technologia a vojna

Pokud chcete diskutovat o Single Playeru čisté verze Hearts of Iron 2 zde máte možnost.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Alexi887
Vojín
Vojín

technologia a vojna

Příspěvek od Alexi887 » 17 srp 2010, 11:23

Zdravim da sa niako ovplyvniť rychlost skumania techlogie ? ked ano ako . Hram za CSK chcem zautocit na Mad.... (nema ziadnu dohodnu ani spojenectvo ) ale neda sa lebo zevraj som demokraticky stat a td ako sa to da zmenit ? co mam robit ? ( aj cheaty event ) pls snazim sa mam aj armadu a us ma to niako prestava bavyt pozerat a nic nerobit

Kapka
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Re: technologia a vojna

Příspěvek od Kapka » 17 srp 2010, 12:58

Jsou 2 moznosti bud se stat jednim z totalitnych zrizeni nebo dosahnout 100% podpory vstupu do valky od obyvatel. I kdyz ve dvojce to bude naka agresivita. Tedy vlastnimi spiony se toho da dosahnout.

Alexi887
Vojín
Vojín

Příspěvek od Alexi887 » 17 srp 2010, 15:51

no pouzivam ze nastavym viac ku diktature ale ras za jende hraci rok a ide to pomali :( inac neviem niak nakloni ludi alebo politikov ku vojne

abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 » 17 srp 2010, 20:15

cheat freedom to mozes zmenit hned, potom si mozes stiahnut ČSR mód, moj oblubeny, a po pol roku ti nabehnu volby v ktorych mozu vyhrat aj totalitne strany ako SDP alebo KSČ, ja osobne dávam prednosť monrchistickej strane ktorá ti 2.1.1937 hodí event na obnovu monarchie, akurát teraz to hrám už asi 5. krát a je t super, je tam veľa ciest. letmo som skúšal aj všwetky ostatné strany vyhrať ale poriadne skúmanie ma ešte len čaká..
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.

J1rka
Praporčík
Praporčík

Příspěvek od J1rka » 18 srp 2010, 09:58

V základní verzi by mělo stačit zvolit v prvních volbách pravici a měl by ses stát státem se zřízením dědičně autokratický (paternal autocrat).
AAR Španělsko - Cesta na výsluní (rozepsané) zde - sleduj cestu Španělska na jeho právoplatné místo mezi velmoci. Aktuální díl Kapitola 12 – Operace Hernando Cortéz

abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 » 18 srp 2010, 13:22

no myslim že práve pravica alebo ľavica ti to zmení na úplnu demokraciu, lepšie je nechať stávajúcu vládu, tým sa to zmení 1 k diktatúre a celkovo by sa to malo eventami spraviť dedične autokrado začiatku 1937..
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2 - Single Player“