PARTYZANI

Pokud chcete diskutovat o Single Playeru čisté verze Hearts of Iron 2 zde máte možnost.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
MACAPEK
Rotný
Rotný

PARTYZANI

Příspěvek od MACAPEK » 31 led 2013, 19:35

dá se dělat proti partizanum neco intelegestnějšiho než mít v skoro každe okupovane provincii mít divizi s policajtama?

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Re: PARTYZANI

Příspěvek od Erdzo1208 » 31 led 2013, 19:39

Založ jeden topic, kde budeme odpovedať na toje dotazy.
Je pár ministrov s účinkom zniženia partizánskej aktivity. A potom cheat "norevolts"
Taliansko 1796: Veľkovojvodstvo Toskánske - Ferdinand III

..Ani nebude dobre na svete, kým ruky, ktoré plnia náboje, nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv? Nech tečú nápoje! Nech miesto hromobitia kanónov je počuť krotký cengot fliaš...

Ján Smrek

tarava

Příspěvek od tarava » 31 led 2013, 19:43

MACAPEK píše:dá se dělat proti partizanum neco intelegestnějšiho než mít v skoro každe okupovane provincii mít divizi s policajtama?

Nemusíš mít v každé provincii něco, prostě měj několik uskupení, které budou na partyzány stačit a dle potřeby je přesunuj do míst povstání.

tarava

Příspěvek od tarava » 31 led 2013, 19:44

A proč furt něco vytvářet? Prostě použíte vlákna k tomu určená

http://forum.jajjun.com/viewtopic.php?f=12&t=4516

Snad u každé hry je obdobné vlákno jako Rady pro začátečníka, Dotazy nováčků, Potřebuju radu....

MACAPEK
Rotný
Rotný

Příspěvek od MACAPEK » 09 úno 2013, 23:14

tak protože už mě to trochu ty partyzani otravovaly chtel jsem zkusit ten cheat (norevolts)

sice to píše cheat on ale efect žadny vubec to nefunguje

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 10 úno 2013, 09:43

MACAPEK píše:tak protože už mě to trochu ty partyzani otravovaly chtel jsem zkusit ten cheat (norevolts)

sice to píše cheat on ale efect žadny vubec to nefunguje
:lola: To napíš na začiatku hry :wink: Ten cheat nezniči povstalcov, ale zakáže aby sa nejake povstania vlastne uskutočnili :)

..Ani nebude dobre na svete, kým ruky, ktoré plnia náboje, nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv? Nech tečú nápoje! Nech miesto hromobitia kanónov je počuť krotký cengot fliaš...

Ján Smrek

MACAPEK
Rotný
Rotný

Příspěvek od MACAPEK » 10 úno 2013, 13:17

no zkoušel jsem to na začatku nahraneho save a to mi take nefungovalo takže to asi funguje když to dám jen uplně na začatku scenáře

(ten cheat jsme teda davall když žadny partyzani nebyli aktivní) tím myslím že by něco obsazovali či bojovali)

samozřejmě nějaky procenta na obsazenych nepřatlskych uzemí jsem čiselnou procentualní aktivitu měl

Erdzo1208
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erdzo1208 » 10 úno 2013, 13:19

Nie, nie! Nemusíš to dať na začiatku scenára. Ak zadáš "norevolts", tak nikdy žiadny partizán nepovstane :evil: :lol:

Ján Smrek

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2 - Single Player“