Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 23 úno 2018, 13:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 06 úno 2018, 11:59 
Rotný
Rotný

Celkom dobry napad vyskisat rozbit tu narodnu jednotu neustalim bombardovanim. Povedzme ale ze by som to skusil za Nemecko na Britaniu - asi by to nebolo mozne nakolko ke VB v Alies. Inak k tej leteckej vojne silne mi tam chyba volba vyberu zacielenia taktickych bomnarderov na letiska (nicenie zakladni aj odstavenej techniky) na radary a podobne. Pri strategickom bombardovani aby sa dalo vybrat po com ideme tak ako to bolo v 3. To by som VB rychlo zrazil na kolena :)

PříspěvekNapsal: 06 úno 2018, 15:48 
Rotmistr
Rotmistr

Ono jde bombardováním snížit národní jednotu ??

PříspěvekNapsal: 06 úno 2018, 23:17 
Četař
Četař

Konkrétne som si to teda dohľadal. Ono priamo bombardovanie vplyv na národnú hrdosť nemá. Strategickým bombardovaním ničíš budovy a infraštruktúru. V Hearts of Iron III to fungovalo priamo, tiež som to nevyužíval ale viac krát som sa s tým stretol na fórach. Tu v IV to určite bude nejako prepojené, avšak nemám otestované ako. S istotou môžem ale povedať, že sa o tom nepíše nič oficiálne. To tvrdenie teda opravím :)

P.S: Už som spustil Nemecko 1939 a testujem to na Poliakoch.

P.P.S: Zrejme to bude problém otestovať, no vyzerá to, že bombardovanie skutočne priamo neznižuje národnú jednotu.

Odkazy na moje výtvory:
Návod pre začiatočníkov v Hearts of Iron IV
Denníky z Hearts of Iron IV:
"Nemecká Ríša - Jediná na svete" 01.03.1936-24.12.1945 100% dohrané
"Francúzsko - Hranica slobody" 01.03.1936-07.03.1942 100% dohrané

PříspěvekNapsal: 07 úno 2018, 06:00 
Rotmistr
Rotmistr

No já sem se jakoby ptal protože vím že to nefunguje. :) ( později to třeba přidájí k nějakému patchy. ) Na snižování národní jednoty je tady A-bomba.

PříspěvekNapsal: 08 úno 2018, 00:21 
Desátník
Desátník

Udělal jsi moc to hezké ten manuál na letectvo Bostončane. :)

Nicméně ještě bych potřeboval vysvětlit ten systém kliknutí myší.

Pokud jak píšeš nepoužíváš bitevní plán?Jak tedy postupuješ?

1.Vytvoříš kliknutím frontovou linii a pak je 2.pošleš,kterým tlačítkem myši do útoku?3.Aby operovali v té oblasti? Nejdřív nakreslíš tu šipku kam má probíhat ten letecký útok?

Ještě tohle bych potřeboval, myslel jsem hlavně tenhle postup.Protože se mě během bitvy nějak překrývají červené šipky a jsem dezorientován na co mám vlastně klikat a v jakém pořadí.

B) Moje jižanská armáda v jiné strategii prostě zaútočí a pak na bodák vytlačí Yankee z kukuřičného pole.Seberu jim artilerii a otočím proti nim,manuálně.

Jenže mě uniká ten systém těch pokynů a tažení těch ofenzivních čer pro útoky těch letadel to není nikde vysvětlené.Pak je ještě nebezpečí,že během bitvy,když na to klikneš tak ta čára zmizí.

Potřeboval bych NUTNĚ vysvětlit tenhle postup.

Naposledy upravil apa dne 08 úno 2018, 13:19, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 08 úno 2018, 06:12 
Rotmistr
Rotmistr

Pokud nepoužívám bitevní plán tak ho prostě nepoužívám. :) ( nekliknu na hranici a neudělám frontovou línii. ) Teda aspoň já. Ono by stačilo aby si ty divize poslal na frontu no a pak je ovládal MANUÁLNĚ. To znamená vyberu divizi zvolím provincii kam chci zautočit zmáčknou pravé myšítko a divize postupuje. :) Ale popravdě být tebou tak bych použil aspoň na začátek ten bitevní plán. Je potřeba se to naučit ale opravdu funguje. (a občas manuálně zautočit) Není nic jednodušího než nakreslit frontovu linii na hranicích a pak šipkou k útoku zvolit směr postupu divizí. A pak použít tlačítko u generála k zahájení operace. ( pokud si to nevěděl )
Počkat. :D :lola: Takže ty se ptáš pouze jen k letectvu ?? :clapping: :frusty: ( pokud ne tak se omlouvám ale tohle brzký stávání mi nedělá dobře. :o )
A co ty letadla ?? :) Co na tom nechápeš ?? Normalka vytvoř nějakou peruť dej pokyn ( let. nadvlada, bombardování.. ) a zvol oblast kde mají operovat. ( pravé myšítko ) Hotovo konec šmitec.
Eeh jaký červený šipky ??

PříspěvekNapsal: 08 úno 2018, 13:18 
Desátník
Desátník

Josif píše:
Pokud nepoužívám bitevní plán tak ho prostě nepoužívám. :) ( nekliknu na hranici a neudělám frontovou línii. ) Teda aspoň já. Ono by stačilo aby si ty divize poslal na frontu no a pak je ovládal MANUÁLNĚ. To znamená vyberu divizi zvolím provincii kam chci zautočit zmáčknou pravé myšítko a divize postupuje. :) Ale popravdě být tebou tak bych použil aspoň na začátek ten bitevní plán. Je potřeba se to naučit ale opravdu funguje. (a občas manuálně zautočit) Není nic jednodušího než nakreslit frontovu linii na hranicích a pak šipkou k útoku zvolit směr postupu divizí. A pak použít tlačítko u generála k zahájení operace. ( pokud si to nevěděl )
Počkat. :D :lola: Takže ty se ptáš pouze jen k letectvu ?? :clapping: :frusty: ( pokud ne tak se omlouvám ale tohle brzký stávání mi nedělá dobře. :o )
A co ty letadla ?? :) Co na tom nechápeš ?? Normalka vytvoř nějakou peruť dej pokyn ( let. nadvlada, bombardování.. ) a zvol oblast kde mají operovat. ( pravé myšítko ) Hotovo konec šmitec.
Eeh jaký červený šipky ??

Dobře,tak já to ještě jednou zkusím.Takhle.Pokud mě to zase nahází ty různé čáry přes sebe tak sem dám obrázek.

PříspěvekNapsal: 08 úno 2018, 20:13 
Četař
Četař

Čo? Ako? Tiež som vôbec nepochopil o čom hovoríš. Aké červené šipky? V akej bitke? Kto sa s kým križuje? Japončíci s Nemcami? Máš v tom dobre multi-kulti :lola:

Ako to robím s presunom divízií? Kliknem na divíziu a dám ju do oblasti kde chcem aby stála, presúvala sa alebo útočila. Jej pohyb ovládam ja, nevyužívam žiadnu frontovú líniu..

Odkazy na moje výtvory:
Návod pre začiatočníkov v Hearts of Iron IV
Denníky z Hearts of Iron IV:
"Nemecká Ríša - Jediná na svete" 01.03.1936-24.12.1945 100% dohrané
"Francúzsko - Hranica slobody" 01.03.1936-07.03.1942 100% dohrané

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina