
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Re: Sekaní hry

Příspěvek od Josif » 10 črc 2018, 16:28

To bude tím že čím dýl hraješ tím víc věcí ve hře je. AI tvoří hordy jednotek a tvůj počítač to nestíhá. :) Tohle se děje snad ve všech hrách od Paradoxu. Bohužel co s tím to nevím. :?
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.

PeltarLopata
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od PeltarLopata » 10 črc 2018, 17:51

Fakt ?! to je škoda, kupoval jsem si nedávno herní notebook od MSI za 25 000, a na tu cenu kterou jsem do toho dal bych doufal že to nebude dělat problémy, škoda no budu jenom teď doufat že to optimalizujou, nebo to že se to aspoň nebude sekat, když už jsem to dal na ssd, to zpomalení te hry mi ani tolik nevadí jako sekaní, když to je pomalé tak je to aspon hratelné.

Cracky
Desátník
Desátník

Příspěvek od Cracky » 11 črc 2018, 11:48

v HoI to je nejhorší. v CK2 jsem se nikdy nějak daleko nedostal :D . AI staví nové a nové divize jak jebnuté, chrlí nový a nový materiál a díky tomu se to potom seká. Paradox přidal možnost, že můžeš nepotřebný materiál mazat, ale k čemu to je, když AI to nedělá :D . Nejhorší je, že AI dělá milion druhů divizí absolutně nepochopitelně....

Josif
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josif » 11 črc 2018, 12:55

V CK 2 to je tak nějak v pohodě za to ve stellaris nebo právě v HOI je to naprosto na palici. :)
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.

cz_soldier
Vojín
Vojín

Příspěvek od cz_soldier » 14 říj 2018, 14:40

Zdravím! O příspěvek výš se píše o možnosti mazat přebytečné jednotky, poradí mi některá dobrá duše, jak to funguje a kde tuto možnost najdu? Díky za odpověď!

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 4“