Otázky a připomínky

Moderátoři: Dekl, Vals, Jan III.

Zamčeno

Chcete veřejné nebo neveřejné finance?

Neveřejné, nemám rád, když mi někdo kouká do karet!
8
44%
Nevím a je mi to jedno.
3
17%
Veřejné, jako do posud.
7
39%

Celkem hlasů: 18

Tifík
Kapitán
Kapitán

Re: Otázky a připomínky

Příspěvek od Tifík »

Je fakt, že dávat na sepsání rozkazů a vyřešení diplomacie v tom mišmaši, který v Západozemí panuje, tři mi přijde jako bláznovství, to je potom v podstatě jasné, že část rozkazů dorazí až po uzávěrce. Zvlášť, když se ještě dva dny po přepočtu řeší reklamace jednotlivých hráčů. To má člověk tak den na to aby si všechno promyslel a vyřešil...
Hetharie 4 (2.pokus):Konrád Východňanský, regent krále Svatopluka I. Kalwenského - leden až říjen 998
Wylam: legát Agateánského bratrstva Regozor, zvaný Železný; rytíř smrti Raileh, velitel Legie zkázy
Heharie 4: paladin Tomáš trážce Východu, Pán Velernova a Cestostráže stál, regent krále Svatopluka I. Kalwenského
Blackfyreovo povstání: Damon Lannister, lord Casterlyovy skály, pán Západních zemí, štít Lannisportu a strážce západu
Hetharie 3: kníže Hövdig Reger ze Starkfäste, kníže Brázdy a jeho syn Arvtak Regeri, pán Starkfäste a Självfältu

„Přílišná oddanost ideálům končí tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek.“
Karel Kryl
Totenkopf
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od Totenkopf »

Royal píše:Nejvíc se mi líbí frakce, kterou má 821 nebo Greyjoy, ale ty obě už svého pána mají.
Tak, pokud by se sháněl hráč na Starky, Greyjoye bych ti klidně přenechal a odcestoval na Sever :D
Hetharia III: Zeman Friedrich Totenkopf, pán Totenkopfu a protektor Vysočinského svazu
Blackfyreovo povstání: Lord Dagon Greyjoy, pán Železných ostrovů a Štítu, král soli a skal, syn mořského větru & lord žnec ze Štítu
Hetharia IV: Vojvoda Fitzpatrick Totenkopf, pán Vysočiny

Někteří muži mají rádi výzvy... já ne.
Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal »

Totenkopf píše:Tak, pokud by se sháněl hráč na Starky, Greyjoye bych ti klidně přenechal a odcestoval na Sever :D
Tak tě beru za slovo... kdyby se PH Starky náhodou "unavil"
Wilhelm von Royal, generálporučík a velitel XXXXII. sboru, (Krym 1942)
Michal Jan Lev z Rožmitálu, pán z Rožmitálu, (Čechy 1526-1527)
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)
Totenkopf
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od Totenkopf »

Tak, klidně bych to udělal už teď, Jan ví z Hetharie 3, že jsem zárukou kreativní nečinnosti :D
Hetharia III: Zeman Friedrich Totenkopf, pán Totenkopfu a protektor Vysočinského svazu
Blackfyreovo povstání: Lord Dagon Greyjoy, pán Železných ostrovů a Štítu, král soli a skal, syn mořského větru & lord žnec ze Štítu

martas3
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od martas3 »

také by bylo záhodno zvážit jak bude hra probíhat během prázdnin... kupříkladu já jsem od 3.7. do 22.7. permanentně v tahu a i potom mám obsazené celé týdny, kdy nemám čas na posílání rozkazu. Osobně se tedy kloním ke dvěma variantám:
1) Hru na prázdniny zcela stopnout a začít s úderem záříových dnů.
2) Udělat jen jeden přepočet na měsíc, na konci července a srpna.
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)
Johnson
Poručík
Poručík

Příspěvek od Johnson »

martas3F píše:také by bylo záhodno zvážit jak bude hra probíhat během prázdnin... kupříkladu já jsem od 3.7. do 22.7. permanentně v tahu a i potom mám obsazené celé týdny, kdy nemám čas na posílání rozkazu. Osobně se tedy kloním ke dvěma variantám:
1) Hru na prázdniny zcela stopnout a začít s úderem záříových dnů.
2) Udělat jen jeden přepočet na měsíc, na konci července a srpna.
Tak se mi zdá, že je třeba začít vymýšlet nějakou novou hru....
martas3
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od martas3 »

Proč? Hetharie 2 měla přes prázdniny přestávku a poté se normálně pokračovalo... dokonce drží spolu s další hrou rekord v délce ;-)
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)
Jan III.
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Jan III. »

Nejspíš dám přepočet na konec června, pak na přelom července a srpna a pak se uvidí podle situace.
konzul Decimus "Semotus" Purpurový
První Rádce Telendir Lingwenský
Edmund Granddale, král Východní Anglie
Jan Tarmun z Jezerního Vědrokrvu, zvaný Jantar z jezera, Malleus maleficarum, paladin Světla Svatého, vůdce Hornozemské aliance
Vrchní Hejtman Táborského Svazu Jan Oldřich z Černovic(†)
Jan Tarmun I. z Jezerních Vědrokrv, velmistr Řádu Dlátenického, biskup Taulunský a právoplatný král Terenie
Parwaein I. Tamnicir, kníže Větrodolský, první rádce Svojška I., krále Kalwenského(†)
Lothar I., Markus I. Ansa, král Slaromský
Polní podmaršálek Johann Peter de Beaulieu, vrchní velitel rakouských vojsk v Itálii 1796
Kde je vůle, je i způsob!
Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal »

Totenkopf píše:jsem zárukou kreativní nečinnosti :D
Zatím to ale tak nevypadá .... hraješ vyloženě sám sobě pro radost je ti jedno jestli je králem král nebo vzdorokrál ... a to tu jde, nemám také příliš v oblibě předem daný scénář bez kapky fantazie. A říkají, píšou, o Tobě, že máš lodě plné nějakých ženských ? Jak je to ?
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)
Totenkopf
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od Totenkopf »

Podle Starých způsobů a kulturních zvyklostí, když někam připlují Železní muži vezmou si vše cenné, tedy i krásné ženy a dívky.

Na Železných ostrovech jsou dva typy žen, kamenné, narozené svobodným Železným a solné, ty přivezené z nájezdů. Kamenné rodí a vychovávají další generace válečníků, zatímco ty solné slouží čistě pro potěšení oněch stávajících válečníků a jejich děti bývají většinou nevolníky na farmách.

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal »

Totenkopf píše:Na Železných ostrovech jsou dva typy žen, kamenné, narozené svobodným Železným a solné, ty přivezené z nájezdů. Kamenné rodí a vychovávají další generace válečníků, zatímco ty solné slouží čistě pro potěšení a jejich děti bývají většinou nevolníky na farmách.
To je fakt ?
Totenkopf
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od Totenkopf »

Víš proč jsou skandinávské ženy tak pěkné? Vikingové si ty škaredé z nájezdů nepřivezli, ty zůstaly v Anglii :D
A stejné je to s Železnými

jjelen
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od jjelen »

V tuhle chvíli hloupý dotaz, ale... uzávěrka byla včera, ne dneska, co?
Hetharie V.: Kancléř Jeho knížecí Jasnosti Jiřího Lormanwenského Marek z Lesohradu
Scipio
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Scipio »

ano byla :D
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix »

Já teda taky žiju v tom, že je to po těch urgencích v týdnu dnes.......
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D
tarava
Major
Major

Příspěvek od tarava »

Není nic snažšího, než si otevřít oznámení PH a tam si přečíst toto:
Jan III. píše:Uzávěrka: sobota 21. června 2014
Od minula platí pravidlo, že frakce, která svůj rozkaz dodá jako poslední a po uzávěrce, může být za tento prohřešek postižena blíže neurčitou katastrofou. Jakou, to ještě sám nevím, ale nebude to nic milého.
Z toho opravdu neusuzuju, že je uzávěrka dneska :mrgreen:
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek
Johnson
Poručík
Poručík

Příspěvek od Johnson »

Jestli to takhle půjde dál, tak "blíže neurčená katastrofa" bude normální stav. :D
Tifík
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Tifík »

Nebo se naučíme psát rozkazy v termínech. :D O čemž ovšem pochybuju...
Hetharie 4 (2.pokus):Konrád Východňanský, regent krále Svatopluka I. Kalwenského - leden až říjen 998
Wylam: legát Agateánského bratrstva Regozor, zvaný Železný; rytíř smrti Raileh, velitel Legie zkázy
Heharie 4: paladin Tomáš trážce Východu, Pán Velernova a Cestostráže stál, regent krále Svatopluka I. Kalwenského
Blackfyreovo povstání: Damon Lannister, lord Casterlyovy skály, pán Západních zemí, štít Lannisportu a strážce západu
Hetharie 3: kníže Hövdig Reger ze Starkfäste, kníže Brázdy a jeho syn Arvtak Regeri, pán Starkfäste a Självfältu

„Přílišná oddanost ideálům končí tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek.“
Karel Kryl
Jan III.
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Jan III. »

Poslední dva hříšníci mají poslední šanci do zítřejšího poledne.
konzul Decimus "Semotus" Purpurový
První Rádce Telendir Lingwenský
Edmund Granddale, král Východní Anglie
Jan Tarmun z Jezerního Vědrokrvu, zvaný Jantar z jezera, Malleus maleficarum, paladin Světla Svatého, vůdce Hornozemské aliance
Vrchní Hejtman Táborského Svazu Jan Oldřich z Černovic(†)
Jan Tarmun I. z Jezerních Vědrokrv, velmistr Řádu Dlátenického, biskup Taulunský a právoplatný král Terenie
Parwaein I. Tamnicir, kníže Větrodolský, první rádce Svojška I., krále Kalwenského(†)
Lothar I., Markus I. Ansa, král Slaromský
Polní podmaršálek Johann Peter de Beaulieu, vrchní velitel rakouských vojsk v Itálii 1796
Kde je vůle, je i způsob!
jjelen
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od jjelen »

Dva? A to jsem si ještě před chvílí myslel že jsem poslední :roll:
Hetharie V.: Kancléř Jeho knížecí Jasnosti Jiřího Lormanwenského Marek z Lesohradu
Zamčeno

Zpět na „Blackfyreovo povstání“