Oficiální diplomacie

Moderátoři: Dekl, Vals, Jan III.

Uživatelský avatar
Jan III.
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1779
Registrován: 09 bře 2012, 15:55

Oficiální diplomacie

Příspěvek od Jan III. » 04 dub 2014, 22:51

Místo, pro oficiální, veřejně vedenou diskusi a vyjednávání. Prosím, dodržujte RP.
konzul Decimus "Semotus" Purpurový
První Rádce Telendir Lingwenský
Edmund Granddale, král Východní Anglie
Jan Tarmun z Jezerního Vědrokrvu, zvaný Jantar z jezera, Malleus maleficarum, paladin Světla Svatého, vůdce Hornozemské aliance
Vrchní Hejtman Táborského Svazu Jan Oldřich z Černovic(†)
Jan Tarmun I. z Jezerních Vědrokrv, velmistr Řádu Dlátenického, biskup Taulunský a právoplatný král Terenie
Parwaein I. Tamnicir, kníže Větrodolský, první rádce Svojška I., krále Kalwenského(†)
Lothar I., Markus I. Ansa, král Slaromský
Polní podmaršálek Johann Peter de Beaulieu, vrchní velitel rakouských vojsk v Itálii 1796
Kde je vůle, je i způsob!

Uživatelský avatar
Scipio
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1898
Registrován: 29 lis 2013, 18:54

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Scipio » 06 dub 2014, 10:41

Rody Lannistrů a Tyrellů vyhlašují u příležitosti svatby svých potomků spojenectví, aby zaručili svým zemím bezpečí. Pokud dojde k útoku na jednoho z nás, musí útočník počítat s tím, že jeho agrese nezůstane bez odezvy.

Uživatelský avatar
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 2631
Registrován: 22 led 2006, 21:58
Bydliště: Mníšek pod Brdy(okolí Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Phoenix » 06 dub 2014, 19:27

Já Daeron II., 12. král Západozemí z dynastie Targaryenů, požaduji od každého vazala splnit povinost vůči svému králi a království a učinit tomuto nesmyslnému povstání toho bezvýznamného bastarda přítrž. Očekávám od všech pouze loajalitu, nic mezi tím. Kdo se připojí k povstání a půjde proti království, bude zbaven majetku a hrdla. Proto očekávám od každého lorda depeši o vyjádření loajality a splnění své povinosti vůči lidu Západozemí.
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Uživatelský avatar
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 2631
Registrován: 22 led 2006, 21:58
Bydliště: Mníšek pod Brdy(okolí Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Phoenix » 26 dub 2014, 13:41

Já král Daeron II. odpouštím Aegorovi jeho ohavný zločin. Zbabělý a podlý útok nehodný rytíře na Královo přístaviště. Tímto je mu dán pardon a odpustka za tento zločin.
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Uživatelský avatar
Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 4673
Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Atlantis » 26 dub 2014, 16:44

Já, Daemon Blackfyre, nejstarší syn právoplatného krále Aegora IV a jeho právoplatný dědic, dnes činím toto prohlášení:

Vždy jsem následoval Cestu rytíře. Cestu cti a služby, cestu loajality svému lenímu pánovi, kterým měl být můj "bratr" Daeron. Ano, měl jsem též stejně silnou královskou krev jako on (můj otec byl král, matka bývalá královna), nicméně nástupnický zákon hovořil jasně: NEJSTARŠÍ královský syn (=syn aktuálního krále - pozn. pro ty, co by chtěli slovíčkařit) a já jej ctil stejně, jako Sedmici.
A pak přišlo to strašlivé poznání pravdy. Poznání, které mě postavilo před osudnou volbu. Poznání, že Daeron je sice stejně silné královské krve jako já, ALE NENÍ TO NEJSTARŠÍ KRÁLOVSKÝ SYN!!! Můj "bratr" totiž není mým bratrem, nýbrž bratrancem. Ano, jeho matkou skutečně je královna Naerys, ale jeho otcem není král Aegon, nýbrž jeho bratr Aemon!!!
Věděl snad toto můj otec? Nevím a jeho se již zeptat nemohu. I pokud ano, snad cítil dluh života vůči svému bratru, která mu bránila označit svoji manželku za cizoložnici a jejich syna zavrhnout. Možná si pouze nebyl jist. pokud se mě ovšem zeptáte, zda něco tušil, odpovídám dnes zcela rozohdné ANO. Proč by jinak daroval Blackfyre, rodový meč, předávaný v královské linii vždy pouze z OTCE na nejstaršího SYNA, mně a nikoliv Daeronovi? Proč, kdyby tím nechtěl mně i celému království jasně naznačit, kdo je jeho skutečným nejstarším synem a dědicem? A když jsem toto pochopil a přijal pravdu, před kterou jsem nemohl utéci, vyvstalo předemnou nejtěžší rozhodnutí mého života.
Jak jsem se nakonec rozhodl je zřejmé. Pravda je jen jedna a dědičný zákon, pevný stejně jako Sedmice nad námi, MUSÍ být dodržen. Nedělám tyto činy z nenávisti vůči svému bratranci Daeronovi. Nedělám je ani z touhy po moci. Dělám je proto, že řád a pořádek má být dodržován. A že nikdo, ani vládnoucí rod, nemůže být nad zákon. Dělám to, co mi velí rytířská čest a zákony království.

Jsem rytíř. Vždy jím budu a vždy se budu řídit rytířskými zákony. Apeluji tak tímto na všechny lordy, rytíře a urozené v království: Je pouze jeden král, určený jediným, jasně daným zákonem. A Daeron to není, ať již bude prohlašovat a říkat cokoliv. Kdo se postaví pod můj praporec, ať již o něm ostatní budou prohlašovat cokoliv, nepošlapává tím svoji rytířskou čest. Naopak ji pozvedá. Protože co může být pro šlechtice posvátnějšího, než vidět pravdu a jít za ní, navzdory úskalí osudu a volání zbloudilých kolem? Co může být ušlechtilejšího, než jít a zvolit to správné, dané Sedmičkou? Ne proto, že je snadné a líbivé, ale protože je čestné a správné. Za toto bojujeme. Od doby Tance s draky jsme vždy ctili zákony. A teď tomu nemůže být jinak.

Kupředu, Černí draci a nechť je Sedm s námi.
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Uživatelský avatar
821
Major
Major
Příspěvky: 2797
Registrován: 16 zář 2008, 16:45
Bydliště: Pressburg

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od 821 » 28 dub 2014, 09:31

Tully ukazal svoju pravu zradcovsku tvar. Je v jeho vlastnom zaujme neklesnut este hlbsie. Brynden ziada aby so zajatym Edmundom Freyom bolo zaobchadzane podla prava a nebolo mu ublizene.
És per Catalunya, per la llibertat...
Que moriràs lluitant, si cal!

Uživatelský avatar
Scipio
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1898
Registrován: 29 lis 2013, 18:54

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Scipio » 28 dub 2014, 18:29

Jakožto správný rytíř, zde musím reagovat na podlé lži zrádce Daemona Blackfyera. On, který se vždy, tak pyšně honosil svým rytířstvím zapomněl na jednu z nejvýznamnějších ctností rytíře, jíž je věrnost.

Ve své touze po moci nejenže se odhodlal zradit svého nevlastního bratra, našeho právoplatného krále Daerona II. Dobrého, jemuž in sám přísahal věrnost, ale i šířit nestoudné a odporné lži o dobré královně Naerys a chrabrém a ctnostném rytíři, jako byl Aemon. Správný rytíř by nikdy neosočil královnu, jež proslula svou ctností a zbožností z něčeho takového. Stejně, tak nehorázné je obvinění, že by Aemon, člen královské gardy porušil svou svatou přísahu.

Aegon IV. uznal Daerona za svého potomka a prohlásil ho svým následníkem a dědicem. To, že Aegon IV. byl milosrdný ke svým nemanželským dětem a legitimizoval je, značí tak chtěl odčinit své hříchy, nikoli, že je prohlásil za své dědice. To nelze spatřovat, ani v předání meče Blackfyre, neboť Aegon IV. prolomil mnoho zvyků a předávání meče blackfyre bylo jedním z nich.

Proč Daemon, pokud měl pochybnosti s nimi nevystoupil už za života Aegona IV., nebo hned poté co Daeron nastoupil na trůn. Proč čekal dlouhých 11 let, během nichž země pod vládou Daerona vzkvétala? Já se domnívám, že to udělal proto, aby mohl našeptat ostatním do uší své jedovaté řeči.

Nicméně, je především nutné si uvědomit, že krále nedělá starodávný meč. Králem je ten, kdo je jím dle práva, ten kdo je pomazán králem nejvyšším septonem a ten, jemuž jsme mi všichni, včetně Daemona Blackfyera přísahali věrnost. Tím králem je Daeron II. Targaryen a já za rod Tyrellů, jakožto lord Roviny prohlašuji, že jako opravdový a čestný rytíř svou přísahu dodržím.

tarava
Major
Major
Příspěvky: 2024
Registrován: 28 led 2014, 23:40
Bydliště: Sušice/Praha

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od tarava » 08 kvě 2014, 12:54

Já, ser Aegor 'Bittersteel' Targaryen, pán Dračího Kamene a syn krále Aegora IV. , obviňuji uzurpátora a nemanželského bastarda Daerona II. Targaryena z následujících zločinů:
1) Porušení svého slibu a královského pardonu.
2) Pokus o bezdůvodný masakr vojáků rodu Massey, který se zachoval podle králova slibu a přísahal mi věrnost.
3) Pokus o bezdůvodné obsazení mé kogy kotvící v Králově Přístavišti.
4) Napadení mé flotily v Černomořském zálivu.
5) Nařízení vraždy člena Malé rady - Mistra lodí Addama Velaryona.
6) Nerespektování platných zákonů v Západozemí, které přísahal ,že bude bránit ode dne své korunovace, při odsouzení Pobočník krále Ambrose Butterwella. Ambrose Butterwell má jako každý jiný urozený v Západozemí právo na spravedlivý soud či rozsouzením soubojem. Nedostalo se mu ani jednoho. "Král" Daeron těchto zákonů nedbal a bez soudu označil Ambrose Butterwella za zrádce a vynesl trest propadnutí hrdlem. Jak si teď mohou být ostatní pánové Západozemí jisti, že se to nestane i jim?

Lordi Západozemí! Nastal čas důležitého rozhodnutí. Jste na straně "krále", který králem být nemá a nerespktuje naše zákony? Krále, který se může ze dne na den rozhodnout pozabíjet vaše muže, potopit vaše lodě a popravit vás? Rozhodnutí je na vás a rozohdujte uvážlivě, protože příště můžete být na řadě vy...
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek

Uživatelský avatar
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 2631
Registrován: 22 led 2006, 21:58
Bydliště: Mníšek pod Brdy(okolí Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Phoenix » 08 kvě 2014, 13:53

Žádný královský slib či vyhláška, která by nařizovala či umožňovala přejít rodu Massey k Vám vydána nebyla. Tento rod porušil svoji vazalskou povinnost vůči království. Pokud rod odpřísahá věrnost, nemůže ji jen tak svévolně zrušit a přísahat někomu jinému. Běda království, kde toto bude možné. Ale nezlobím se na Vás, zatrpklý bastrad jako Vy nemůže za svoji hloupost.
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

tarava
Major
Major
Příspěvky: 2024
Registrován: 28 led 2014, 23:40
Bydliště: Sušice/Praha

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od tarava » 08 kvě 2014, 14:02

Vybrat si jeden zločin z několika umí každý. Ostatní tedy očividně přiznáváte...
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek

Uživatelský avatar
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 2631
Registrován: 22 led 2006, 21:58
Bydliště: Mníšek pod Brdy(okolí Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Phoenix » 08 kvě 2014, 14:15

Ne, chtěl jsem ukázat jenom jak jsou Vaše tzv. body směšné. Na někoho, kdo nectihodně bez jakéhokliv varování či slova nepřátelství přepadne Královo přístaviště hořící lodí a město zablokuje, opravdu nemusím reagovat. Vraženou kudlou do zad jste přišel o veškerou čest a s nečestnými se já bavit nemusím.

Vládnu již 11 let a vládnu dobře a spravedlivě. Každý ví, že jsem čestný muž, který se snaží myslet jen pro dobro království. Jediné co úplně nesnáším je zrada, zrada ve které se bodá nůž lidem do zad. Tohoto nerytířského činu jste se dopustil Vy či například Addama Velaryon a Ambros Butterwell a nedokážu si představit, že bych jenom chvíli žil z takovou hambou na krku. Takovéto zrady trestám.....a ano, trestám je trvdě, v tom máte pravdu.
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

tarava
Major
Major
Příspěvky: 2024
Registrován: 28 led 2014, 23:40
Bydliště: Sušice/Praha

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od tarava » 08 kvě 2014, 15:22

Vy mluvíte o cti? To vážně? Nechtějte mne rozesmát! Čestný člověk, slibuje a promijí a následně se pokusí o vraždu několik set lidí? No to je opravdu vrchol cti.

A máte důkazy proti těmto lidem? Proběhl spravedlivý a zákonný soud? Nikoliv! Velaryonovi bylo podříznuto hrdlo a Butterwell byl bez soudu, bez důkazů a jen z vaší libovůle odsouzen k smrti! Kdo jste, že jste nad zákony lidí, které jste přísahal dodržovat? To je ta vaše spravedlivá vláda?
Pokud jste spravedlivý panovník a vládnete tak, proč ten soud neproběhne? Mohlo by snad vyjít na jevo, že jste zabil nevinného a dalšího odsoudil k smrti?
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek

Uživatelský avatar
821
Major
Major
Příspěvky: 2797
Registrován: 16 zář 2008, 16:45
Bydliště: Pressburg

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od 821 » 08 kvě 2014, 16:18

Clovek ktory rozputal bratovrazednu vojnu ma este tu drzost a rozpravat o cti!? pfuj... Brynden si znechutene odplul
És per Catalunya, per la llibertat...
Que moriràs lluitant, si cal!

Uživatelský avatar
Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 4673
Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Atlantis » 08 kvě 2014, 19:22

Těžko může být bratrovražedná...maximálně bratrancovražedná :D
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Uživatelský avatar
Jan III.
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1779
Registrován: 09 bře 2012, 15:55

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Jan III. » 08 kvě 2014, 22:20

Důkazy o vině Addama Velaryotha jsou nesporné! Mistr Marwyn potvrdil, že obviněný jen několik dní před bitvou v Černovodném zálivu odeslal několik dopisů, z nich jeden i na Dračí Kámen! Rovněž se potvrdilo, že často jednal se zrádným rodem Masseyů!

Co se týče Ambrose Butterwella, zcela otevřeně hrál na obě strany. Jak jinak si lze vysvětlit, že část jeho rodiny válčí za krále, zatímco druhá jde s rebely? Navíc i zde existují nesporné důkazy o jeho přátelství a dokonce spolupráci s rodem Masseyů! Jistojistě to byl právě on, kdo rebely varoval!

princ Baelor Targaryen, Mistr Zákonů
konzul Decimus "Semotus" Purpurový
První Rádce Telendir Lingwenský
Edmund Granddale, král Východní Anglie
Jan Tarmun z Jezerního Vědrokrvu, zvaný Jantar z jezera, Malleus maleficarum, paladin Světla Svatého, vůdce Hornozemské aliance
Vrchní Hejtman Táborského Svazu Jan Oldřich z Černovic(†)
Jan Tarmun I. z Jezerních Vědrokrv, velmistr Řádu Dlátenického, biskup Taulunský a právoplatný král Terenie
Parwaein I. Tamnicir, kníže Větrodolský, první rádce Svojška I., krále Kalwenského(†)
Lothar I., Markus I. Ansa, král Slaromský
Polní podmaršálek Johann Peter de Beaulieu, vrchní velitel rakouských vojsk v Itálii 1796
Kde je vůle, je i způsob!

Uživatelský avatar
Jan III.
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1779
Registrován: 09 bře 2012, 15:55

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Jan III. » 08 kvě 2014, 22:36

Já, Beron Stark, pán Zimohradu a Strážce Severu, jsem znechucen pletichařením a intrikami, jež zcela ovládly nejen Královo Přístaviště, ale dokonce celý Jih. Nehodlám v této válce vystoupit ani na straně rebelů, ani krále, který mne svým jednáním dosti zklamal. Proto jsem se rozhodl podniknout následující kroky:

1) Uzavírám Šíji oběma bojujícím stranám. Jakékoliv vojsko, ať již bude věrné komukoliv, bude vojsky Zimohradu napadeno a zahnáno na ústup.
2) Žádný z mých vazalů od tohoto okamžiku není povinován službou králi a kdokoliv se otevřeně přidá na některou z bojujících stran, bude považován za rebela a zrádce a podle toho s ním bude i nakládáno.

Lord Beron Stark, pán Zimohradu, Strážce Severu
konzul Decimus "Semotus" Purpurový
První Rádce Telendir Lingwenský
Edmund Granddale, král Východní Anglie
Jan Tarmun z Jezerního Vědrokrvu, zvaný Jantar z jezera, Malleus maleficarum, paladin Světla Svatého, vůdce Hornozemské aliance
Vrchní Hejtman Táborského Svazu Jan Oldřich z Černovic(†)
Jan Tarmun I. z Jezerních Vědrokrv, velmistr Řádu Dlátenického, biskup Taulunský a právoplatný král Terenie
Parwaein I. Tamnicir, kníže Větrodolský, první rádce Svojška I., krále Kalwenského(†)
Lothar I., Markus I. Ansa, král Slaromský
Polní podmaršálek Johann Peter de Beaulieu, vrchní velitel rakouských vojsk v Itálii 1796
Kde je vůle, je i způsob!

Uživatelský avatar
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 2631
Registrován: 22 led 2006, 21:58
Bydliště: Mníšek pod Brdy(okolí Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Phoenix » 09 kvě 2014, 18:40

Ambrose Butterwell požádal o rozsouzení formou Božího Soudu. Ačkoliv nemám v povaze vůbec ze zrádci jednat a původně se rozhodl, že mu osobně setnu hlavu, prvotní urputný hněv ze mě vyprchal a zvítězila rytířská čest. Tímto oficiálně k tomuto přistupuji. Za stranu království se postaví můj syn Baelor Targaryen, Mistr Zákonů a velitel Zlatých plášťů. Kdo se postaví na stranu zrady a rebélie?
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

tarava
Major
Major
Příspěvky: 2024
Registrován: 28 led 2014, 23:40
Bydliště: Sušice/Praha

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od tarava » 10 kvě 2014, 07:56

Jsem ochoten prokázat v božím soudu nevinu Ambrose Butterwella, pokud mi bude odpřísáhnuta králem bezpečná cesta z Dračího Kamane a v případě vítězství bezpečný návrat. Kdo ji poruší, budiž proklet.
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek

Uživatelský avatar
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Příspěvky: 2631
Registrován: 22 led 2006, 21:58
Bydliště: Mníšek pod Brdy(okolí Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od Phoenix » 10 kvě 2014, 18:39

Jako rytíř samozřejmě ctím soudní procec a dovolím i zrádcům bránit zrádce (ono jinou mtoivaci k tomuto mít nemůžete :) ). Dám Vám samozřejmě veřejné přísahu, že můžete přiject do Královského přístaviště a nebudete zde souzen na zradu a ani na Vás nebude uplatňováná žádná jiná represe. Pokud v soubji uspějete, bduete se samozřejme moci vrátit zpět na Dračí Kámen.
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

tarava
Major
Major
Příspěvky: 2024
Registrován: 28 led 2014, 23:40
Bydliště: Sušice/Praha

Re: Oficiální diplomacie

Příspěvek od tarava » 10 kvě 2014, 18:55

Phoenix píše:Jako rytíř samozřejmě ctím soudní procec a dovolím i zrádcům bránit zrádce (ono jinou mtoivaci k tomuto mít nemůžete :) ). Dám Vám samozřejmě veřejné přísahu, že můžete přiject do Královského přístaviště a nebudete zde souzen na zradu a ani na Vás nebude uplatňováná žádná jiná represe. Pokud v soubji uspějete, bduete se samozřejme moci vrátit zpět na Dračí Kámen.
Dobrá, očekávejte tedy můj příjezd do Králova Přístaviště. Sedm ukáže, kdo je zrádcem a kdo obětí.
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek

Zamčeno

Zpět na „Blackfyreovo povstání“